دیپلم کامپیوتر

دیپلم کامپیوتر

دیپلم کامپیوتر ، یکی از کاربردی ترین و پرطرفدارترین دیپلم های کارودانش می باشد .

عصرحاضر ، عصر دیجیتال است و هیچ کاری بی ارتباط با کامپیوتر نیست . دراین برهه زمانی کسانی که اطلاعات کامپیوتری ندارند دربسیاری از کارهای روزمره دچارمشکل می شوند و کسانی که اطلاعات بالای کامپیوتری در رشته های مختلف دارند از نظر بازار کار از امتیاز خوبی برخوردارند.

کسانی که به هرعلتی موفق به دریافت دیپلم در زمان تحصیل خود نشده اند با انتخاب رشته ،دیپلم کامپیوتر و آموزش مهارت های آن در آموزشگاه های فنی وحرفه ای مجاز ، هم موفق به دریافت دیپلم درسی می شوند و بعد از آن قادر به ادامه تحصیل در دانشگاه می شوند و هم مهارت های مختلف کامپیوتر درزمینه شاخه های اداری و گرافیک کامپیوتر را که از کاربردی ترین موارد استفاده از کامپیوتر در ادارات دولتی ، شرکت های خصوصی ، بانک ها و دفاتر تبلیغاتی است می آموزند .

در کنار آموزش مهارت و دریافت دیپلم درسی ، کسانی که رشته دیپلم کامپیوتر را انتخاب می کنند در پایان دوره ، 7 گواهینامه بین المللی که در 160 کشور جهان معتبر می باشددریافت می کنند که این مدارک از نظر مهاجرت جهت ادامه تحصیل و یا کاریابی از امتیاز ویژه ای برخورداراست.

مدت زمان لازم برای دریافت دیپلم کامپیوتر :

مدت زمان لازم برای دریافت دیپلم کامپیوتر بستگی به میزان واحدهای گذرانده شما در دبیرستان دارد. شرط لازم برای دریافت دیپلم کارودانش ، گذراندن 96 واحد درسی است که تعدادی ازآنها به صورت تئوری در مدرسه و تعدادی به صورت واحدهای عملی در آموزشگاه فنی وحرفه ای ارائه می شود .

تعداد واحدهای مهارتی دیپلم کامپیوتر نظام جدید55 تاست که حدود 7 ماه طول می کشد و اگر واحدهای باقی مانده را در 2 ترم تحصیلی همزمان در مدرسه شبانه بگذرانید به جای 4 سال تحصیل، درمدت حدود یکسال ،می توانید (بعد از سال سوم راهنمایی) به دیپلم برسیدو بدون نیاز به گذراندن پیش دانشگاهی  وارد دانشگاه شوید.

برای گرفتن دیپلم کارودانش مهم ترین مسئله ای که باید توجه کنید و ضامن موفقیت شما می باشد، مراجعه به آموزشگاه های مجاز فنی وحرفه ای است

با مراجعه به آموزشگاه های غیرمجاز یا مراکزی که دیپلم ،فروشی را به شما توصیه می کنند، جز از دست دادن هزینه و وقت شما ، دست آورد دیگری برای شما ندارد ! و نهایتاً به دریافت گواهینامه ای تقلبی می انجامد .

آموزشگاه آینده برتردر شرق تهران با مجوزرسمی از سازمان فنی و حرفه ای و 20 سال سابقه درخشان و اساتید مجرب ، می تواند شما را درزمینه آموزش کامپیوترودریافت دیپلم کامپیوتر یاری دهد.

مهارت های ارائه شده در دیپلم کامپیوتر

1- کاربررایانه :

دراین دوره ، آموزش کامپیوتراز صفر شروع می شود . مباحثی که دراین دوره آموزش داده می شود شامل : مبانی کامپیوتر و شبکه ، ویندوز مقدماتی و پیشرفته و اینترنت می باشد.

2- کاربرنرم افزاراداری :

دراین دوره نرم افزارهای اداری شامل ورد ، اکسل ، پاورپوینت و اکسس تدریس می گردد . با آموزش دوره آفیس ، شما برای انجام کلیه کارهای اداری که دررابطه با کامپیوتر می باشند آماده می شوید.

3- کاربر گرافیک رایانه ای با ایندیزاین :

ایندیزاین یک نرم افزاراز شرکت ادوبی است که برای صفحه آرایی کتاب، مجله، روزنامه، وتهیه بروشور، منو، تقویم، کارت پستال، استیکر، پوستر و… استفاده می‌شود. پروژه‌هایی که با استفاده از ایندیزاین ساخته می‌شوند، می‌توانند هم به صورت فایل و هم به شکل چاپی منتشر شوند. این نرم افزار توسط گرافیست‌ها، ناشران و بازاریاب‌ها استفاده می‌شود و نرم افزاراستاندارد کارهای انتشاراتی است. ایندیزاین به طور خاص برای اسنادی که حاوی صفحات متعدد، صفحه آرایی‌هایی که حاوی نوشته و تصاویر هستند و آنهایی که حاوی مقدار زیادی نوشته هستند، کاربرد دارد.

4- کاربر گرافیک رایانه ای بافتوشاپ :

کمتر تجارتی را می یابیدکه بدون انجام تبلیغات پویا و برنامه ریزی شده بتواند نام و برند خودرا بر سر زبان‌ها جاری سازد. ایجاد افکت های گرافیکی  در کارهای تبلیغاتی کاریست که فتوشاپ برای شما بخوبی انجام می­دهد. طراحی لوگو، انواع تراکت، بنر، بیلبورد، تقویم و سررسید‌ها، کارت ویزیت، مجلات و کتاب‌های تبلیغاتی و انواع پوستر ها همه و همه محصولاتی هستند که با استفاده از امکانات  فتوشاپ طراحی می­‌شوند. با تسلط به فتوشاپ در ساده ترین حالت ممکن می توانید کاری پاره وقت درساعات غیراداری برای خود بیابید وعلاوه بر سرگرمی درآمدی جانبی نیز داشته باشید .البته به صورت حرفه ای تر و جدی تر نیز می توانید مشغول شویدکه مستلزم این است که در فتوشاپ را تخصصی بیاموزید تا بتوانید به صورت حرفه ای به بازار کاروارد شوید و برای خود درآمدزایی خوبی داشته باشید.

5- کاربرگرافیک رایانه ای با کرل :

از کرل در بازار کار استفاده‌های زیادی می‌شود:

  1. از جمله برای طراحی، آماده سازی نوشته و آرم‌های مختلف
  2. برای برش با دستگاه کاتر پیلار که اغلب مورد استفاده دفاتر تبلیغاتی‌، تابلو سازی و برش شبرنگ می‌باشد.
  3. استفاده از الگوهای آماده کرل برای طراحی مجله و روزنامه
  4. استفاده از کرل برای طراحی صفحات وب، البته با کمک نرم‌افزارهای دیگر
  5. استفاده از کرل برای طراحی پارچه در کارخانجات پارچه بافی
  6. استفاده از نرم افزار کرل برای تهیه ست اداری شامل کارت ویزیت، سربرگ، لیبل cd، کاتالوگ، بروشور و کلیه موارد چاپی

6- کاربرگرافیک رایانه ای با ایلستریتور:

بااستفاده از adobe illustrator ما می‌توانیم طرح‌هایی را در اندازه‌های کوچک ایجاد کنیم که می‌توانند با کیفیت‌های بالا چاپ شوند. این کار معمولا در طراحی لوگوهای شرکت‌ها، تصویرسازی‌ها، نمودارها، جدول‌ها، کارتون از عکس‌های واقعی و تبلیغات برای بالا بردن فروش یا حتی کارهای شخصی، هم به صورت چاپ شده یا دیجیتال، استفاده می‌شود.ساختن یا ویرایش تصاویر با نرم افزار ایلاستریتور بسیار آسان است و نیاز به دانش قبلی از نقاشی کشیدن یا طراحی کردن ندارد. مانند نقاشی کشیدن با دست، در این نرم افزار هم هرچیزی را می‌توانیم خلق کنیم.

7- شهروند الکترونیک :

دراین دوره استفاده از اینترنت برای انجام کارهای مختلف اداری و شهروندی و … آموزش داده می شود.این دوره بسیارکاربردی و مفید برای همه افراد می باشد.

آموزشگاه آینده برتر مناسب ترین شهریه ( همراه با تقسیط )را برای دیپلم کامپیوتر، حتی به صورت خصوصی و هماهنگ با شرایط کاری شمافراهم آورده است . درجهت موفقیت کارآموزان نمونه سوالات فنی و حرفه ای و آزمون های آنلاین در سایت آموزشگاه موجود می باشد که کارآموزان می توانند از آنها استفاده کنند و همچنین نمونه سوالات بیشتر در کانال آموزشگاه برای کارآموزان ارسال می گردد.

 

برای اطلاع از شهریه و زمان های برگزاری کلاس ها با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

آشنایی با دیپلم کامپیوتر

تماس با ما :

تهران، تهران نو، پایین تراز میدان امامت، نبش خیابان عبدالعظیمی، پلاک 101، واحد 2

     شماره تماس:

02177151273 ، 02177163338

 

اینستا گرام آموزشگاه آینده برتر

مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری