شماره تماس: 02177163338 | 02177151273

علاقمندان به طراحی لباس و مد باید به خوبی نرم افزار مارولوس دیزاینر (Marvelous Designer) را بشناسند. این برنامه یکی از بهترین نرم افزار های موجود برای طراحی لباس است. کلاس آموزشی مارولوس یا اموزش طراحی لباس با کامپیوتر می‌باشد. طراحی لباس و ایجاد سبک های جدید در این حوزه یک حرفه بسیار لذت بخش است. در کشورهای پیشرفته تر طراحان لباس ابتدا نمونه های اولیه  طرح های مورد نظرشان را در محیط نرم افزارهای کامپیوتری شبیه سازی می‌کنند و آن را به صورت سه بعدی مورد ارزیابی قرار می‌دهند. سپس هر یک از طرح های برتر خود را به عنوان ایده به برند های برتر تولید کننده پوشاک ارائه خواهند کرد.

اما آیا تاکنون این سوال در ذهنتان به وجود آمده که برای طراحی لباس و پوشاک از چه نرم افزار یا برنامه ای استفاده می‌شود؟ یکی از کاربردی ترین نرم افزار ها در این زمینه برنامه مارولوس دیزاینز (Marvelous Designer) است. مارولوس دیزاینز (Marvelous Designer) بستری را فراهم می‌کند تا هر طراح لباس بتواند در محیطی سه بعدی ایده های خلاقانه خود را شبیه سازی و مورد بررسی قرار دهد.

بنابراین اگر به طراحی لباس و مد علاقه دارید، بهتر است با نرم افزار مارولوس دیزاینز (Marvelous Designer) هم آشنا باشید و نحوه کار با این برنامه قدرتمند را بدانید. ما در دوره آموزشی مارولوس قصد داریم به معرفی برنامه مارولوس دیزاینز (Marvelous Designer) و کاربرد آن بپردازیم. چنانچه در مورد این برنامه و نحوه استفاده از آن نیاز به اطلاعات دقیق‌تری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با آموزشگاه آینده برتر و ثبت نام در یادگیری این مهارت با ما همراه باشید.

 

 

    کلاس عمومی         15 ساعت          400000 تومان

   کلاس خصوصی      12 ساعت          720000 تومان

 

فیلم بخشی از کلاس مارولوس

برنامه درسی دوره

هیچ برنامه تحصیلی پیدا نشد !
شرکت در دوره
 • 1 هفته, 3 روزها
117 دانشجو ثبت نام کرده

  مزایای مدرک فنی و حرفه ای

   

  • قابلیت ارائه به سازمان مربوطه
  • دریافت وام کارآفرینی
  • ترجمه به زبان‌های زنده دنیا
  مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری