آموزش پتینه آموزشگاه آینده برتر

 

آموزش حرفه ای پتینه در مجتمع فنی آینده برتر

کلاس های آموزش پتینه روی دیوار  و اجسام در مجتمع فنی آینده برتر برای ایجاد جلوه های زیبا و تغییر حس و وضعیت دیداری دیوارها و اجسام  با اساتید حرفه ای (معماری و طراحی داخلی ) و با سابقه طولانی در روزها و ساعات متنوع هما هنگ با ساعات آزاد برای علاقمندان به صورت خصوصی و با رعایت شرایط دوران کرونا برگزار می شود.

هنر زیبای دکوپاژ و پتینه روی شیشه و چوب و.. از هنرهای با اصالت و قدیمی است که برای تغییر رنگ و بافت اشیا و حتی دکوراسیون داخلی استفاده می شود.

دکوپاژ و پتینه چیست؟

چرا این هنر مرسوم شده است؟پتینه به معنی کهنگی با اشاره به کهن بودن و ریشه دار بودن معنی میشود. منظور از کهنگی به هیچ وجه فرسودگی نمی باشد بلکه به با اصالت بودن اشاره دارد. پتینه هنر اصالت بخشیدن و کهن کردن هر چیز موجود در اطراف ما به وسیله تغییر رنگ و بافت می باشد.این هنر می تواند بر روی یک تابلو یا یک کوزه و یا دیوارهای خانه و …اجرا شود.با هنر پتینه می شود یک جسم فلزی را چوبی نشان داد و یا یک کوزه گلی را به شکل برنز رنگ آمیزی کرد و دیوارهای خانه رو به شکل سنگ مرمر یا نمای گرانیت تغییر داد. با هنر پتینه می توان اجسام را ترک خورده قدیمی و زنگار بسته نشان داد.

امروزه حرفه پتینه در ردیف شغلهای صنعتی وارد شده و نظر بسیاری را به خود جلب نموده و پوششی زیبا برای نمای ساختمان ها را فراهم کرده است.

برای انجام پتینه نیاز به کلاس های آموزشی دارید  و اگر چند تکنیک ساده را بیاموزید، به راحتی می توانید این کار را در منزل انجام دهید. با حس خوب یادگیری در آموزشگاه هنر آینده برتر همراه باشید تا به طور کامل آموزش پتینه  را فراگیرید.

1400-09-06
مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری