دوره های بهترین آموزشگاه معماری شرق تهران

 

آموزشگاه معماری شرق تهران

آموزشگاه آینده برتر یکی از بهترین آموزشگاه های معماری شرق تهران با مجوزرسمی از سازمان فنی و حرفه ای می باشد .آموزشگاه معماری آینده برتردرشرق تهران با بیش از 17 سال سابقه  دررشته های مختلف معماری،  طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی به امر آموزش پرداخته است .

کلاس های معماری آموزشگاه آینده برتربه صورت  تئوری ، عملی ، نرم افزارهای معماری و ورکشاپ های کوتاه مدت برگزار می شود .این کلاس ها به  صورت حضوری ، مجازی (انلاین و فیلم آموزشی ) ، خصوصی و گروهی با شهریه های مناسب برگزار می گردد.

درپایان دوره آموزشی بسته به نوع و مدت دوره گواهینامه معتبرو مدرک بین المللی و یا گواهینامه داخلی آموزشگاه جهت استخدام یا مهاجرت صادرمی گردد.

همچنین دوره های دیپلم معماری و طراحی داخلی درآموزشگاه برگزار شده و کارآموزان بعدازدریافت دیپلم می توانند به راحتی و بدون کنکور وارد دانشگاه شده و دررشته معماری ادامه تحصیل دهند.

دوره های معماری آموزشگاه معماری آینده برتر

دوره های دیپلم معماری و طراحی داخلی درآموزشگاه برگزار شده و کارآموزان بعدازدریافت دیپلم می توانند به راحتی و بدون کنکور وارد دانشگاه شده و دررشته معماری ادامه تحصیل دهند.

آموزش اتوکد

نرم افزار اتوکد تقریباً در تمامی امور طراحی و ترسیم مدل‌های سه بعدی در رشته‌های الکترونیک ، عمران ، معماری ، نقشه‌ کشی و مدل‌ سازی کاربرد دارد . دوره اتوکد درمجتمع فنی آینده برتر در دو زمینه معماری و طراحی صنعتی تو سط اساتید مجرب تدریس می گردد و درپایان دوره در صورت تمایل می توانید مدرک بین المللی این دوره ها را جهت استفاده در داخل و خارج ازکشور دریافت نمایید. ……

آموزش 3dmax

3D MAX یک برنامه گرافيك سه بعدي رايانه اي حرفه‌ای است . با آموزش 3dmax و آشنایی با کاربردها و موارد استفاده از 3dmax شما می توانیدبرای ساخت پويانمايي ها ، مدل ها ، بازي ها و تصاویر سه بعدي استفاده کنید……

طراحی و دکوراسیون داخلی یک رشته فنی و هنری برای تزیین فضای داخلی ساختمان است .با شرکت درکلاس های آموزشی آموزشگاه طراحی ودکوراسیون داخلی آینده برتر در شرق تهران می توانید در این صنعت خلاقانه و پردرآمد به کسب مهارت بپردازید.

یکی از بخش های مهم ساختمان و اولین سطحی که در دید ناظر به حساب می آید، نمای ساختمان میباشد. یک  نمای زیبا معرف یک ساختمان ایده آل است. درآموزشگاه معماری آینده برترشما می توانید انواع طراحی نما را با اساتید مجرب بیاموزید….

دوره طراحی کابینت در مجتمع فنی آینده برتر به دو صورت آموزش داده می شود . 1- آموزش با نرم افزار ساده و کم حجم اسکچاپ ، درمدت کوتاه تر 2- آموزش با نرم افزارهای توانای اتوکد و تری دی مکس ، درمدت زمان بیشتر و کیفیت طراحی بهتر .در صنعت طراحی کابینت با کمک نرم افزارها می توان یک طراحی اصولی و بسیار شیک را انجام داد…..

اسکچاپ نرم افزارطراحی ساده و کم حجم و درعین حال در بسیاری از موارد کارا می باشد. برای کسانی که از سیستم کامپیوتر قوی برخوردار نیستند ؛ این نرم افزار گزینه خوبی جهت طراحی درمعماری و صنعت می باشد . به علت آسان بودن کار با اسکچاپ ، آموزش آن درمدت زمان کم و شهریه مناسب امکان پذیر است .

اسکیس و راندو از ابزارهای مهم و کاربردی معماری می باشد ،  آموزش  این  دوره از صفرتاصد درآموزشگاه آینده برتر به صورت کاملاً عملی  و  پروژه محور درمحیطی شاد و به صورت کلاس های خصوصی  و  نیمه  خصوصی  برگزار می شود.

در آموزشگاه فنی آینده برتر شما می توانیدنقشه کشی عمومی ساختمان و نقشه کشی صنعتی را که ازدروس دیپلم معماری و دیپلم نقشه کشی صنعتی می باشد را بیاموزید ، این آموزش ها کاملاً عملی می باشد و کارآموز پس از پایان دوره درصورت تمایل ، پس ازموفقیت درآزمون ، موفق به اخذگواهینامه بین المللی این رشته می گردد.

نمونه گواهینامه های رشته معماری آموزشگاه آینده برتر

گواهینامه بین المللی معماری
گواهینامه معماری آموزشگاه آینده برتر

ارتباط با آموزشگاه

آدرس ما

تهران، تهران نو، پایین تراز میدان امامت، نبش خیابان عبدالعظیمی، پلاک 101، واحد 2

     شماره تماس:

02177151273 ، 02177163338

 

اینستا گرام آموزشگاه آینده برتر

1401-11-25
مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری