برنامه نویسی PHP

آموزشPHP

در آموزشگاه کامپیوتر و برنامه نویسی آینده برتر ، می توانید یکی از قدرتمندترین زبان های برنامه نویسی دنیا به نام  زبان PHP را بیاموزید . آموزش PHP به عنوان یک زبان سمت سروری به شما کمک می کند تا از آن برای توسعه و ساخت سایت های داینامیک، استفاده کنید.

البته این به معنی نیست که از PHP فقط می توانید برای توسعه در وب استفاده کنید. بلکه زبان PHP یک زبان برنامه نویسی همه منظوره هست که علاوه بر شی گرا بودن، می توانید به صورت عمومی از آن برای توسعه بهره ببرید.

برای آشنایی  با تاریخچه زبان PHP می توانید به سایت ویکی پدیا مراجعه کنید.

چرا PHP یادبگیریم ؟

یک سوال مهم قبل از شروع آموزش php این است که اصلا چرا نیاز به یادگیری php داریم، php را می‌توان به عنوان یکی از ساده‌ترین و سریع‌ترین زبان‌های ایجاد کردن یک وبسایت داینامیک می باشد ؛  بنابراین شما با یادگیری php قطعا می‌توانید به سرعت جذب بازارکارشوید.

پیش نیاز آموزش زبان PHP :

زبان php دارای پیش‌نیاز خاصی برای یادگیری نیست اما از آن‌ جا که معمولا از php برای ایجاد وبسایت‌های مختلف استفاده می‌شود ؛ بنابراین برای شروع یادگیری php پیشنهاد می‌شود که حداقل با html به شکل کامل آشنا باشید. در آموزشگاه برنامه نویسی آینده برتر ، ابتدا دوره جامع طراحی سایت (CIW) که شامل دوره های (html، css،javascript،jquary،bootstrap) می باشد ، پیشنهاد می گردد.

یادگیری زبان PHP سخت و پیچیده است ؟

یکی از امتیازات زبان php ساده بودن آن برای یادگیری است که شما با استفاده از همین ساده بودن می‌توانید سریع php را یاد بگیرید و برای ایجاد کردن پروژه‌های خود از آن استفاده کنید.

البته سرعت یادگیری شما به تلاش و پشتکار و مدت زمانی که صرف یادگیری php در روز می‌کنید، رابطه دارد که در چه مدت زمان php را یاد میگیرید.

آموزش php آموزشگاه آینده برتر

Full stack یعنی چی و به چه کسی Full stack developer می گویند؟

یک فول استک دولوپر یک همه فن حریف در حوزه طراحی سایت است !

در طراحی یک وب سایت ، طراحان معمولا در دو بخش Front End و Back End فعالیت می کنند . به این صورت که یک نفر یا یک تیم ظاهر سایت را با استفاده از برنامه های مختلف می سازد و یک نفر یا یک تیم منطق(back) سایت را پیاده می‌کند. اگر یک نفر بتواند هر دو بخش کار را با هم انجام دهد، به آن شخص Fullstack Developer می‌گویند. یک Fullstack Developer این توانایی را دارد که به تنهایی یک وب سایت را به طور کامل طراحی کند . به عبارت دیگر، یک فول استک دولوپر متخصصی است که دانش زیادی در برنامه نویسی، پایگاه داده، سرور، شبکه و موارد دیگر IT دارد.

 

FullStack Developer چه مزایایی دارد؟

از آنجا که سطح توانایی برنامه نویسان full stack بسیار بالا است معمولا هیچ مشکلی در پیدا کردن شغل نخواهند داشت و حقوق و دریافتی یک فول استک کار معمولا بسیار بالا بوده و متخصصان آن درآمد بیشتری نسبت به سایر برنامه نویسان دارند.

 یک Fullstack Developerچه مهارت‌هایی نیازدارد؟

دانش یک FullStack Developer هیچ محدودیتی ندارد. هر کس توانایی و تجربه بیشتری داشته باشد می‌تواند موفق‌تر عمل کند. اما داشتن یک سری مهارت‌ها ضروری بوده و برای این که به عنوان یک فول استک دولوپر شناخته شوید باید آنها را داشته باشید. در ادامه این مهارت‌ها را توضیح خواهیم داد.

فول استک

1 – زبان‌های برنامه نویسی

یک فول استک دولوپر معمولا باید با زبان هایی مثل PHP، پایتون، جاوا، جاوا اسکریپت، C# آشنا و تا حدی مسلط باشد  و باید دانش و شناخت خوبی روی ساختار، گرامر، طراحی و پیاده سازی پروژه با یک یا چند زبان مطرح داشته باشد.

2 – فریم ورک‌ها و کتابخانه ها

فریم ورک ها و کتابخانه ها  برای سرعت بخشیدن به کار برنامه نویسان ضروری هستند . پس یک فول استک دولوپر باید باتعداد زیادی از فریم ورک‌ها و کتابخانه‌ها آشنا باشد. برای مثال یک فول استک دولوپر وب باید به جز زبان‌های مهم طراحی وب، با کتابخانه‌ها و فریم ورک‌های مختلفی مثل Bootstrap، جی کوئری، جنگو ، لاراول و….. هم آشنا باشید.

درادامه کلاس PHP آموزشگاه آینده برتر،درصورت تمایل می توانید در کلاس آموزشی فریمورک لاراول شرکت کنید .

3 – برنامه نویسی فرانت اند

فرانت اند به بخش قابل رویت  سایت و سرویس تحت وب گفته می‌شود که کاربر از طریق این ظاهر نمایش داده شده از خدمات وب سایت استفاده خواهد کرد. یک Fullstack Developer باید با تکنولوژی‌های مختلف سمت کاربر مثل HTML، CSS، Javascript آشنا باشد و بتواند با کتابخانه‌ها و فریم ورک هایی مثل Jquery، Angular یا React کار کند و به طور کلی بتواند بخش Front End سایت را به خوبی طراحی کند.

4 – برنامه نویسیBACKEND

بعد از طراحی ظاهر سایت، نوبت به پیاده سازی عملکردهای مختلف سابت می‌رسد. به طور کلی سمت سرور سایت را با PHP ، پایتون، روبی و جاوااسکریپت می‌نویسند. به عنوان یک Fullstack Developer، باید حداقل به یکی از این برنامه ها و فریم ورک های آن آشنا باشید

6 – کار با دیتابیس ها

هر محصول یا پروژه ای برای کار با داده‌ها مثل دریافت، ذخیره، آپدیت و حذف اطلاعات نیاز به یک دیتابیس یا پایگاه داده دارد. به عنوان یک فول استک دولوپر باید حداقل با یک یا دو پایگاه داده مطرح بتوانید کار کنید بعضی از معروف‌ترین دیتابیس‌های دنیا عبارتند از MySQL، MongoDB، PostgreSQL، NoSQL که به طور گسترده در دنیا استفاده می‌شوند. در کلاس PHP آموزشگاه آینده برتر ، همراه با آموزش PHP ، کار با پایگاه داده MYSQL نیز آموزش داده می شود.

شرایط کلاس php آموزشگاه آینده برتر:

کلاس های آموزشی php آموزشگاه آینده برتر همراه با آموزش کار با mysql به صورت خصوصی و نیمه خصوصی در مدت 25 ساعت برگزار می گردد .

دوره تکمیلی کار با فریم ورک لاراول درادامه این دوره در مدت 40 ساعت برگزارمی گردد . با گذراندن دوره CIW ، PHP , LARAVEL یک فول استک شده و به راحتی واردبازارکارشوید یا به صورت فریلنسر کارکنید .

ارتباط با ما :

آدرس ما : تهران، تهران نو، پایین تراز میدان امامت، نبش خیابان عبدالعظیمی، پلاک 101، واحد 2

شماره تماس : 02177151273   –   02177163338

اینستا گرام آموزشگاه آینده برتر

1400-11-23
مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری