آموزش طراحی کابینت آسان 

آموزش طراحی کابینت آسان

در کلاس طراحی کابینت آموزشگاه  آینده برتر ابتدا با سبک شناسی و انواع کابینت آشنا شده سپس با آموزش رنگ شناسی با دنیای رنگ ها و هارمونی رنگی آشنا می شوید و سپس به دلخواه کارآموزان یکی از نرم افزار ها را برای یادگیری انتخاب می کنید .

1- نرم افزار اسکچاپ فقط جهت طراحی (مدت کلاس 10 ساعت)

1- اصول طراحی کابینت + نرم افزار اسکچاپ همراه پلاگین Vray جهت نورپردازی (مدت کلاس 25 ساعت)

2- اصول طراحی کابینت + نرم افزارهای اتوکد و 3dmax همراه با پلاگین Vray جهت نورپردازی (مدت کلاس 40 ساعت)

کلاس طراحی کابینت آموزشگاه آینده برتر

صنعت طراحی کابینت یکی از رشته های بسیار جذاب و خلاقانه می باشد .در این صنعت با در نظر گرفتن اصول و قوانین موجود در طراحی کابینت می توان یک طراحی اصولی و بسیار شیک را انجام داد.آموزش طراحی کابینت آسان مورد توجه چند گروه از افرادجامعه می باشد :

  1. معماران و طراحان دکوراسیون داخلی
  2. کاببینت سازان
  3. افراد جویای کارو فعالیت درزمینه طراحی کابینت

درعصرحاضر طراحی کابینت با کمک کامپیوتر و نرم افزارهای مختلف انجام می گیرد.  هر نرم افزار مزایای ویژه خود را دارد و مناسب برای گروهی خاص می باشد.

معماران و طراحان دکوراسیون داخلی با استفاده از نرم افزارهای اتوکد و تری دی مکس و …. می توانند به طراحی کابینت بپردازند .

اما کابینت سازان که درعرصه صنعتی فعال می باشند ، یا افراد جویای کار دراین زمینه که با نرم افزارهای گسترده و پیشرفته اتوکد و 3dmax آشنایی ندارند و فرصت و زمان یادگیری این نرم افزارها را ندارند و یا سیستم کامپیوتری آنها از قدرت سخت افزاری بالایی جهت گرفتن رندرهای سنگین برخوردارنمی باشد ، نیازمند یادگیری آسان تر و کوتاه مدت تر می باشند.

با یادگیری نرم افزار اسکچاپ در آموزشگاه آینده برتر در شرق تهران ، با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای می توانید به راحتی و مدت زمان کم طراحی انواع کابینت را بیاموزید و وارد بازارکارشوید.

اسکچاپ درطراحی کابینت

اسکچاپ به خاطر محیط ساده ای که دارد، برای افراد تازه کار و مبتدی و افرادی که می خواهند تجربه سریع تر و در عین حال دقیق تری از انجام طراحی و مدلسازی سه بعدی داشته باشند، گزینه مناسبی است .

البته user friendly بودن محیط اسکچاپ ، چیزی از کارایی و قدرت این نرم افزار کم نمیکند. امروزه خیلی از افراد حرفه ای و متخصص هم برای انجام طراحی و مدلسازی سه بعدی از اسکچاپ استفاده می کنند. چرا که این نرم افزار یکی از به روز ترین و کارآمدترین ها در زمینه سه بعدی سازی است .

بسیاری از کارهایی که درپیچیده ترین نرم افزارهای مدل سازی مثل 3DS MAX انجام می شود ،می توان خیلی ساده و سریع در برنامه  اسکچاپ انجام داد

ضمن اینکه مشخصات سیستمی خیلی بالایی هم نیاز ندارد.برای یادگیری این نرم افزار حتی نیاز به هیچ پیش نیازی هم نمی باشد.

آموزش طراحی کابینت

آموزش طراحی کابینت آموزشگاه آینده برتر

استفاده از نرم افزارهای قدرتمند اتوکد و 3dmax  جهت کسانی که می خواهند طراحی های حرفه ای با خروجی های عالی بگیرند و وقت کافی برای آموزش و رندر گیری با 3dmax را دارند ؛ بسیار مطلوب و مناسب است .

وجود متریال های بسیار متنوع در 3dmax ، به طراحان کابینت کمک می کند تا طرح های واقعی تری را به کارفرمایان خود ارائه دهند.

چرا نحوه طراحی کابینت درخانه مهم است ؟

کابینت ها از ضروری ترین و پرکاربردترین وسایل منزل هستند که روش طراحی آن ها بر روی فضای داخلی منزل بسیار اثرگذار می باشد.کابینت از اجزاء مهم دردکوراسیون هر آشپزخانه است. اهمیت کابینت های آشپزخانه از نظر فضاسازی و دکور بسیار مهم است.

در خانه های جدید که آشپزخانه ها به صورت اوپن ساخته می شوند، فضای آشپزخانه اهمیت زیادی دارد و فضای آشپزخانه به بخشی از پذیرایی منزل تبدیل شده است.

از نظر ظاهر، عواملی مثل رنگ و جنس و طرح، مهمترین عوامل در زیبایی کابینت های آشپزخانه است.

انتخاب کابینت مناسب می تواند فضای آشپزخانه  های کوچک را شیک‌ تر و بزرگ‌ تر از آن چیزی که هست نشان دهد. مثلاً کسانی که آشپزخانه ی کوچکی دارند می توانند با نصب کابینت های روشن و براق انعکاس نور را در فضای آشپزخانه بیشتر کنند تا فضا از نظر بصری تا حدی وسیع تر به نظر برسد.

طراحی کابینت یکی از مهم ترین موارد در دیزاین منزل به شمار می رود که باید توسط افراد متخصص و مجرب انجام شود، به همین دلیل شرکت در دوره های آموزش طراحی کابینت از اهمیت زیادی برخوردار می باشد که از طریق آن می توانید به کسب مهارت در این رشته بپردازید و طراحی های مدرن و زیبایی را به مشتریان خود ارائه دهید.

بازارکارطراحی کابینت

طراحی کابینت یکی از پرکاربردترین مواردی است که در حال حاضر بسیاری از افراد برای ایجاد یک طراحی زیبا در محیط آشپزخانه، به دنبال افرادی ماهر و با تجربه در این زمینه می گردند.
بنابراین شما می توانید با توجه به پتانسیل بالای این رشته، به آموزش طراحی کابینت بپردازید و همواره در تلاش برای ارائه بهترین و بالاترین کیفیت در کار خود باشید.

با آموزش طراحی کابینت می توانید توان خود برای انجام طراحی کابینت افزایش داده و از این فرصت به عنوان یک موقعیت شغلی مناسب استفاده کنید.
صنعت طراحی کابینت یکی از رشته های بسیار جذاب و خلاقانه می باشد که در آن با در نظر گرفتن اصول و قوانین موجود در طراحی کابینت می توان یک طراحی اصولی و بسیار شیک را انجام داد.

با آموزش طراحی کابینت درآموزشگاه آینده برتر، تحت نظراساتید مجرب این رشته  می توانید از این فعالیت به عنوان شغل خود استفاده کنید. در واقع افراد بسیار زیادی به این مهارت شما برای ایجاد یک طراحی کابینت زیبا و منحصر به فرد در فضای داخلی منزل خود نیاز دارند.بنابراین شما می توانید از مهارت و استعداد خود برای راه اندازی یک کسب و کار ایده آل استفاده کنید.

عوامل موفقیت یک طراح کابینت

  • خلاقیت در طراحی کابینت :

طراحی کابینت یک هنر است ومانند هرهنردیگری نیاز به خلاقیت دارد .توجه به ابعاد یک آشپزخانه و وسایلی که باید در آنجا قرار گیردو ارائه طراحی کابینت مناسب با آن ، نیاز به آموزش صحیح و استفاده از خلاقیت هنری طراح کاببینت دارد .
بنابراین با آموزش طراحی کابینت می توانید خلاقیت و قوه ابتکار خود را تقویت نموده و از آن برای کسب مهارت بیشتر در زمینه طراحی کابینت استفاده کنید.

  • بررسی نیاز مشتریان در طراحی کابینت

در طراحی کابینت تنها آموزش طراحی کابینت و خلاقیت کافی نیست بلکه باید درک کاملی از عناصر موجود درمحیط آشپزخانه و نحوه ایجاد ارتباط میان این عناصر با اصول طراحی خود داشته باشید.
یک طراح کابینت حرفه ای باید در ابتدا نیازهای مشتری را به خوبی بررسی کرده و سپس متناسب با ملزومات مشتری و توجه به فضای موجود در محیط آشپزخانه و همچنین میزان بودجه و محدودیت های زمانی موجود اقدام به طراحی کابینت برای فضای مورد نظر نماید.

  •  جلب رضایت مشتریان:

    با آموزش طراحی کابینت  ، در هر طراحی شما می توانید طرح های بی نظیری را ارائه داده و با جلب نظر مشتریان، از شغل خود لذت ببرید. این رضایت مندی مشتریان سبب افزایش تلاش های شما در این زمینه می گردد و سبب ارائه طراحی های بی نقص و منحصر به فرد می گردد.

آشنایی بیشتر با دوره

نظر کارآموز محترم دوره آنلاین

توضیحات مدرس دوره 

مشاوره بیشتر

آدرس ما

تهران، تهران نو، پایین تراز میدان امامت، نبش خیابان عبدالعظیمی، پلاک 101، واحد 2

     شماره تماس:

02177151273 ، 02177163338

 

اینستا گرام آموزشگاه آینده برتر

مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری