آموزش طراحی داخلی آموزشگاه آینده برتر

 

آموزش طراحی و دکوراسیون داخلی

طراحی و دکوراسیون داخلی یک رشته فنی و هنری برای تزیین فضای داخلی ساختمان است .با شرکت درکلاس های آموزشی آموزشگاه طراحی ودکوراسیون داخلی آینده برتر در شرق تهران می توانید در این صنعت خلاقانه و پردرآمد به کسب مهارت بپردازید.
با آموزش رشته طراحی و دکوراسیون داخلی می توانید  تزیینات بسیار زیبا و بی نظیر در فضای داخلی ساختمان ها ایجاد کنید .در واقع  یک طراح داخلی می تواند یک فضای خالی را به یک اثر هنری دلنشین تبدیل کند.
درفرآیند طراحی داخلی توجه دقیق و هماهنگی هر یک از عناصر تزئینی در داخل فضای مورد نظر بسیارمهم می باشد . برای یک طراحی داخلی زیبا به کارگیری رنگ های متنوع و وسایل گوناگون و آموزش های تخصصی موردنیازاست .
آموزش طراحی ودکوراسیون داخلی آموزشگاه آینده برتر

 

تفاوت های طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی

 • طراحان دکوراسیون یا دکوراتور های داخلی اولویت کارشان زیبایی شناسی است  و مثل طراح داخلی نیازی به دانش و مهارت های آکادمیک ندارند.
 • طراحان  دکوراسیون داخلی به بررسی سبک ساختمان ها، سبک مبلمان، چیدمان وغیره میپردازند و  با صنایع مختلفی چون ساخت مبلمان و سرویس های خواب یا طراحان دوخت پرده یا صنعت فرش و دیگر مشاغل همکاری دارند .
 •  طراحی داخلی با جانمایی و برنامه ریزی فضا ها، عایق ها و پوشش ها و کفپوش ها، درب و پنجره، ورودی ها و هر آنچه که جزئی از یک سازه میباشد، سر و کار دارند , با مهندس ناظر، مدیر پروژه و کنترل پروژه و یا سایر کارکنان مشغول در یک پروژه ساخت در ارتباط است.
 •  سبک های بسیار زیادی در دکوراسیون داخلی وجود دارد که هر کدام نظر افراد متفاوت را جلب می کند.
 • در طراحی داخلی نکات ریزی مانند شکل پنجره ها، ارتفاع فضا، فرم مبلمان های موجود در فضا، رنگ فضا، بافت ها و مصالح موجود در آن، میزان نورگیری و حتی محدوده تعریف شده دید که به وسیله پنجره ها تعیین می شود، حائز اهمیت است …

سرفصل های آموزشی دوره طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی درآموزشگاه معماری آینده برتر با هم تلفیق گردیده و کارآموزان این دوره جذاب با شرکت دردوره طراحی داخلی با اصول دکوراسیون داخلی نیز آشنا و مهارت های لازم دراین رشته را کسب می نمایند.

حوزه کاری رشته طراحی داخلی

طراحی داخلی یک رشته هنری سازگار با دنیای مدرن امروزی می باشد. با آموزش طراحی داخلی می توانید از این صنعت و هنر خلاقانه برای طراحی داخلی فضاهای مختلف استفاده کنید.
طراحی داخلی یک رشته منعطف  می باشد وحوزه فعالیت در این حرفه بسیار گسترده و متنوع می باشد .به همین دلیل از این رشته می توانید در زمینه های مختلف،از  پروژه های بزرگ مثل طراحی داخلی مجتمع های تجاری و اداری ، یا اقامتگاه های توریستی گرفته تا طراحی پروژه های کوچکی نظیر تزیینات داخلی یک خانه به فعالیت بپردازید.

درآمدزایی رشته طراحی داخلی

صنعت طراحی داخلی از درآمدبسیارخوبی برخوردار است.در ابتدای ورود به این رشته ممکن است با یک شرکت طراحی داخلی شروع به همکاری کنید و از این طریق در کنار کسب درآمد به کسب مهارت و تجربه نیز بپردازید.
اما پس از مدتی فعالیت و کسب تجربه  در این مهارت ،  می توانید از شهرت و تخصص خود در این رشته استفاده کنید و یک کسب و کار مستقل برای خود راه اندازی نمایید.
برای موفقیت به عنوان یک طراح داخلی باید از یک درک و تفکر خلاق برخوردار باشید و در کنار آن با یک آموزش طراحی داخلی صحیح واصولی ، دانش لازم را در رابطه با عناصر و اصول مهم در طراحی کسب کنید.
طراحان داخلی حرفه ای باید به مسائل مورد نظر مشتریان خودتوجه داشته باشند،این مسائل شامل توجه به فضاو ساختار، بودجه و محدودیت های زمانی می باشد.
رقابت شغلی دراین رشته زیاد است و کسانی دراین بازار درجایگاه بالاتری نسبت به رقیبان خود قرارمی گیرند ؛ که از آموزش قوی بهره برده و از تخصص و مهارت کافی دراین زمینه برخوردارباشند.

 

آموزش طراحی داخلی آموزشگاه آینده برتر

دوره جامع طراحی و دکوراسیون داخلی 

استفاده از نرم افزارهای طراحی داخلی ، کمک شایانی به کارآموزان این دوره می نماید.کاربا نرم افزارهای طراحی ؛ موجب افزایش  سرعت و کیفیت کار شما می شود و به راحتی میتوانید هنرو دانش خودرا برای کارفرما به نمایش بگذارید.

آموزشگاه فنی و حرفه ای آینده برتر (شرق تهران) در ادامه دوره تئوری طراحی داخلی ، دردوره جامع طراحی داخلی ، آموزش نرم افزارهای

 1. اتوکد

 2. 3d max ، vray

 3. طراحی کابینت

 4. post production

را جهت تکمیل این دوره جذاب به کارآموزان عزیز آموزش می دهد.

شرایط شرکت در دوره آموزشی طراحی و دکوراسیون داخلی آموزشگاه آینده برتر درشرق تهران :

هنرجویان و کارآموزان زیادی از ما راجع به مقطع تحصیلی و سطح اطلاعات لازم برای شرکت دراین دوره جذاب و درآمدزا سوال می کنند ؛ درپاسخ به این عزیزان باید بگوییم چون درآموزشگاه  فنی و حرفه ای آینده برتر ، آموزش این دوره از صفر تا صدمی باشد ؛ همه عزیزانی که به این دوره علاقه دارند ، بدون دانش قبلی می توانند دراین دوره شرکت نمایند و ازآن بهره ببرندوجذب بازارکارشوند.

آموزش طراحی و دکوراسیون داخلی به صورت جامع درآموزشگاه طراحی داخلی آينده برتردرشرق تهران بامجوزسازمان فنی وحرفه ای همراه با گواهینامه بین المللی جهت مهاجرت برگزار مي گردد.

امتیازات آموزشگاه آینده برتر

امتیازات آموزشگاه آینده برتر
امتیازات آموزشگاه آینده برتر
امتیازات بهترین آموزشگاه فنی حرفه ای شرق تهران آینده برتر
امتیازات آموزشگاه آینده برتر
امتیازات بهترین آموزشگاه فنی حرفه ای شرق تهران
امتیازات آموزشگاه آینده برتر
امتیازات بهترین آموزشگاه فنی حرفه ای شرق تهران
امتیازات آموزشگاه آینده برتر

مشاوره بیشتر

   آدرس ما:

تهران، تهران نو، پایین تراز میدان امامت، نبش خیابان عبدالعظیمی، پلاک 101، واحد 2

     شماره تماس:

02177151273 ، 02177163338

 

اینستا گرام آموزشگاه آینده برتر

دوره محدود
 • خصوصی
 • 8 ماه
127 دانشجو ثبت نام کرده

  مزایای مدرک فنی و حرفه ای

   

  • قابلیت ارائه به سازمان مربوطه
  • دریافت وام کارآفرینی
  • ترجمه به زبان‌های زنده دنیا
  مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری