حسابداری ویژه اشتغال اموزشگاه آینده برتر

دوره حسابداری ویژه بازارکار

مجتمع فنی و حرفه ای آینده برتر برگزار کننده برترین دوره های حسابداری ویژه بازار کار از مقدماتی تا پیشرفته  ، با اساتید با تجربه و دانش علمی بالا ، همراه با دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای قابل ترجمه می باشد.

اگر به کار حسابداری علاقمند هستید ولی هیچگونه اطلاعات حسابداری ندارید یا رشته تحصیلی تان حسابداری بوده ولی برای ورود به بازارکار اعتماد به نفس ندارید و نکات کاربردی را نمی دانید ؛ با شرکت در دوه حسابداری ویژه اشتغال آموزشگاه آینده برتر در شرق تهران ، می توانید به هدف خود رسیده و به صورت فشرده حسابداری را بیاموزید و واردبازارکارشوید. ما برگزار کننده برترین کلاس حسابداری تهران هستیم و شما درکنار آموزش حسابداری به صورت کاملا کاربردی می توانید مدرک معتبرحسابداری هم دریافت نمایید.

با شرکت در دوره حسابداری فنی حرفه ای ویژه بازار کار، آموزشگاه حسابداری آینده برتر ، علاوه بر یادگیری حسابداری مقدماتی، حسابداری حقوق و دستمزد، نرم افزار هلو، لیست بیمه و اظهارنامه مالیاتی، ۲ مدرک فنی و حرفه ای دریافت نمایید. مدرک حسابداری رایانه کار مالی و مدرک حسابداری حقوق و دستمزد.

کارآموزان دوره جامع حسابداری ویژه کار، طی یک دوره فشرده در مدت 2ماه می توانند با اصول حسابداری آشنا شده و با دریافت جزوات و نمونه سوالات تستی و تشریحی و آزمون های آنلاین ، مدرک معتبر حسابداری را از سازمان فنی و حرفه ای اخذ نمایند. مدرکی معتبر، قابل ترجمه و بین المللی. در کنار همه اینها آموزشگاه حسابداری آینده برتر امکان پرداخت اقساطی شهریه را نیز برای کارآموزان خود فراهم آورده است.

درنظرداشته باشید ؛  مدیران شرکت های معتبر برای استخدام پرسنل خود، نیازمند کسانی هستند که درکار خود تخصص داشته و همراه آن مدرک معتبر هم  داشته باشند ،  و ما درآموزشگاه حسابداری آینده برتر این دو را به شما هدیه خواهیم داد.

برای آشنایی با امتحانات فنی و حرفه ای می توانید از لینک زیر ، درآزمون آنلاین شرکت کنید و اطلاعات خود را بسنجید و یا ازنمونه سوالات آزمون کتبی استفاده کنید تا شانس موفقیت خود را در آزمون فنی حرفه ای افزایش دهید.

آزمون آنلاین حسابداری

سرفصل های آموزشی دوره حسابداری ویژه کار

1400-10-11
مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری