آموزش رایگان ایندیزاین

آموزش رایگان ایندیزاین

دراین صفحه آموزش رایگان ایندیزاین درقالب فیلم آموزشی افزودن عناصرمتنی درایندیزاین به عنوان نمونه‌‌‌ای‌ازآموزش‌های‌مجازی‌ایندیزاین آموزشگاه آینده‌برتر ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به صورت کاملاً کاربردی ورایگان دراختیارکارآموزان عزیز‌قرارداده ایم‌تاهم‌با‌روش تدریس‌اساتیدآموزشگاه آینده برتر وهم با کاربردهای نرم افزارهای مختلف آشنا شوند ، تا بتوانندبه خوبی نرم افزارموردنیاز خودرا بیابند ،آموزش ببینندوگواهینامه معتبروبین المللی ایندیزاین بگیرید.

در آموزشگاه گرافیک آینده برتر درشرق تهران ، کلاس های کاربردی ایندیزاین به صورت عملی،‌‌‌‌‌‌‌جهت ورود به بازارکار برگزارمی شود.

آشنایی با ایندیزاین

ایندیزاین یک نرم افزاراز شرکت ادوبی است که برای صفحه آرایی کتاب، مجله، روزنامه، وتهیه بروشور، منو، تقویم، کارت پستال، استیکر، پوستر و… استفاده می‌شود. پروژه‌هایی که با استفاده از ایندیزاین ساخته می‌شوند، می‌توانند هم به صورت فایل و هم به شکل چاپی منتشر شوند. این نرم افزار توسط ‌گرافیستها، ناشران و بازاریاب‌ها استفاده می‌شود و نرم افزاراستاندارد کارهای انتشاراتی است. ایندیزاین به طور خاص برای اسنادی که حاوی صفحات متعدد، صفحه آرایی‌هایی که حاوی نوشته و تصاویر هستند و آنهایی که حاوی مقدار زیادی نوشته هستند، کاربرد دارد.

 

ایندیزاین، راه ورود به بازار کار طراحی و صفحه آرایی

با توجه به اهمیت تبلیغات درعصرحاضر و تمایل نهادها، شرکت‌های گرافیکی، چاپخانه‌ها، انتشارات، دفاتر روزنامه ها و مجلات و …برای داشتن متخصصین ایندیزاین، یادگیری نرم فزارایندیزاین برای هرطراح علاقمندبه اشتغال و ورود به بازار کاربسیارمهم است.

فیلم های مرتبط

تبدیل تصاویرپیکسلی به برداری درایلستریتور

روش ماسک کردن وتغییر تصاویردرنرم افزارکرل

مراحل ساخت پیکسل دلخواه درفتوشاپ

گواهینامه معتبر برای هنرجویان کلاس های گرافیک

اگر شما نیاز به یک گواهینامه معتبرایندیزاین دارید  و می‌خواهید از آن برای یک شغل یا پروژه و یا مهاجرت استفاده کنید. مجتمع فنی آینده برتر با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای، پس از گذراندن دوره‌های آموزشی ، شما را به آزمون فنی و حرفه ای معرفی و پس از کسب موفقیت در آزمون، گواهینامه بین‌المللی فنی و حرفه ای با کد استاندارد بین المللی و قابل ترجمه به شما تقدیم می‌گردد. گواهینامه بین المللی ایندیزاین نشان دهنده ی تخصص فرد درآن مهارت می‌باشد.

تماس باما

آدرس ما

تهران، تهران نو، پایین تراز میدان امامت، نبش خیابان عبدالعظیمی، پلاک 101، واحد 2

     شماره تماس:

02177151273 ، 02177163338

 

1401-06-16
مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری