آموزش پتینه آموزشگاه آینده برتر

آموزش حرفه ای پتینه در مجتمع فنی آینده برتر

کلاس های آموزش پتینه روی دیوار  و اجسام در مجتمع فنی آینده برتر برای ایجاد جلوه های زیبا و تغییر حس و وضعیت دیداری دیوارها و اجسام  با اساتید حرفه ای (معماری و طراحی داخلی ) و با سابقه طولانی در روزها و ساعات متنوع هما هنگ با ساعات آزاد برای علاقمندان به صورت خصوصی و با رعایت شرایط دوران کرونا برگزار می شود.

هنر زیبای دکوپاژ و پتینه روی شیشه و چوب و.. از هنرهای با اصالت و قدیمی است که برای تغییر رنگ و بافت اشیا و حتی دکوراسیون داخلی استفاده می شود.

دکوپاژ و پتینه چیست؟

چرا این هنر مرسوم شده است؟پتینه به معنی کهنگی با اشاره به کهن بودن و ریشه دار بودن معنی میشود. منظور از کهنگی به هیچ وجه فرسودگی نمی باشد بلکه به با اصالت بودن اشاره دارد. پتینه هنر اصالت بخشیدن و کهن کردن هر چیز موجود در اطراف ما به وسیله تغییر رنگ و بافت می باشد.این هنر می تواند بر روی یک تابلو یا یک کوزه و یا دیوارهای خانه و …اجرا شود.با هنر پتینه می شود یک جسم فلزی را چوبی نشان داد و یا یک کوزه گلی را به شکل برنز رنگ آمیزی کرد و دیوارهای خانه رو به شکل سنگ مرمر یا نمای گرانیت تغییر داد. با هنر پتینه می توان اجسام را ترک خورده قدیمی و زنگار بسته نشان داد.

امروزه حرفه پتینه در ردیف شغلهای صنعتی وارد شده و نظر بسیاری را به خود جلب نموده و پوششی زیبا برای نمای ساختمان ها را فراهم کرده است.

برای انجام پتینه نیاز به کلاس های آموزشی دارید  و اگر چند تکنیک ساده را بیاموزید، به راحتی می توانید این کار را در منزل انجام دهید. با حس خوب یادگیری در آموزشگاه هنر آینده برتر همراه باشید تا به طور کامل آموزش پتینه  را فراگیرید.

کلاس های پتینه آموزشگاه آینده برتر

کلاس های پتینه آموزشگاه آینده برتر در دو زمینه معماری و هنر توسط اساتید برجسته طراحی و دکوراسیون داخلی برگزار می گردد

در کلاس پتینه آموزشگاه پتینه کاری آینده برتر حدود 40 تکنیک مختلف و بروز آموزش داده می شود و دانشجویان برای ورود به بازار کار پر رونق این هنر زیبا آماده می شوند. کلاس های پتینه آموزشگاه آینده برتر به صورت خصوصی و نیمه خصوصی با رعایت پروتکل های بهداشتی زمان شیوع ویروس کرونا برگزار می گردد.

مدت دوره پتینه آموزشگاه آینده برتر 20 ساعت بوده و شما به راحتی تکنیک های مختلف موردعلاقه تان را می آموزید.

بازارکار پتینه کاری

یک پتینه کار حرفه ای علاوه براینکه از بازار کافی (منازل مسکونی،انواع فروشگاه ها و مغازه ها در تمام موضوعات،همه مشاغل سنتی و مدرن،رستوران ها،آرایشگاه ها،مزون هاو …) برخوردار می باشد ؛ می تواند  برای رفع مشکلات بخش های پر چالش فضا ها ی سکونت یا کاری خود نیز از هنر زیبای پتینه بهره برده تا با کمترین هزینه قادر به ایجاد فضایی زیبا و چشم نواز شود .

هنر و مهارت پتینه هم برای طرح های امروزی و مدرن و هم طرح های کلاسیک و سنتی قابل استفاده و اجرا می باشد .

نمونه کارهای بسیار زیاد و زیبایی از همه سبک های طراحی که در آن از پتینه نیز استفاده شده در کلاس های کاربردی آموزش پتینه مجتمع فنی آینده برتر  ارائه ،تحلیل،تدریس و اجرا می شود.

پتینه کاری برای آقایان و خانم ها به یک اندازه پتانسیل اشتغال زایی دارد. دوره آموزش پتینه در آموزشگاه معماری آینده برتراز سطح مقدماتی برگزار می شود و مخاطب آموزش پتینه نیاز به داشتن پیش زمینه و اطلاعات قبلی در این حوزه ندارد.

امروزه در سبکهای گوناگون طراحی از هنر پتینه استفاده می شود و یک پتینه کار می تواند در این حوزه برای فروشگاه های وسایل تزئینی،معماران،انبوه سازان، مشتریان عادی علاقمند به هنر و اشیاء هنری اقدام به پتینه کاری برای سفارشات نماید.

1400-10-27
مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری