آموزش برنامه نویسی اندرویدآموزشگاه آینده برتر اندروید

تاریخچه اندروید

اندروید (Android) یک سیستم عامل موبایل است که توسط شرکت گوگل توسعه داده میشود.

این سیستم عامل برپایه هسته لینوکس ساخته شده است.

اندروید بر خلاف سیستم عامل ios (آیفون) که فقط پردازنده های ARM را پشتیبانی میکند، بر روی انواع مختلفی از پردازنده ها قابل نصب و اجرا است.

رابطه اندروید و جاوا :

نرم افزارهای جانبی اندرویدی با استفاده از زبان جاوا نوشته میشوند. بخش رابط کاربری سیستم عامل اندروید و بسیاری از برنامه های اندروید هم با جاوا نوشته شده اند.

پیش نیاز آموزش اندروید

برای شروع یادگیری برنامه نویسی اندروید، یادگیری جاوا پیش نیازمی باشد.جاوا یک زبان حرفه ای است که برای بهره بردن از قابلیت های اصلی سیستم عامل اندروید استفاده از آن پیشنهاد می شود .

اگر شما اطلاغات  کافی در جاوا ندارید، نمی توانید یک اپلیکیشن کامل اندرویدی بسازید.

قبل از شروع آموزش برنامه نویسی با اندروید شما باید مفاهیم پایه جاوا را بدانید.

علاوه برJava برای توسعه اپلیکیشن های اندرویدی به یادگیری  زبان XML  نیازدارید.

XML یک زبان نشانه گذاری توسعه پذیر است .

بوسیلهXML  می توانید اجزای UI، برنامه اندرویدی خود را طراحی کنید. یادگیری زبان XML برای برنامه نویسی اندروید امری الزامی است.

 

در آموزشگاه آینده برتربا مجوز رسمی ازسازمان فنی وحرفه ای ، می توانیدبرنامه نویسی جاوا و اندروید را بیاموزید و ازآن برای اشتغال استفاده کنید. همچنین زبان های برنامه نویسی پایتون و ++C نیز که از زبان های برنامه نویسی پرکاربرد می باشد درآموزشگاه آینده برتر تحت نظر برنامه نویسان حرفه ای تدریس می گردد.

کاربردهای اندروید

تاکنون تلفن های همراه مختلف و متعددی با سیستم عامل اندروید ارائه شده اند. همچنین تعدادی Tabletو PC نیز با استفاده از این سیستم عامل به بازار ارائه شده اند.

درچند سال گذشته، تلفن های همراه هوشمند در زندگی بیشتر افراد جوامع نقش مهمی پیدا کرده اند.

به طوری که بتدریج ، جایگزین تعدادی از وسایل و دستگاه های الکترونیکی دیگرهم  شده اند.

از طرفی غیر از استفاده  از تلفن  ها ی همراه به عنوان وسیله ارتباطی ، تولید نرم افزارها و واپلیکیشن های کاربردی هم مورد توجه قرار گرفته است .

باگسترش استفاده از تلفن های همراه هوشمند، حوزه تولید اپ هم گسترش یافت .

کاربران باهوش تر فهمیدند با استفاده از ایده های جدید می توانند در این حوزه فعالیت خوبی داشته باشند.

هم اکنون طراحی و تولید برنامه موبایل و تبلت به موضوع مهمی تبدیل شده است. البته ورود به این حوزه هم مثل تمام صنایع دیگر به دانش ومهارت مناسب نیاز دارد.

بر اساس آماری که هر ساله مجله فربس اعلام می کند حدود ۳۰ درصد سرمایه داران دنیا در حوزه فناوری فعالیت دارند و ۸۰ درصد سرمایه داران جوان دنیا نیز در این حوزه هستند.

اندروید نیز به عنوان یک سیستم عاملی که بیش از ۸۰ درصد موبایل ها و تبلت ها را فرا گرفته، به عنوان پیشتاز این صنعت در حال رشد و نمو است. روزانه بیش از میلیون ها برنامه پولی از بازارهای اینترنتی خریداری می شود که درآمد بسیار زیادی را برای  سازندگانش به ارمغان می آورد.

در آموزشگاه آینده برتربا مجوز رسمی ازسازمان فنی وحرفه ای می توانیدبرنامه نویسی اندروید را بیاموزید و ازآن برای اشتغال استفاده کنید.

برنامه های اندروید

اگر چه هنوز مارکت اندروید، از لحاظ تعداد برنامه‌ها، از مارکت apple عقب تر است، اما آینده بسیار خوبی  در انتظار این مارکت است. همان طور که اندروید به ارتقا سطح کیفی و قابلیت های خودش می پردازد، نرم افزارها و برنامه‌های این سیستم عامل هم با همین روند، مفیدتر و کاربردی‌تر می‌شوند . پس باید انتظار پیشرفت بسیار عالی از این سیستم عامل را داشت.

یکی از مهم ترین فاکتور ها و قابلیت هایی که در خرید یک گوشی اندروید حائز اهمیت است ،امکان دسترسی به فروشگاه برنامه های اندروید است که به محض این که شما یک گوشی اندروید بخرید، می توانید از قابلیت های آن استفاده کنید . درست مثل سیستم عامل اندروید که دارای آپدیت‌هایی است، نرم افزارهای ارائه شده در این فروشگاه هم ازآپدیت‌هایی برخوردارند.

تعداد برنامه‌های رایگان اندروید مارکت شرکت گوگل برای دانلود روز به روز در حال پیشرفت است.

درآمدزایی اندروید

استفاده مردم دنیا از سیستم عامل های موبایل طوری است که بیش از ۸۰ درصد مردم دنیا از سیستم عامل اندروید استفاده می کنند که آمار فوق العاده ای برای کسانی است که میخواهند وارد این حوزه شوند.

و باید گفت که اگر در این زمینه مهارت کافی داشته باشید و کاربلد باشید پیدا کردن شغل مناسب برایتان صد در صدی است و اصلا جای نگرانی نیست.

از روش های دیگر کسب درامد از طریق برنامه نویسی اندرویدفعالیت آزاد دراین حوزه به صورت دریافت پروژه ونوشتن اپلیکیشن است .

ساخت اپلیکیشن  جزو روش های پر ریسک و البته آینده دار است .

وقتی یک اپلیکیشن نوشته می شوداحتمال دارد اصلا فروش نرود و یا خوب فروش رود و پول خوبی از آن حاصل شود.

در آموزشگاه آینده برتربا مجوز رسمی ازسازمان فنی وحرفه ای می توانیدبرنامه نویسی جاوا و اندروید را بیاموزید.

و ازآن برای اشتغال استفاده کنید.

همچنین درصورت تمایل به دریافت گواهینامه بین المللی ، بعداز اتمام دوره آموزشی ، از طریق شرکت درآزمون فنی وحرفه ای و قبولی درآن ، موفق به دریافت گواهینامه معتبر بین المللی که در 160کشور معتبر می باشد گردید .

این گواهینامه جهت افرادی که قصد مهاجرت کاری یا ادامه تحصیل دارند از امتیاز خوبی برخورداراست .

 

 

دوره محدود
 • خصوصی
 • 1 روز, 1 ساعت
15 دانشجو ثبت نام کرده

  مزایای مدرک فنی و حرفه ای

   

  • قابلیت ارائه به سازمان مربوطه
  • دریافت وام کارآفرینی
  • ترجمه به زبان‌های زنده دنیا
  مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری