شماره تماس: 02177163338 | 02177151273

قيمت پكيج معماري:2480000تومان

با تخفيف طلايي پكيج:2200000تومان

مدت دوره:62ساعت

اتوكد

نرم افزار اتوکد ( AutoCAD ) یک برنامه تجاری برای طراحی با کمک کامپیوتر ( CAD ) به صورت دو بعدی و سه بعدی و نقشه کشی است.

نرم افزار اتوکد در دامنه وسیعی از صنایع توسط معماران، مدیران پروژه، مهندسان، طراحان گرافیکی و دیگر افراد مورد استفاده قرار می گیرد.

شهريه: 400 هزار تومان

مدت دوره : 15 ساعت عمومي

10ساعت خصوصي

3d max

بسته‌ای نرم‌افزاری با قابلیت ساخت مدلهای سه بعدی، متحرك سازي و رندر می‌باشد. این نرم‌افزار یکی از قدرتمندترین برنامه های طراحی مدلهای سه بعدی انیمیشن سازی و رندرینگ در عرصه گرافیک کامپیوتری است. سالهاست که توسط کمپانی اصلی خود یعنی Autodesk توسعه داده می شود. امکانات بسیار گسترده و کارایی نسبتا آسان و به طور گسترده ای در معماري ساختمان طراحی صنعتی، ساخت فیلم و انیمیشن، ساخت بازی های کامپیوتری و پیش پردازش جلوه های ویژه استفاده میشود و بزرگترین قابلیتش امکانات خوب مدل سازی است. این نرم افزار همچنین دارای سیستم آنالیز نور بسیار قدرتمندیست که محیطی مناسب برای شبیه سازی تصاویر و صحنه های واقعی برای کاربر ایجاد میکند.

شهريه: 480 هزار تومان

مدت دوره : 20 ساعت كلاس عمومي

       12 ساعت كلاس خصوصي

VRAY

v-ray  یک پلاگین  معروف و کاربردی و حرفه ای برای تری دی مکس می باشد که بوسیله کمپانی chaos group تولید شده است .در واقع vray  به عنوان یک موتور رندر بوسیله ی  آنالیز نور و سایه ها و متریال های مخصوص به خود رندرهای واقع گرایانه را از صحنه های شما به ارمغان می آورد.

شهريه: 400هزار تومان

مدت دوره : 15 ساعت كلاس عمومي

10ساعت كلاس خصوصي

REVIT

نرم افزار Revit Architecture، یکی از نرم افزارهای ترسیم و طراحی نقشه‌های معماری دکوراسیون و ساختمانی است که سیستم ترسیم در آن مدل سازی هم‌زمان دوبعدی و سه بعدی به صورت هوشمند است. این نرم‌افزار توسط شرکت Autodesk، تولید کننده نرم‌افزار اتوکد طراحی شده است و در چند سال گذشته بسیاری از شرکت‌های ساختمانی در کشورهای توسعه یافته به استفاده از این نرم‌افزار روی آورده‌اند. دوره آموزش رویت – Revit برای افرادی طراحی شده است که به صورت دائم با  پروژه‌های بزرگ سرو کار دارند. در این دوره هنرجویان با تکنیک‌های پیشرفته و سیستم‌های مدیریت ترسیم می‌توانند پروژه‌های بزرگ را مدیریت نموده و از عهده ترسیم‌های خاص و سنگین برآیند.


شهريه: 800 هزار تومان
مدت دوره : 20 ساعت

اسكيس و راندو

اسکیس یا طراحی سریع با دست ، اجمالی از یک منظر یا ساختار یک حجم است، که در عین موجز بودن شامل تمام زوایا ، پستی بلندی ها و سایه روشن های آن نیز می باشد و به دست نمی آید مگر با نگاهی دقیق، نافذ و موشکافانه.
-ارايه طرح اوليه اي كه بتواند مفاهيم اصلي كار را نمايش دهد را اسكيس مي گويند.
بنابراين نه تنها در معماري بلكه در تمامي رشته هاي هنرهاي تجسمي نيز اسكيس از اهميت خاصي برخوردار مي باشد.
راندو ( Render ) عبارت است از ارائه محصول نهایی به صورتی که بتوان با استفاده از راندو کردن به برقراری ارتباط بین مخاطب و طرح مورد نظر پرداخت . قرار دادن فیگور های انسانی و درختان متناسب با فضا و سایه افکنی و نور پردازی در راندو کردن و ارائه طرح هایی برای دکوراسیون داخلی و خارجی در راندو کردن میتواند انجام شود .

شهريه:400 هزار تومان

مدت دوره : 12 ساعت كلاس عمومي

10ساعت كلاس خصوصي

دوره محدود
 • خصوصی
 • 2 روزها, 7 ساعت
 • 15 ظرفیت
 • گواهینامه دوره
38 دانشجو ثبت نام کرده

  مزایای مدرک فنی و حرفه ای

   

  • قابلیت ارائه به سازمان مربوطه
  • دریافت وام کارآفرینی
  • ترجمه به زبان‌های زنده دنیا
  مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری