مقالات آموزشی و آموزش‌های آنلاین

آشنايي با دوره آموزش كاربر امور بانكي

 آشنايي با دوره آموزش كاربر امور بانكي

اين دوره يكي از دوره هاي بسيار كاربردي زير مجموعه دوره هاي امور بانكي محسوب مي شود،كاربر امور بانكي كسي است كه به مفاهيم واصول بانكداري  و برقراري ارتباط با مشتريان مسلط باشد.آموزشگاه آينده برتر به عنوان يكي از بهترين مجريان «آموزش دوره هاي امور بانكي» اين افتخار را دارد كه اين دوره آموزشي را با اساتيد مجرب در حوزه اموربانكي وبازرگاني  برگزار نمايد.

مزاياي شركت در دوره آموزش كاربر امور بانكي:

توانايي تشخيص عوامل موثرمحيط كار

توانايي شناخت اصول ومفاهيم بانكداري

توانايي تشخيص اصول حقوقي حاكم بر معاملات

توانايي تشخيص اصول مفاهيم حسابداري

توانايي تشخيص انواع چك،سفته،برات

توانايي افتتاح،انسداد ومحاسبه سود سپرده ها

توانايي تشخيص مفاهيم تسهيلات اعطايي

توانايي انجام امور تحويل داري صندوق

توانايي برقراري ارتباط موثربا مشتريان

آشنايي بانرم افزار افترافكت

 

 

افتر افكت چیست و چه کاربردهایی دارد ؟

افترافکت یکی از کاربردی ترین و بهترین برنامه های ایجاد شده و توسعه یافته توسط شركت ادوبي است که با استفاده از آن می توان برای ایجاد جلوه های بصری زیبا و حرکت های گرافیکی دو بعدی استفاده کرد . نرم افزار افترافکت یکی از برنامه های سودمند در تولید جلوه های بصری ویژه در ساخت فیلم ها به شمار می رود .
با استفاده از نرم افزار افترافکت می توان حرکت های گرافیکی و پویای بسیار زیبایی را تدوین کرد.
در این مقاله قصد داریم شما را با ویژگی های منحصر به فرد و کاربردها ی نرم افزار افترافکت آشنا کنیم :

پرورش استعدادها و خلاقیت افراد به کمک افترافکت :

استفاده از نرم افزار افترافکت ، زمینه مناسبی را برای ایجاد تغییرات و ویرایش فایل های ویدئویی ایجاد می کند که با استفاده از این نرم افزار عالی و کاربردی می توانید از ابتکارات و نو آوری های فردی خود برای تهیه ویدئوهای بسیار زیبا و منحصر به فرد استفاده کنید . نرم افزار افترافکت موجب تقویت مهارت ها و استعدادهای شما در زمینه ویرایش و تولید فیلم ها و آثار هنری گوناگون می گردد .

ارائه ویدئوهای هنری و خلاقانه در افترافکت :

استفاده از ویدئوهای بسیار زیبا در ایجاد آثار گرافیکی و هنری تأثیر بسیار زیادی در ایجاد جذابیت در خلق آثار هنری دارد . با استفاده از نرم افزار افترافکت می توانید به ایجاد آثار ویدئویی بسیار زیبا و خلاقانه بپردازید و در این زمینه از قوه ابتکار و نو آوری های فردی خود بهره مند شوید .

ایجاد جلوه های بصری ویژه در افترافکت :

اگر شما به دنبال نرم افزاری برای ارائه فیلم های ویدئویی بسیار زیبا و خلاقانه می گردید و قصد دارید از جلوه های ویژه در تصاویر ویدئویی خود بهره مند شوید ، استفاده از نرم افزار افترافکت گزینه مناسبی برای شما می باشد . با استفاده از نرم افزار افترافکت می توانید به ایجاد جلوه های بصری ویژه در طراحی های خود بپردازید و به این ترتیب آثار هنری بسیار زیبا و منحصر به فردی را خلق کنید . با استفاده از نرم افزار افترافکت همچنین می توانید در صحنه های ثابت ایجاد حرکت نمایید و صحنه های ثابت را به صورت متحرک جلوه دهید ، این کار با استفاده از وهم حرکت در هنر گرافیک امکان پذیر می باشد .

ایجاد انیمیشن های زیبا در افترافکت :

صحنه های سه بعدی ساخته شده توسط انیمیشن و با استفاده از نرم افزار افترافکت بسیار زیبا و چشم نواز هستند و نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کنند . برای ایجاد انیمیشن های سه بعدي در نرم افزار افترافکت می توانید از ترکیب رنگ آمیزی های پیشرفته و همچنین ادغام صحنه سازی های گوناگون برای این منظور استفاده کنید .

ایجاد صحنه های خلاقانه و باور نکردنی با افترافکت :

یکی از ویژگی های منحصربه فرد نرم افزار افترافکت ، قابلیت آن در ایجاد صحنه های باورنکردنی در فیلم ها می باشد . استفاده از وهم گرافیکی موجود در نرم افزار افترافکت برای ایجاد صحنه های خیال انگیز و دور از باور بسیار تأثیر گذار است . از این رو با استفاده از ابزارهای سودمند و کاربردی موجود در نرم افزار افترافکت می توان به خلق صحنه های خلاقانه و باورنکردنی در صحنه های ویدئویی پرداخت .

تکنیکی سودمند در تبلیغات تلویزیونی توسط افترافکت :

در عصر حاضر ، تبلیغات تلویزیونی تأثیر بسیار زیادی در جذب مشتری و فروش بیشتر محصولات دارند ، به همین دلیل به طرح های خلاقانه و جذاب ویدئویی در این زمینه نیاز است و استفاده از نرم افزار افترافکت فرصت مناسبی را برای استفاده از متحرک سازی اشیاء و متون مختلف و ایجاد برچسب های تبلیغاتی زیبا در تبلیغات مختلف فراهم می آورد .
استفاده از نرم افزار افترافکت ، یکی از کاربردی ترین و خلاقانه ترین راهکار ها برای ا رائه تبلیغات تلویزیونی و تیزرهای تبلیغاتی بسیار زیبا و جذاب می باشد . بنابراین با بهره گیری از نرم افزار افترافکت می توانید پروژه های بسیار منحصر به فرد و عالی را برای تبلیغ محصولات مختلف به شرکت های متعدد ارائه کنید و به این ترتیب زمینه را برای کسب درآمد و اشتغال خود هموار سازید .
در پروژه های ایجاد شده توسط نرم افزار افتر افکت می توانید از انیمیشن های از پیش طراحی شده و آیکون های موجود در این نرم افزار برای افزودن جلوه های ویژه به فیلم و یا تبلیغات مورد نظر خود استفاده کنید .

اين دوره جالب و كاربردي در مجتمع فني آينده برتر با اساتيد حرفه اي برگزار مي گردد.

مدیریت A.Hadavi
X