آموزش رایگان ایلاستریتور

دراین صفحه آموزش رایگان ایلستریتوردرقالب فیلم آموزشی تبدیل تصاویرپیکسلی به برداری درایلستریتور به عنوان نمونه‌‌‌ای‌ازآموزش‌‌مجازی ایلستریتور آموزشگاه آینده‌برتر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به‌ صورت کاملاً کاربردی ورایگان دراختیارکارآموزان عزیز‌قرارداده‌ایم‌تا هم‌ با‌ روش تدریس‌اساتیدآموزشگاه آینده برتر وهم با کاربردهای نرم افزارهای مختلف آشنا شوند ، تا بتوانندبه خوبی نرم افزارموردنیاز خودرا بیابند و آموزش ببینند.

در آموزشگاه گرافیک آینده برتر درشرق تهران ، کلاس های کاربردی ایلستریتور به صورت عملی،‌‌‌‌‌‌‌جهت ورود به بازارکار تبلیغاتی برگزارمی شود.

ایلاستریتور یک نرم افزار تدوین وکتور محبوب برای طراحی می‌باشد  ما می‌توانیم طرح‌هایی را در اندازه‌های کوچک ایجاد کنیم که می‌توانند با کیفیت‌های بالا چاپ شوند.ایلاستریتوردر طراحی لوگوهای شرکت‌ها، تصویرسازی‌ها، نمودارها،جدول‌ها، کارتون از عکس‌های واقعی و تبلیغات برای بالا بردن فروش یا حتی کارهای شخصی، هم به صورت چاپ شده یا دیجیتال، استفاده می‌شود.

آموزشگاه آینده برتربا 17 سال سابقه در شرق تهران سطوح حرفه ای دوره آموزشی ایلستریتور را ارائه می‌دهد و تمام موارد مهم از مبتدی تا پیشرفته را پوشش می‌دهد.

روش آموزش درآموزشگاه آینده برتر به صورت کاملا کاربردی و پروژه محور بوده و سعی بر این است که درکوتاهترین زمان مهم ترین نکات کاربردی توسط اساتید مجرب آموزش داده شود. اکثر کلاس‌ها به صورت خصوصی ومطابق با نیازهای کارآموزان و هماهنگ با ساعات آزاد آن‌ها به صورت حضوری و یا آنلاین (باتوجه به شرایط کرونا)، با شهریه بسیار مناسب (تقریبا معادل کلاس‌های گروهی) برگزار می‌شود.

گواهینامه معتبر برای هنرجویان کلاس های آموزش ایلستریتور

اگر شما نیاز به یک گواهی خاص برای این نرم افزار دارید و می‌خواهید از آن برای یک شغل یا پروژه و یا مهاجرت استفاده کنید؛ مجتمع فنی آینده برتر با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای، پس از گذراندن دوره‌های آموزش ایلستریتور شما را به آزمون فنی و حرفه ای معرفی و پس از کسب موفقیت در آزمون، گواهینامه بین‌المللی فنی و حرفه ای با کد استاندارد بین المللی و قابل ترجمه به شما تقدیم می‌گردد. گواهی آموزش ایندیزاین نشان دهنده ی تخصص یافتن فرد در یک مهارت می‌باشد.

آموزش های مرتبط

روش ایجادسرصفحه و پاصفحه و

Object هادرایندیزاین

ماسک کردن تصاویردرکرل

کاملا کاربردی

طراحی پیکسل به زبان ساده

درنرم افزارفتوشاپ

تماس با ما

آدرس ما

تهران، تهران نو، پایین تراز میدان امامت، نبش خیابان عبدالعظیمی، پلاک 101، واحد 2

     شماره تماس:

02177151273 ، 02177163338

 

اینستا گرام آموزشگاه آینده برتر

مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری