کارگاه طراحی دکوراسیون داخلی با 3dmax

دوره طراحی و دکوراسیون داخلی

با شرکت دربهترین دوره طراحی ودکوراسیون داخلی درآموزشگاه معماری آینده برتر درشرق تهران می توانید به خوبی  این صنعت خلاقانه و پردرآمد را بیاموزید و واردبازارکار شوید ، مدرک معتبرطراحی داخلی هم بگیرید .
طراحی و دکوراسیون داخلی یک رشته فنی و هنری برای تزیین فضای داخلی ساختمان است .با آموزش رشته طراحی و دکوراسیون داخلی می توانید  تزیینات بسیار زیبا و بی نظیر در فضای داخلی ساختمان ها ایجاد کنید .در واقع  یک طراح داخلی می تواند یک فضای خالی را به یک اثر هنری دلنشین تبدیل کند.
درفرآیند طراحی داخلی توجه دقیق و هماهنگی هر یک از عناصر تزئینی در داخل فضای مورد نظر بسیارمهم می باشد . برای یک طراحی داخلی زیبا به کارگیری رنگ های متنوع و وسایل گوناگون و آموزش های تخصصی موردنیازاست .

شرایط کلاس های طراحی داخلی آموزشگاه آینده برتر :

در آموزشگاه معماری آینده برتر ، ما به دو صورت کلاس های طراحی داخلی را برگزار می کنیم :

1- مخصوص کسانی که انتهای دوره مدرک بین المللی طراحی داخلی (فنی حرفه ای) را نیازدارند :

دراین دوره مطالب کلاس منطبق با استانداردهای فنی حرفه ای و بدون کار با نرم افزار طبق سرفصل های زیر ارائه می گردد و درپایان دوره کارآموزان محترم به آزمون فنی حرفه ای معرفی می گردند و پس ازقبولی درآزمون کتبی و عملی موفق به دریافت گواهینامه طراحی داخلی می گردند .

سر فصل های آموزشی دوره طراحی داخلی فنی حرفه ای

1-  ترسیم نقشه هاي فضاهاي داخلي ساختمان (پلان ، نما ، برش)
2 – ترسیم پرسپكتیوهاي موازي و مرکزي
3 –  ترسیم پرسپكتیو هاي مبلمان
4 – ترسیم پلان مبلمان
5-  ترسیم پرسپكتیوهاي فضا هاي داخلي ساختمان
6 – چیدمان فضاهاي داخلي ساختمان با در نظر گرفتن مفاهیم بصري

2- دوره طراحی داخلی ویژه بازارکار آموزشگاه آینده برتر : 

دراین پکیج ما سعی کردیم مواردی که در بازار کار طراحی داخلی مورد نیاز کارآموزان عزیز است بگنجانیم تا پس از پایان این دوره بتوانند به خوبی از عهده سفارشات کاری برآیند . درپایان این دوره مدرک داخلی آموزشگاه با عنوان “دوره طراحی داخلی با نرم افزار ” و یا در صورت تمایل کارآموز دو مدرک اتوکد و 3DMAX پس از شرکت در آزمون فنی حرفه ای و موفقیت در آزمون کتبی و عملی ،  تقدیم کار آموزان عزیز می گردد .

عناوین آموزشی پکیج بازارکار طراحی داخلی آموزشگاه آینده برتر :

1- آموزش مبانی طراحی و دکوراسیون داخلی

2- –  ترسیم نقشه هاي فضاهاي داخلي ساختمان (پلان ، نما ، برش)

3- ترسیم نقشه ها در نرم افزار اتوکد

4- ترسیم عناصر سه بعدی مورد نیاز در طراحی و معماری داخلی  در نرم افزار 3DMAX

5- نورپردازی فضاها با نرم افزار VRAY

طراحی و دکوراسیون داخلی

تفاوت های طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی

 • طراحان دکوراسیون یا دکوراتور های داخلی اولویت کارشان زیبایی شناسی است  و مثل طراح داخلی نیازی به دانش و مهارت های آکادمیک ندارند.
 • طراحان  دکوراسیون داخلی به بررسی سبک ساختمان ها، سبک مبلمان، چیدمان وغیره میپردازند و  با صنایع مختلفی چون ساخت مبلمان و سرویس های خواب یا طراحان دوخت پرده یا صنعت فرش و دیگر مشاغل همکاری دارند .
 •  طراحی داخلی با جانمایی و برنامه ریزی فضا ها، عایق ها و پوشش ها و کفپوش ها، درب و پنجره، ورودی ها و هر آنچه که جزئی از یک سازه میباشد، سر و کار دارند , با مهندس ناظر، مدیر پروژه و کنترل پروژه و یا سایر کارکنان مشغول در یک پروژه ساخت در ارتباط است.
 • سبک های بسیار زیادی در دکوراسیون داخلی وجود دارد که هر کدام نظر افراد متفاوت را جلب می کند.
 • در طراحی داخلی نکات ریزی مانند شکل پنجره ها، ارتفاع فضا، فرم مبلمان های موجود در فضا، رنگ فضا، بافت ها و مصالح موجود در آن، میزان نورگیری و حتی محدوده تعریف شده دید که به وسیله پنجره ها تعیین می شود، حائز اهمیت است …

سرفصل های آموزشی دوره طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی درآموزشگاه معماری آینده برتر با هم تلفیق گردیده و کارآموزان این دوره جذاب با شرکت دردوره طراحی داخلی با اصول دکوراسیون داخلی نیز آشنا و مهارت های لازم دراین رشته را کسب می نمایند.

حوزه کاری رشته طراحی داخلی

طراحی داخلی یک رشته هنری سازگار با دنیای مدرن امروزی می باشد. با آموزش طراحی داخلی می توانید از این صنعت و هنر خلاقانه برای طراحی داخلی فضاهای مختلف استفاده کنید.
طراحی داخلی یک رشته منعطف  می باشد وحوزه فعالیت در این حرفه بسیار گسترده و متنوع می باشد .به همین دلیل از این رشته می توانید در زمینه های مختلف،از  پروژه های بزرگ مثل طراحی داخلی مجتمع های تجاری و اداری ، یا اقامتگاه های توریستی گرفته تا طراحی پروژه های کوچکی نظیر تزیینات داخلی یک خانه به فعالیت بپردازید.

درآمدزایی رشته طراحی داخلی

صنعت طراحی داخلی از درآمدبسیارخوبی برخوردار است.در ابتدای ورود به این رشته ممکن است با یک شرکت طراحی داخلی شروع به همکاری کنید و از این طریق در کنار کسب درآمد به کسب مهارت و تجربه نیز بپردازید.
اما پس از مدتی فعالیت و کسب تجربه  در این مهارت ،  می توانید از شهرت و تخصص خود در این رشته استفاده کنید و یک کسب و کار مستقل برای خود راه اندازی نمایید.
برای موفقیت به عنوان یک طراح داخلی باید از یک درک و تفکر خلاق برخوردار باشید و در کنار آن با یک آموزش طراحی داخلی صحیح واصولی ، دانش لازم را در رابطه با عناصر و اصول مهم در طراحی کسب کنید.
طراحان داخلی حرفه ای باید به مسائل مورد نظر مشتریان خودتوجه داشته باشند،این مسائل شامل توجه به فضاو ساختار، بودجه و محدودیت های زمانی می باشد.
رقابت شغلی دراین رشته زیاد است و کسانی دراین بازار درجایگاه بالاتری نسبت به رقیبان خود قرارمی گیرند ؛ که از آموزش قوی بهره برده و از تخصص و مهارت کافی دراین زمینه برخوردارباشند.

شرایط شرکت در دوره آموزشی طراحی و دکوراسیون داخلی آموزشگاه آینده برتر درشرق تهران :

هنرجویان و کارآموزان زیادی از ما راجع به مقطع تحصیلی و سطح اطلاعات لازم برای شرکت دراین دوره جذاب و درآمدزا سوال می کنند ؛ درپاسخ به این عزیزان باید بگوییم چون درآموزشگاه  فنی و حرفه ای آینده برتر ، آموزش این دوره از صفر تا صدمی باشد ؛ همه عزیزانی که به این دوره علاقه دارند ، بدون دانش قبلی می توانند دراین دوره شرکت نمایند و ازآن بهره ببرندوجذب بازارکارشوند. همچنین کلاس ها به صورت حضوری (خصوصی و نیمه خصوصی) و آنلاین با توج ه به نظر کارآموزان برگزارمی گردد .

آموزش طراحی و دکوراسیون داخلی به صورت جامع درآموزشگاه طراحی داخلی آينده برتردرشرق تهران بامجوزسازمان فنی وحرفه ای همراه با گواهینامه بین المللی جهت مهاجرت برگزار مي گردد.

توضیحات مدرس دوره

راه های ارتباطی با آموزشگاه

   آدرس ما:

تهران، تهران نو، پایین تراز میدان امامت، نبش خیابان عبدالعظیمی، پلاک 101، واحد 2

     شماره تماس:

02177151273 ، 02177163338

 

اینستا گرام آموزشگاه آینده برتر

دوره محدود
 • خصوصی
 • 2 روزها, 2 ساعت
132 دانشجو ثبت نام کرده

  مزایای مدرک فنی و حرفه ای

   

  • قابلیت ارائه به سازمان مربوطه
  • دریافت وام کارآفرینی
  • ترجمه به زبان‌های زنده دنیا
  مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری