شماره تماس: 02177163338 | 02177151273

آموزشگاه دیپلم فنی حرفه ای شرق تهران

آموزشگاه آینده برتر به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه های دیپلم  فنی حرفه ای در شرق تهران  در رشته های متنوعی کارآموز دیپلم می پذیرد و با آموزش وایجاد آمادگی های لازم جهت موفقیت درآزمون سازمان فنی و حرفه ای دانش آموختگان عزیز را جهت دریافت  هرچه سریع تر دیپلم یاری می دهد.
آموزشگاه آینده برترباداشتن مجوزهای متنوع آموزشی از سازمان فنی و حرفه ای و سابقه طولانی درارائه مطالب آموزشی ، جزوات و نمونه سوالات آزمون های فنی حرفه ای وکلاس های کاملا عملی و پروژه محور همواره سعی براین داشته که کارآموزان عزیزی را که به هردلیل موفق به کسب دیپلم درسنین نوجوانی ودرمحیط مدرسه نشده اند ؛ را یاری دهد تا دررشته دلخواه خود تحصیل نمایند و موفق به کسب دیپلم ومهارت درآن رشته گردند .

وضعیت ادامه تحصیل در دانشگاه بدون کنکور

راه برای ادامه تحصیل  کسانی که نیاز  یا علاقه دارند .چه در مقطع فوق دیپلم و چه در مقاطع بالاترباز است .

بعد از اخذ هر دیپلم کاردانش بعنوان دیپلم رسمی میتوانید بدون کنکور وارد رشته مورد علاقه خود در دانشگاه علمی کاربردی شوید و فوق دیپلم یا کاردانی خود را بگیرید.

شما  در هر رشته ای حتی غیرمرتبط به رشته دیپلمتان میتوانید در مقطع کاردانی ادامه تحصیل بدهید و مدرک کاردانی بگیرید.

برای مثال یک نفر میتواند در رشته دیپلم معماری دیپلم گرفته و در رشته روانشناسی در مقطع کاردانی ثبت نام کند و ادامه تحصیل دهد. برای آشنایی با رشته های دانشگاه علمی و کاربردی به لینک مراجعه کنید.

 

رشته های دیپلم کارودانش آموزشگاه آینده برترشامل :

کامپیوتر ، حسابداری ، معماری ، طراحی داخلی ، گردشگری ، هتلداری ، اموراداری و مدیریت خانواده می باشد.

 

رشته های دیپلم کارو دانش آموزشگاه آینده برتر:

رشته های دیپلم آموزشگاه فنی و حرفه ای شرق تهران

برای اطلاع از مدت دوره ها ، انتخاب رشته مناسب ، شهریه ها و استفاده از تخفیفات ویژه با ما تماس بگیرید تا مشاوران آموزشگاه آینده برتر شما را راهنمایی نمایند.

ثبت نام

شبکه‌های اجتماعی

اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

مشاوره 24 ساعته

02177151273

02177163338

1399-10-18
مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری