ایران مهارت

آموزشگاه آینده برتر مجری طرح ایران مهارت

آشنایی با طرح ایران مهارت:

طرح ایران مهارت، بعد از عقد یک تفاهم‌نامه بین سازمان فنی و حرفه‌ای و وزارت آموزش و پرورش آغاز گردید . آموزشگاه آینده برتر با اجرای طرح ایران مهارت  در جهت ایجاد روحیه کارآفرینی و افزایش مهارت‌های عملی در دانش آموزان مقطع متوسطه اول تلاش زیادی نمود . با شرکت دانش آموزان درطرح ایران مهارت ، نوجوانان امروز با شناخت بیشتر از استعدادها و علاقمندی‌های خود وارد مرحله جوانی و ورود به بازار کار شوند.

مجریان طرح ایران مهارت:

مجریان طرح ایران مهارت، آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای هستند.آموزشگاه هایی که دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه‌ای و همچنین مجوز برگزاری دوره‌های ایران مهارت هستند . آموزشگاه آینده برتر با داشتن مجوز برگزاری دوره‌ها در 7 رشته‌ی اصلی که هریک ده‌ها زیر شاخه دارد، مفتخر است تا به عنوان یکی از معتبرترین آموزشگاه‌های شرق تهران با مدارس مناطق مختلف در طی این دو سال همکاری کند.آموزشگاه آینده برتر با برگزاری ده‌ها دوره در مدارس مختلف اعم از پسرانه و دخترانه تجارب خوبی در این زمینه کسب نموده است.

رشته‌هایی که آموزشگاه آینده برتر قادر به برگزاری در مدارس می‌باشد شامل:

کامپیوتر، حسابداری، معماری، گردشگری، هتلداری، امور اداری، خدمات آموزشی و هنرهای تجسمی می‌باشد.

برای اطلاع از زیرشاخه های این رشته ها به صفحه اینستا گرام آموزشگاه آینده برتر به آدرس ayandebartaredu مراجعه کنید.

ایران مهارت مجازی:

به دنبال شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس، آموزشگاه آینده برتر با شعار، “در قرنطینه آموزش تعطیل نیست” با بررسی و برنامه‌ریزی با مدارسی که دوره‌های ایران مهارت آن‌ها نیمه کاره مانده جلسه به جلسه تدریس صورت گرفته و همزمان جلسات رفع اشکال با ارتباط با مدرس دوره برگزار گردد، این فیلم‌ها در سایت آموزشگاه قرار گرفته تا دانش آموزان به راحتی و بدون نیاز به گوشی موبایل فیلم‌ها را با کیفیت بهتر، اندازه بزرگتر و صدای بهتر از طریق کامپیوتر خود ببینند و به راحتی مهارت مورد نظر را در خانه بیاموزند.

html ایران مهارت

فتوشاپ ایران مهارت

نمونه گواهینامه ایران مهارت

 

نمونه مدرک ایران مهارت

آموزشگاه آینده برتر برای افزایش کیفیت دوره‌های ایران مهارت، شرط لازم برای دریافت گواهینامه‌های ایران مهارت توسط دانش آموزان را ارائه پروژه‌های عملی در دوره‌های برگزار شده می‌داند.

تصاویر موجود در سایت، حاصل نمایشگاه‌هایی است که از کارهای عملی دانش آموزان در دوره‌های کامپیوتر (فتوشاپ، کرل، ورد، طراحی سایت، نقاشی روی پارچه، نقاشی روی شیشه، مسگری تزیینی، ماکت سازی و ….) می‌باشد.

در طرح ایران مهارت مجازی نیز دانش آموزان موظفند نمونه کارهای خود را برای مدرس آموزشگاه ایمیل نموده و بعد از تایید ایشان گواهینامه ایران مهارت برای آن‌ها صادر می‌گردد.

کتب تالیفی در زمینه طرح ایران مهارت:

مدیریت آموزشگاه آینده برتر به خاطر علاقمندی به آموزش نوجوانان و برگزاری هر چه بهتر طرح ایران مهارت، اقدام به تالیف چند کتاب کاملا پروژه محور نموده است . این کتب در زمینه آموزش دوره‌های آفیس، فتوشاپ و کرل ویژه نوجوانان، با زبان ساده و مصور نموده است .  دانش آموزان می‌توانند برای یادآوری مطالب کلاس و انجام نمونه تمرین‌ها از این کتب به راحتی استفاده کنند .

نمونه کتاب

آموزش فتوشاپ

آموزش کرل

تصاویرکلاس وفعالیت دانش آموزان ایران مهارت

برگزاری دوره های ایران مهارت در مدارس تهران توسط مجتمع فنی آینده برتر

مدرسه 3

برگزاری نمایشگاه دوره فتوشاپ ایران مهارت ازکارهای دانش آموزان

مدرسه 2

آموزش ایران مهارت توسط آموزشگاه آینده برتردرمدارس تهران

مدرسه 1
مدرسه 6
مدرسه 5
مدرسه 4
مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری