مجتمع فنی آینده برتر ـ معرفی

مزایای ما: 15 سال سابقه موفق، اساتید تمام وقت،‌ تخفیف‌های گروهی و دسترسی مناسب در شرق تهران

 

«مجتمع فنی آینده برتر» با بیش از 15 سال سابقه آموزش و با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه‌ای و آموزش و پرورش و سازمان مدیریت دانش‌جویان زیادی را آموزش داده و راهی بازار استخدام و دانشگاه نموده است. این آموزشگاه از معدود آموزشگاه‌های بوده است که در طرح ملی جوانان و همچنین طرح فراگیر آموزش ICLD به کارمندان دولت و بانک‌ها فعالیت داشته است.

مزایای مجتمع فنی آینده برتر

آموزشگاه آينده برتر در سال 1381 با مجوز رسمي از سازمان فني و حرفه اي در رشته هاي فناوري اطلاعات ، حسابداري ، هتلداري ، گردشگري ، اموراداري ، نقشه كشي و معماري و مديريت خانواده شروع به فعاليت آموزشي نمود و تاكنون تعداد زيادي از كارآموزان و دانش آموختگان علاقمند در رشته هاي مختلف در اين آموزشگاه آموزش و گواهينامه بين المللي فني و حرفه اي و ديپلم كار و دانش دريافت نموده اند.

«مجتمع فنی آینده برتر» با داشتن مجوز از سازمان فني و حرفه اي ، آموزش و پرورش و سازمان مديريت و برنامه ريزي سالها ست در خدمت كارآموزان و دانش پژوهان عزيز مي باشد. بهره‌گرفتن از استاتید مجرب و با تجربه و همچین فراهم آوردن سایت‌های رایانه‌ای با امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزار مناسب، یکی از مهمترین دغدغه‌های آموزشگاه آینده برتر می‌باشد. فراهم آوردن اینترنت پرسرعت رایگان برای کلاس‌های مرتبط نیز از اهم سیاست‌های آموزشگاه است همچنین با استفاده از نرم‌افزارهای آموزش تحت شبکه (مانند NetSupport School) توانسته‌ایم کیفیت آموزشی کلاس‌ها را به خوبی ارتقا دهیم.

Slide background

زیر نظر بهترین اساتید آموزش ببینید

در دوره‌های سازمان فنی و حرفه‌ای شرکت کنید و گواهی نامه بین المللی دریافت کنید

 

صرفه جویی در آموزشگاه آینده برتر

«مجتمع فنی آینده برتر»، صرفه اقتصادی دوره‌های برگزار شده نیز با الویت مناسبی همواره در دستور کار مدیریت آموزشگاه قرار داشته است. حذف هزینه‌های سربار بوسیله ارتقای بهره‌وری، استفاده از اساتید دائمی به جای حق‌التدریس، ایجاد تعادل بین نفرات شرکت کننده در کلاس با کیفیت کلاس‌ها، افزایش ساعات کاری کارکنان به جای استخدام نیروهای جدید، همه و همه باعث شده است هزینه‌های سربار آموزشگاه به حداقل ممکن برسد و به حول و قوه الهی بتوانیم دوره‌هایی با کیفیت مناسب و با قیمت رقابتی ارائه نماییم. قیمت دوره‌های به نحوی است که با هر بار اعلام تخفیف‌های گروهی، هنرجویان فراوانی در دوره‌های مختلف ثبت‌نام می‌نمایند و کیفیت کلاس‌های برگزار شده به گونه‌ای است که این هنرجویان، در دوره‌های بعدی که الزاما دارای تخفیف نیستند نیز حاضر به ادامه آموزش می‌شوند.

نزدیکی آموزشگاه آینده برتر به اتوبوس‌های BRT ،‌ یکی از مزیت‌های دیگر این آموزشگاه می‌باشد. شما از اغلب نقاط تهران (به ويژه شرق تهران) می‌توانید به راحتی به محل آموزشگاه مراجعه کرده و از کلاس‌های حضوری عمومی و خصوص در حوزه‌های تخصصی مورد نیاز خود با کمترین هزینه رفت و آمد، بهره ببرید.

در میان آموزشگاه‌های متعدد تهران، «آموزشگاه آینده برتر» توانسته است با رعایت موارد فوق، جایگاه ویژه‌ای از لحاظ کیفیت آموزش و همچنین هزینه‌ هر کلاس و هزینه ایاب و ذهاب کسب نماید.

 

 

با تشکر از توجه حضرتعالی

مدیریت آموزشگاه

خانم عسگری

 

 

مدیریت A.Hadavi
X