آموزش رایگان طراحی کابینت

آموزش رایگان طراحی کابینت 

با استفاده از فیلم آموزش رایگان طراحی کابینت ،که قسمتی از کلاس آنلاین آموزشگاه آ ینده برتر می باشد، می توانیدبا دوره طراحی کابینت آموزشگاه آینده برتر، آشنا گردیده و از این فعالیت به عنوان شغل خود استفاده کنید.

در واقع افراد بسیار زیادی به این مهارت شما برای ایجاد یک طراحی کابینت زیبا و منحصر به فرد در فضای داخلی منزل خود نیاز دارند.بنابراین شما می توانید از مهارت و استعداد خود برای راه اندازی یک کسب و کار ایده آل استفاده کنید.

کلاس های طراحی کابینت درآموزشگاه آینده برتربه صورت حضوری و آنلاین به انتخاب کارآموزان محترم برگزارمی گردد.

کلاس های آنلاین طراحی کابینت آموزشگاه آینده برتر با همان کیفیت کلاس های حضوری ، و همراه با ارائه فیلم آموزشی هرجلسه می باشد. ارائه فایل ها و نصاویروتمرینات و ارتباط مسقیم کارآموز و استادمهیا می باشد. کارآموزان درمدت 25 ساعت ، می توانند به صورت جامع و کامل طراحی و نورپردازی کابینت را بیاموزند.

آموزش طراحی کابینت مورد توجه چند گروه از افرادجامعه می باشد :

  1. معماران و طراحان دکوراسیون داخلی
  2. کاببینت سازان
  3. افراد جویای کارو فعالیت درزمینه طراحی کابینت

درعصرحاضر طراحی کابینت با کمک کامپیوتر و نرم افزارهای مختلف انجام می گیرد.  هر نرم افزار مزایای ویژه خود را دارد و مناسب برای گروهی خاص می باشد.

نرم افزارهای مورداستفاده درطراحی کابینت

معماران و طراحان دکوراسیون داخلی با استفاده از نرم افزارهای اتوکد و تری دی مکس و …. می توانند به طراحی کابینت بپردازند .

اما کابینت سازان که درعرصه صنعتی فعال می باشند ، یا افراد جویای کار دراین زمینه که با نرم افزارهای گسترده و پیشرفته اتوکد و 3dmax آشنایی ندارند و فرصت و زمان یادگیری این نرم افزارها را ندارند و یا سیستم کامپیوتری آنها از قدرت سخت افزاری بالایی جهت گرفتن رندرهای سنگین برخوردارنمی باشند ، نیازمند یادگیری آسان تر و کوتاه مدت تر می باشند.

با یادگیری نرم افزار اسکچاپ یا اتوکدو تری دی مکس و سبک شناسی انواع کابینت در آموزشگاه آینده برتر در شرق تهران ، با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای می توانید به راحتی و مدت زمان کم طراحی انواع کابینت را بیاموزید و وارد بازارکارشوید.

اسکچاپ به خاطر محیط ساده ای که دارد، برای افراد تازه کار و مبتدی و افرادی که می خواهند تجربه سریع تر و در عین حال دقیق تری از انجام طراحی و مدلسازی سه بعدی داشته باشند، گزینه مناسبی است .

البته user friendly بودن محیط اسکچاپ ، چیزی از کارایی و قدرت این نرم افزار کم نمیکند. امروزه خیلی از افراد حرفه ای و متخصص هم برای انجام طراحی و مدلسازی سه بعدی از اسکچاپ استفاده می کنند. چرا که این نرم افزار یکی از به روز ترین و کارآمدترین ها در زمینه سه بعدی سازی است .

بسیاری از کارهایی که درپیچیده ترین نرم افزارهای مدل سازی مثل 3DS MAXانجام می شود ،می توان خیلی ساده و سریع در برنامه  اسکچاپ انجام داد .

ضمن اینکه مشخصات سیستمی خیلی بالایی هم نیاز ندارد.برای یادگیری این نرم افزار حتی نیاز به هیچ پیش نیازی هم نمی باشد.

البته طراحی کابینت با کمک اتوکد و 3dmax ، همراه با نورپردازی نرم افزار vray ، خروجی های زیباتر و ملموس تری را به مشتریان ارائه می دهد.

 

آموزش طراحی کابینت

بازارکارطراحی کابینت

طراحی کابینت یکی از پرکاربردترین مواردی است که در حال حاضر بسیاری از افراد برای ایجاد یک طراحی زیبا در محیط آشپزخانه، به دنبال افرادی ماهر و با تجربه در این زمینه می گردند.
بنابراین شما می توانید با توجه به پتانسیل بالای این رشته، به آموزش طراحی کابینت بپردازید و همواره در تلاش برای ارائه بهترین و بالاترین کیفیت در کار خود باشید.

با آموزش طراحی کابینت می توانید، توان خود برای انجام طراحی کابینت افزایش داده و از این فرصت به عنوان یک موقعیت شغلی مناسب استفاده کنید.
صنعت طراحی کابینت یکی از رشته های بسیار جذاب و خلاقانه می باشد که در آن با در نظر گرفتن اصول و قوانین موجود در طراحی کابینت می توان یک طراحی اصولی و بسیار شیک را انجام داد.

 

نظرکارآموزمحترم کلاس آنلاین طراحی کابینت آموزشگاه آینده برتر

فیلم های مرتبط

استفاده ازنرم افزاراتوکددرطراحی صنعتی

تماس با ما :

آدرس ما

تهران، تهران نو، پایین تراز میدان امامت، نبش خیابان عبدالعظیمی، پلاک 101، واحد 2

     شماره تماس:

02177151273 ، 02177163338

 

اینستا گرام آموزشگاه آینده برتر

1401-07-02
مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری