• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

آموزشگاه حسابداری شرق تهران

آموزشگاه حسابداری حرفه ای

آموزشگاه آینده برتر یکی از بهترین آموزشگاه های حسابداری حرفه ای  شرق تهران با مجوزرسمی از سازمان فنی و حرفه ای می باشد که با همکاری اساتید مجرب به  آموزش رشته های مختلف حسابداری می پردازد .

رشته های مختلف حسابداری از حسابداری مقدماتی تا دوره های پیشرفته حسابداری ، دیپلم حسابداری و دوره های ویژه اشتغال دربهترین آموزشگاه حسابداری حرفه ای درشرق تهران به صورت کلاس های گروهی وخصوصی (باتوجه به ساعات آزاد کارآموزان محترم ) با شهریه ای بسیارمناسب برگزارمی گردد.

بازارکارحسابداری

بازار کارحسابداری درداخل و خارج ازکشور بسیار مناسب می باشد به شرط اینکه ازدانش ومهارت بالایی برخوردارباشید.

علاوه بر کسانی که دررشته حسابداری تحصیل کرده اند ، افراد دیگری که در رشته های دیگر تحصیل کرده اند و یا حتی دیپلمه هایی که علاقمند به فعالیت در رشته حسابداری و وارد شدن به مشاغل حسابداری هستند، می توانند در آموزشگاه حسابداری آینده برتر به راحتی ومدت زمان کوتاه از پایه حسابداری را بیاموزندو وارد بازار کارشوند.

درپایان دوره ، کسانی که تمایل به دریافت گواهینامه معتبر و بین المللی کمک حسابدارجهت کار یا ادامه تحصیل و یا مهاجرت باشند می توانند از طرف آموزشگاه آینده برتر به آزمون سازمان فنی و حرفه ای معرفی و درصورت قبولی ، موفق به دریافت گواهینامه شوند.

دوره های مختلف حسابداری آموزشگاه حسابداری آینده برتر

 

مدت و شهریه دوره های حسابداری 

گواهینامه حسابداری آموزشگاه حسابداری آینده برتر
                 نمونه گواهینامه حسابداری آموزشگاه آینده برتر

 

1399-09-30
مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری