ایندیزاین

آموزش ایندیزاین

در کلاس آموزش ایندیزاین آموزشگاه گرافیک آینده برتر در شرق تهران ، شما می توانید برنامه کاربردی و محبوب ایندیزاین را به راحتی و مدت زمان کم بیاموزید . ایندیزاین یک نرم افزاراز شرکت ادوبی است که برای صفحه آرایی کتاب ، مجله ، روزنامه ، وتهیه بروشور ، منو ، تقویم، کارت پستال ، استیکر ، پوستر و… استفاده می‌شود. پروژه‌هایی که با استفاده از ایندیزاین ساخته می‌شوند ، می‌توانند هم به صورت فایل و هم به شکل چاپی منتشر شوند. این نرم افزار توسط ‌گرافیستها ، ناشران و بازاریاب‌ها استفاده می‌شود و نرم افزاراستاندارد کارهای انتشاراتی است. ایندیزاین به طور خاص برای اسنادی که حاوی صفحات متعدد ، صفحه آرایی‌هایی که حاوی نوشته و تصاویر هستند و آنهایی که حاوی مقدار زیادی نوشته هستند ، کاربرد دارد.

ایندیزاین، راه ورود به بازار کار طراحی و صفحه آرایی

با توجه به اهمیت تبلیغات درعصرحاضر و تمایل نهادها ، شرکت‌های گرافیکی ، چاپخانه‌ها ، انتشارات ، دفاتر روزنامه ها و مجلات و …برای داشتن متخصصین ایندیزاین ، یادگیری نرم فزارایندیزاین برای هرطراح علاقمندبه اشتغال و ورود به بازار کاربسیارمهم است.

میزان متوسط درآمد صفحه آرایی: مبلغ صفحه آرایی در بازار فعلی برای هرصفحه بسته به کیفیت کار از 1000 تا 50000 تومان می‌باشد، باتوجه به این مبالغ هرچه کیفیت کارشما و تعدادصفحات سفارش گرفته شما بالاتر باشد، درآمد بهتری خواهید داشت.

کار در منزل : با توجه به اینکه کار با نرم افزار ایندیزاین ، فقط نیاز به یک کامپیوتر معمولی دارد، شما به راحتی در منزل ، بدون نیازبه مکان و سرمایه می‌توانید به کار صفحه آرایی و طراحی‌های تبلیغاتی بپردازید. و از این لحاظ با درخانه ماندن از کرونا هم در امان باشید.

در آموزشگاه گرافیک آینده برتر شرق تهران به صورت آنلاین و حضوری( خصوصی و گروهی) با شهریه ای بسیارمناسب این نرم افزار و سایر نرم افزار های گرافیکی به صورت تخصصی و پروژه محورتوسط اساتید مجرب و مولف کتاب آموزش داده می شود.

 گواهینامه معتبر ایندیزاین

اگر شما نیاز به یک گواهی خاص برای این نرم افزار دارید و می‌خواهید از آن برای یک شغل یا پروژه و یا مهاجرت استفاده کنید؛ مجتمع فنی آینده برتربا مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای ، پس از گذراندن دوره آموزشی ایندیزاین شما را به آزمون فنی و حرفه ای معرفی و پس از کسب موفقیت در آزمون ، گواهینامه بین المللی فنی و حرفه ای با کد استاندارد بین المللی و قابل ترجمه به شما تقدیم می گردد.

جهت موفقیت مهارت آموزان عزیز ، در آزمون فنی حرفه ای در سایت آموزشگاه آینده برتر نمونه سوالات تستی ایندیزاین و آزمون آنلاین شبیه سازی شده ایندیزاین وجود دارد که همه عزیزان می توانند به صورت رایگان از آن استفاده کنند .

سرفصل های آموزش ایندیزاین

1- آشنایی با محیط کار ایندیزاین

2- ایجاد فایل جدید در ابعاد و کادر متنوع با تنظیمات استاندارد

3- ایجاد انواع استایل ها و جداول

4-ستون بندی و گذاشتن متون در ستون های مختلف با فونت های دلخواه

5- به وجود آوردن اشکال جدید توسط نرم افزار ایندیزاین و چیدمان عکس های آماده

6- نحوه تنظیم عکس ها، متن، لینک و فونت ها برای استاندارد چاپی

7- ساخت انواع رنگ ها در مد های مختلف

8- خروجی گرفتن نهایی برای چاپ در فرمت های دلخواه

آموزش ایندیزاین

فیلم آشنایی با ایندیزاین

مشاوره بیشتر

   آدرس ما: 

تهران، تهران نو، پایین تراز میدان امامت، نبش خیابان عبدالعظیمی، پلاک 101، واحد 2

     شماره تماس:

02177151273 ، 02177163338

 

اینستا گرام آموزشگاه آینده برتر

مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری