دیپلم مدیریت خانواده

دیپلم مدیریت خانواده

دیپلم مدیریت خانواده  به علت آسان بودن و جذابیت یکی از رشته های پر مخاطب و پر طرفدار است.علاقمندان میتوانند به سرعت در رشته مدیریت خانواده از شاخه های کارودانش دیپلم مدیریت خانواده بگیرند. و در همین رشته یا رشته های دیگر ادامه تحصیل دهند.این رشته جزو رشته های آسان و از نظر هزینه و زمان نیز دیپلم بسیار مناسبی می باشد.

رشته دیپلم مدیریت خانواده فعلا دردو قالب مجموعه هشتم (24 واحدی)و مجموعه نهم (۴۰ واحدی ) ارائه می گردد.

دارندگان دیپلم مدیریت خانواده آموزش و پرورش بدون گذراندن دوره پیش دانشگاهی و بدون کنکور با ارائه دیپلم می توانندوارد دانشگاه جامع (علمی – کاربردی) شده،ودر رشته دلخواه  ادامه تحصیل داده و موفق به اخذ مدرک کاردانی شوند.

این افراد بدون گذراندن آزمون سراسری می توانند در دانشگاه  شرکت کرده و پس از دوره کاردانی پیوسته ادامه تحصیل داده و موفق به اخذ مدرک کاردانی شوند. و در صورت تمایل ادامه تحصیل داده و جهت اخذ مدرک کارشناسی در این رشته اقدام نمایند.

مدرک کار‌شناسی مدیریت خانواده دارای ارزش تحصیلی و استخدامی است ودارندگان این دیپلم می‌توانند در این رشته ادامه تحصیل داده و یا به استخدام در بیایند. درلینک زیر می توانید با رشته های دانشگاه علمی کاربردی آشنا شوید.

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی

مجموعه هشتم یا نظام قدیم تا پایان سال 99 قابل ارائه بوده و مهارت آموزان فقط 3  کتاب درسی را باید آموخته ودر آزمون فنی و حرفه ای شرکت کنند.

برای گرفتن دیپلم کارودانش مهم ترین مسئله ای که باید توجه کنید و ضامن موفقیت شما می باشد، مراجعه به آموزشگاه های مجاز فنی وحرفه ای است .

با مراجعه به آموزشگاه های غیرمجاز یا مراکزی که دیپلم ،فروشی را به شما توصیه می کنند، جز از دست دادن هزینه و وقت شما ، دست آورد دیگری برای شما ندارد ! و نهایتاً به دریافت گواهینامه ای تقلبی می انجامد .

آموزشگاه آینده برتردر شرق تهران

با مجوزرسمی از سازمان فنی و حرفه ای و 20 سال سابقه درخشان و اساتید مجرب ، می تواند شما را درزمینه آموزش کامپیوترودریافت دیپلم مدیریت خانواده یاری دهد.

سرفصل دروس تخصصی دیپلم مدیریت خانواده نظام جدید (فنی و حرفه ای)

 کاربر نرم افزار اداری

درعصر حاضر همه  مشاغل به نحوی با کامپیوتر درارتباط هستند ، و  همه افراد لازم است حداقل درحد ابتدایی با برنامه های پرکاربرد کامپیوتر آشنا شوند.

یکی از این برنامه ها برنامه آفیس است . دربرنامه آفیس کارآموزان با مهارت هایی که برای کارهای اداری لازم است آشنا می شوند .

این برنامه ها شامل word ، excel، powerpoint ، access می باشد. در دوره  کاربرنرم افزار اداری  دیپلم مدیریت خانواده به این مهارت هامسلط می شوید.

برنامه ریز امور تغذیه خانواده

در گروه برنامه ریزی خدمات تغذیه ای میباشد.کارآموزان پس از طی کردن این دوره از دیپلم مدیریت خانواده ، قادر خواهند بود، برنامه غذایی مناسب خانواده را در سلامت و بیماری تنظیم کنند.با روش های صحیح پخت مواد غذایی آشنا می شوند.روش  تهیه انواع عصاره تغلیظ کننده ها و انواع سس های سرد و گرم، برخی از غذاهای خمیری می آموزند.همچنین روش تهیه انواع سالاد و اردور، پوره، دسر، شکلات و انواع کرم شکلاتی، کیک و شیرینی، تزئین و حکاکی انواع میوه جات،سبزیجات و صیفی جات می آموزند.

برنامه ریز امور هنری خانواده

درحوزه هنرهای تجسمی می باشد وکارآموز دراین دوره از دیپلم مدیریت خانواده نحوه  آراستگی شخصی، پذیرایی ازمهمان، چیدمان منزل، نگهداری از لوازم خانه را می آموزد.همچنین با گلدوزی دستی، ترسیم الگوی انواع لباس، دوخت انواع لباس، کاموا بافی بادست آشنا می شود.

در دیپلم مدیریت خانواده همچنین کارآموزان با پرورش گیاهان آپارتمانی و گل آرایی، انجام شستشو-لکه گیری-لکه زدایی-حشره زدایی،بازاریابی،بسته بندی وارائه محصولات آشنا می شوند.

 برنامه ریز امور اقتصادی واجتماعی خانواده

دراین دوره کارآموز مهارت هایی از قبیل مدیریت در خانواده، تنظیم بودجه در خانواده و مدیریت هزینه های آن را می آموزد.همچنین با شناخت خانواده و نیازهای آن قادر به برقراری روابط سالم انسانی و اخلاقی در خانواده و جامعه خود می گردد.

با استفاده از دانشی که دراین دوره بدست می آورد می تواند هرچه بهتر به تعلیم و تربیت فرزند و جایگاه آن در خانواده، نحوه همکاری خانواده با مدرسه و سایر مراکز آموزشی بپردازد.کارآموز با اطلاعاتی که  دراین دوره از دیپلم مدیریت خانواده بدست می آوردبا حقوق قانونی  خود و خانواده آشنا می شود.

از این طریق به خوبی می تواند درجهت احقاق حقوق خود و خانواده اش تلاش کند و به موفقیت برسد.

 مراقب امور بهداشت و سلامت خانواده

دراین دوره کارآموز مهارت هایی از قبیل :بکارگیری عوامل موثر بر سلامت و بیماری.بکارگیری بهداشت فردی و محیطی برای تامین سلامت افراد خانواده .

حفاظت از محیط زیست .تنظیم برنامه غذایی مناسب در جهت حفظ سلامت خانواده .بکارگیری اصول آداب ومعاشرت.تشخیص منشا حوادث خانگی و پیشگیری از آنها.انجام کمکهای اولیه در هنگام وقوع حادثه یا بیماری و مراقبت و پرستاری از افراد خانواده را می آموزد.

آموزشگاه آینده برتر مناسب ترین شهریه ( همراه با تقسیط ) را برای دیپلم مدیریت خانواده ، حتی به صورت خصوصی و هماهنگ با شرایط کاری شمافراهم آورده است . همچنین کتاب ، جزوه و نمونه سوال همراه با جواب به صورت رایگان دراختیارکارآموزان عزیز قرارمی گیرد.

درجهت موفقیت کارآموزان نمونه سوالات فنی و حرفه ای  ونمونه آزمون های آنلاین سازمان فنی و حرفه ای در سایت آموزشگاه موجود می باشد . کارآموزان می توانند از آنها استفاده کنند. همچنین نمونه سوالات بیشتر در کانال آموزشگاه برای کارآموزان ارسال می گردد.

برای اطلاع از شهریه و زمان های برگزاری کلاس ها با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

 

جدول مدیریت

 

تماس با ما :

   آدرس ما: 

تهران، تهران نو، پایین تراز میدان امامت، نبش خیابان عبدالعظیمی، پلاک 101، واحد 2

     شماره تماس:

02177151273 ، 02177163338

 

اینستا گرام آموزشگاه آینده برتر

دوره محدود
 • خصوصی
 • 5 ماه
152 دانشجو ثبت نام کرده

  مزایای دیپلم کار و دانش

  • مدت زمان کوتاه‌تر برای رسیدن به دیپلم
  • تنوع رشته‌های کاردانش با بیش از 150 رشته
  • آموختن یک مهارت شغلی علاوه بر مدرک تحصیلی
  • بازار کار خوب بعد از فارغ التحصیلی
  • امکان استفاده از دوره‌های غیر حضوری برای شاغلین
  • امکان ادامه تحصیل در رشته دیپلم یا رشته دلخواه دیگر در دانشگاه
  • اخذ گواهینامه بین‌المللی مهارت مورد قبول 160 کشور علاوه بر مدرک دیپلم (مورد استفاده جهت مهاجرت)
  مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری