icdl آینده برتر

دوره کاربرICDL : دوره ICDL دروازه ورود به دنیای کامپیوتراست .

کارآموزان زیادی از ما سوال می کنند که چطور یادگیری کامپیوتر را شروع کنیم ؟

ما درآموزشگاه فنی حرفه ای آینده برتر در شرق تهران ، به آنها دوره ICDL را که از صفرآموزش کامپیوتررا شروع می کندو تا پایان دوره Office (اداری) پیش می رودپیشنهاد می کنیم .

چرا ICDL یادبگیریم؟

  1. تسلط به مهارت های پراستفاده کامپیوتردرزمینه اموراداری .
  2. ورود راحت تر به بازارکار .
  3. کاهش هزینه های ناشی ازعدم تسلط کافی به کامپیوتر
  4. افزایش بازدهی و سرعت عمل در انجام کارها
  5. کاهش اشتباهات در انجام امور دفتری
  6. دریافت گواهینامه بین المللی از سازمان فنی حرفه ای کشور جهت مهاجرت و یا استخدام

دردوره ICDL چه مواردی را می آموزیم ؟

این دوره شامل آموزش کاربردی مهارت های هفت گانه کامپیوتر است که به صورت پروژه ای و عملی برگزار می شود. این مهارت هاشامل :

مبانی کامپیوتر : دراین سرفصل شما از ابتدا با سخت افزار کامپیوتر ، تاریخچه و انواع کامپیوتر ، ابزارهای ورودی و خروجی ، انواع حافظه ،  سیستم عامل و نرم افزارهای کاربردی ، انواع شبکه ، امنیت اطلاعات و ویروس های کامپیوتری و ….آشنا شده و به صورت اصولی کاربا کامپیوتر را شروع می کنید.

ویندوز : دراین سرفصل کارآموزان با مدیریت فایل ها و پوشه ها، کاربا برنامه های سودمند، فشرده سازی فایل ها، روش های جستجو و ….آشنامی گردند و پس ازپایان این دوره به خوبی می توانند کارهای اولیه کامپیوتری خودراانجام دهند.

اینترنت : دراین سرفصل کارآموزان کاربا اینترنت و مرورگرها ، جستجو دراینترنت، چاپ وذخیره سازی ، کارباپست الکترونیک (ایمیل)،آشنایی با شبکه و موتورهای جستجو ، کاربا برنامه Outlook و ….. رابیاموزد و ازاین طریق وارد دنیای اینترنت شود و ازآن استفاده کند.

WORD : با آموزش نرم افزارواژه پرداز ورد ، کارآموزان به راحتی قادربه انجام کلیه کارهای متنی درادارات دولتی ، خصوصی ، آموزشی ، ….. می شوند ، این دوره جامع و کاربردی جهت اشتغال به کاربسیارضروری می باشد و کارآموزان با گذراندن این دوره هم می توانند کارهای اداری شخصی خودراانجام دهند و هم برای خود درآمدزایی نمایند.

 آموزشگاه آینده برترجهت یادگیری و آشنایی کارآموزان فیلم های آموزشی رایگان ورد را درسایت خودقرارداده تا شاید به این وسیله قدمی درجهت اشتغال زایی جوانان بردارد.

EXCEL : نرم افزاری بسیارکاربردی ومحبوب جهت کارهای محاسباتی وامورمالی می باشد .کسانی که اکسل را به خوبی می آموزند ، به راحتی جذب بازارکارمی شوندودربسیاری ازمشاغل مثل حسابداری ،امورمالی وحتی مهندسی به خوبی ازآن استفاده می کنند.

ACCESS : اکسس یکی از بهترین نرم‌افزار ها جهت سازماندهی و طبقه‌بندی اطلاعات بسیار زیاد و پیچیده است و برای سازمان‌هایی که ناچاربه ذخیره اطلاعات زیادی هستند بسیارکمک  می‌کند. با آشنایی بیشتر و فراگیری مهارت استفاده از اکسس این سازمان‌ها به‌راحتی داده‌های خود راذخیره و به هر صورت که بخواهند از آن‌ها استفاده می‌کنند.

بهترین کاربرد نرم افزار access برای سازمان‌ها و مؤسساتی است که در زمینه فروش فعالیت می کنند. با اکسس علاوه بر مشخصات کالا، تعداد فروش، قیمت‌ها و … اطلاعات تمام مشتریان خود را ثبت و نگهداری می‌کنند. با استفاده ازبرنامه اکسس نه ‌تنها اطلاعات دسته‌بندی می‌شوند بلکه بین هر یک از آن‌ها می‌توان رابطه‌ای برقرار کرده و درنهایت گزارش‌های دقیق و مفصلی از آن‌ها به دست آورده، چاپ یا منتشر کرد.

 POWERPOINT : نرم افزاری جهت ارائه مطالب به صورت نمایشی درقالب اسلایدهای زیبا و طراحی شده توسط کاربرمی باشد. بااین نرم افزارمی توانید انیمیشن وحرکت به موضوعات ومطالب بخشید واسلایدهای جذاب ساخت .

7مهارت ICDL 

دریافت گواهینامه بین المللی ICDL بدون حضوردرکلاس های آموزشی :

اگر به علت مشغله کاری وقت کافی برای شرکت درکلاس های حضوری ICDL آموزشگاه را ندارید ویا هفت مهارت ICDL را آشنایی دارید ولی برای استخدام یا مهاجرت نیاز به گواهینامه بین المللی  ICDL دارید ؛ ما درآموزشگاه آینده برتربا کلاس های آنلاین ، آزمون های آنلاین و فیلم های آموزشی و ارائه نمونه سوالات آزمون های فنی و حرفه ای کمکتان می کنیم تا به سرعت و هماهنگ با تایم آزادخود این مهارت ها را بیاموزید و ازطرف آموزشگاه به آزمون ICDL  سازمان فنی و حرفه ای معرفی شوید و پس ازموفقیت درآزمون گواهینامه بین المللی ICDL را دریافت کنید. دراین حالت در وقت و هزینه شما صرفه جویی می شود .

فیلم های آموزشی برنامه word

آمادگی جهت آزمون فنی حرفه ای

نظرات کارآموزان ICDL آموزشگاه آینده برتر

نمونه گواهینامه ICDL آموزشگاه آینده برتر

گواهینامه ICDL

تماس با ما :

تهران، تهران نو، پایین تراز میدان امامت، نبش خیابان عبدالعظیمی، پلاک 101، واحد 2

     شماره تماس:

02177151273 ، 02177163338

 

اینستا گرام آموزشگاه آینده برتر

1401-09-19
مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری