آموزش رایگان HTML

آموزش رایگان HTML

دراین صفحه آموزش رایگان HTML درقالب فیلم آموزشی را به عنوان نمونه‌‌‌ای‌ازآموزش‌های‌مجازی‌ HTML ،  آموزشگاه آینده‌برتر ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌، دراختیارکارآموزان عزیز‌قرارداده ایم‌تاهم‌با‌روش تدریس‌اساتیدآموزشگاه آینده برتر وهم با کاربردهای نرم افزارهای مختلف آشنا شوند ، تا بتوانندبه خوبی نرم افزارموردنیاز خودرا بیابند و آموزش ببینند.

HTML چیست ؟

در دنیای طراحی صفحات وب سایت ، پایه و زیر بنای صفحات در واقع  زبان HTML می باشد و طراحی نما و زیبا سازی سایت به کمک زبان هایی نظیر CSS انجام می گیرد.

یادگیری HTML برای چه کسانی مفیداست؟

اگر می خواهید طراحی سایت را ازپایه شروع کنید و سایت هایی با زبان PHP یا ASP.net ، بسازید ؛ باید با یادگیری html شروع کنید و سپس به یادگیری css جهت زیباترشدن ظاهر سایت کدنویسی شده با html بپردازید، سپس با یادگیری javascipt و …. سابت خودرا کامل ترکنید و سپس با استفاده از زبان های PHP یا ASP.net ، سایت زیبا ، دلخواه و باامنیت مناسب خودرا کامل کنید.

اما اگر می خواهید وارد مباحث برنامه نویسی نشوید و با سرعت و بدون نیازبه کدنویسی ، سایت طراحی کنید ؛ بهتراست با استفاده از وردپرس سایت خودرا طراحی نمایید .

البته جهت ایجادتغییرات و سئو سایت های وردپرسی نیز اگر html ، css بدانید ، بسیاربه شما کمک خواهد کرد .

آیا بادگیری HTML سخت است ؟

خیر !  HTML و CSS هر دو از ساده ترین زبان های کامپیوتری هستند.به همین دلیل  یادگیری آن ها خیلی سریع می باشد ما درآموزشگاه آینده برتر، حتی برای نوجوانان دوره طراحی سایت با HTML را برگزارکرده ایم و دانش آموزان درطرح ایران مهارت در دبیرستان های دوره اول به راحتی آن را فراگرفته و بوسیله آن سایت های ساده خود را طراحی کرده اند.

آن قدر بگویم که ساخت و طراحی یک صفحه با HTML و CSS مانند ساخت یک فایل ورد و نوشتن در آن می باشد. حتی برای کدنویسی با HTML شما نیاز به ابزارو برنامه خاصی ندارید و با استفاده از Notpad ویندوز می توانید کدهای خود را بنویسید ! همچنین خواندن کدهای html ، نیاز به مرورگرخاصی نمی باشد و از هرمرورگری که روی سیستم خود داشته باشید می توانید استفاده کنید.

ما دراین صفحه ، جلسه اول کلاس آموزش html برای نوجوانان را به صورت فیلم آموزشی قرارداده ایم تا کارآموزان به راحتی با html و نحوه تدریس مدرسین مجرب آموزشگاه آینده برترآشناشده و حرکت خود ، برای ساخت   یک وب سایت حرفه ای را آغاز کنند.

فیلم آموزش HTML

1400-04-31
مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری