شماره تماس: 02177163338 | 02177151273

كارگاه يك روزه آشنايي با نرم افزار ماتريكس جهت طراحي طلا و جواهر

كارگاه يك روزه آشنايي با نرم افزار ماتريكس جهت طراحي طلا و جواهر در موسسه آينده برتر با 90% تخفيف و پرداخت 14000 تومان به جاي 140000 تومان، برگزار مي گردد.

 آموزش ، حرفه اي پولساز با سرمايه اي اندك

آیامیدانید؟ بیشترین نیاز نیروی کار متخصص در صنف طلا و جواهر در بخش طراحی کامپیوتری (ساخت دیجیتالی) است

در مورد بازار کار این حرفه در ایران باید به این نکته اشاره کرد که : 

کشور ایران یکی از بزرگ ترین مصرف کنندگان طلا و جواهر در دنیا بوده و طبق آمار جهانی در اغلب سالها جزو ۵ کشور اول دنیا است ، در نتیجه می توان گفت بیش از ۷۰ درصد تولید طلا و جواهر در کشور هنوز بصورت سنتی انجام می شود و هر روز تولید کنندگان و سازندگان سنتی میل و رغبت بیشتری برای روی آوردن به استفاده از دستگاه های جدید و پیشرفته ،بدلیل کاهش هزینه های تولید ، دارند . استفاده از ماشین آلات و دستگاه های پرینتر سه بعدی نیاز مند داشتن طراح کامپیوتری می باشد .

بازار کار این حرفه در خارج از ایران نیز بسیار پر رونق است :

 بصورتی که در اغلب کشور های اروپایی و همینطور کشور های بلوک شرق مثل چین ، تایلند ، هنگ کنگ و کره برای این تخصص موقعیت های کاری فراوانی وجود دارد، همینطور در امریکا وکانادا بدلیل رشد بسزای علم و تکنولوژی صنعت طلا و جواهر ، درخواست برای استخدام طراح طلا و جواهر بسیار زیاد می باشد. در امریکا و ایالت کالیفرنیا و همینطور در شهر نیویورک موقعیت های کاری زیادی برای طراح طلا و جواهر با رایانه می باشد.

سرمایه لازم برای شروع یاد گیری طراحی طلا و جواهر باکامپیوتر 

تنها یک سیستم کامپیوتری ( لپ تاپ و یا دسکتاپ ) است، که پس از یادگیری و پایان دوره آموزشی برای شروع کار اگر بخواهید برای خودتان و بصورت تکی کار کنید ، می توانید فقط با همان کامپیوتر شخصی خود بصورت پروژه ای برای سازندگان و تولید کنندگان کار کنید شروع کارو در صورتیکه بخواهید به عنوان طراح به استخدام یک کارخانه تولیدی طلا و جواهر هم دربیایید ، در آن صورت هم سرمایه شما فقط دانش و تخصص شما است و نیاز به سرمایه مالی خاصی ندارید.

 

مدت دوره : 3 ساعت   برنامه دوره : پنجشنبه ها ساعت 14-17 

دوره اول : پنج شنبه سوم خرداد ماه،ساعت 14-17 مي باشد.

دوره دوم : پنجشنبه 24 خرداد ماه ، ساعت 14-17

1397-03-24

0 پاسخ به "كارگاه يك روزه آشنايي با نرم افزار ماتريكس جهت طراحي طلا و جواهر"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم عسگری |  طراحی سایت و پشتیبانی و سئو : نیاک وب