طراحی سایت

طراحی سایت

داشتن سایت چه لزومی دارد؟

دنیای امروز دنیای تبلیغات است .درکسب و کارها تبلیغات خوب نقش موثری در موفقیت آنها دارد . یکی از ابزارهای خوب تبلیغات دیجیتالی ، داشتن یک وب  سایت قوی و کامل  می باشد .داشتن  وب سایت مانند داشتن یک کاتالوگ است اما با مزایای خیلی بیشتر.

یک کاتالوگ فقط می تواند شامل تصاویر و متون باشد اما یک سایت میتواندشامل تصاویر، متون، فیلم و صوت و یا انیمیشن هم باشد .بنابر این امکان اطلاع رسانی کامل تر با محتوایی جذاب تر را دارد. برای طراحی، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به هزینه است .اما برای یک سایت فقط کافیست هزینه ای بسیار پایین برای طراحی و نگهداری آن پرداخت شود و بعد ازآن در طول سال هزاران کاربر می توانند بارها و بارها از آن دیدن کنند.

وب سایت در بازاریابی چگونه به ما کمک میکند؟

به جای استخدام بازاریاب ، موتورهای جستجو بدون هزینه برای شما بازاریابی می کنند .فقط کافیست رباتهای آنها سایت شما را بیابند و از آن پس زمانی که شخصی  به دنبال هر یک از خدمات و یا محصولات و یا اطلاعات ارائه شده شما در سایت باشد، این موتورها فرد را به سمت سایت شما هدایت می کنند.

میزان بازدید کننده هدایت شده از طریق موتورهای  جستجو به سایت ، به عوامل زیادی وابسته است اما در بدترین حالت چیزی در حدود ۵۰ نفر در روز توسط موتورهای جستجو به یک سایت هدایت می شوند.

همچنین با داشتن یک وبسایت صاحبان و مدیران آن به حوزه تجارت الکترونیک وارد می شوند و امکان استفاده از راهکارهای تجارت الکترونیک برای آنها بوجود می آید از مهمترین این قابلیتها میتوان به تبلیغات اینترنتی، تبلیغات در موتورهای جست وجو تبلیغات کلیکی و تبادل بنر و لینک اشاره کرد.

داشتن  وب سایت در فعالیتهای خارج ازکشورموثراست

امروزه یکی ازنیازهای بعضی مشاغل فعالیت تبلیغاتی درخارج از کشور خودشان است . بی شک هیچ وسیله تبلیغاتی دراین امر مثل داشتن یک وب سایت قوی پاسخگوی این نیاز نیست .

درآمدزایی طراحی سایت

امروزه شرکتها و افراد بسیاری هستند که فقط از طریق سایت فعالیت می کنند و عمده درآمد آنها از طریق سایت و مشتریان آنلاین است . همچنین شرکت ها و موسسات زیادی نیاز به طراح و مدیر سایت دارند.  طراحان سایت از این نظر بازارکار بسیارخوبی دارند . طراحان سایت بدون نیاز به سرمایه و مکان حتی درمنزل می توانند به طراحی ، مدیریت و بهبودسئو سایت ها بپردازند و کسب درآمد نمایند.

آموزشگاه آینده برتر جهت آموزش این مهارت کارآمد پکیج طراحی سایت را برنامه ریزی کرده است .

دوره html ، css ، javascipt

این دوره ، با آموزش کدنویسی های ساده html شروع می شود تا با آن بتوانید ساختار کلی صفحه وب خود را بسازید .سپس با بادگیری CSS می توانید ظاهر صفحه وب خو د را طراحی نمایید و با کمک  جاوا اسکریپت و جی کوئری ، سایت خود را کامل کنید. تااینجا سایت استاتیک خودرا طراحی کرده اید .

اگر بخواهید سایت داینامیک و پویا طراحی کنید 2 راه دارید ، اگرمی خواهید سایت خودرا سریع بسازید و تمایل به ورود به دنیای برنامه نویسی را ندارید .

می توایند با آموزش دوره وردپرس ، سایت خود را طراحی نمایید.

اگرمی خواهید سایتی با امنیت بالا و ظاهرکاملا سفارشی ودلخواه داشته باشید و وقت کافی برای یادگیری برنامه نویسی دارید می توانید دردوره php شرکت کنید و سایت خود را با php طراحی کنید.

آموزش word press

با استفاده از وردپرس می توان انواع سایت های فروشگاهی ، آموزشی و ….. را طراحی نمود. پس قدم بعدی ما در دوره طراحی سایت ، آموزش ورد پرس می باشد. ودرانتها کسانی که می خواهند سایت های زیبا با امنیت بالا تری را طراحی کنند وارد دوره تکمیلی php می شوند .

شما برای اینکه طراحی سایت را یاد بگیرید لازم نیست مدرک کارشناسی کامپیوتر داشته باشید.

هر کسی که علاقمند به کامپیوتر باشد و دارای اراده و پشتکار باشد، بدون در نظر گرفتن رشته تحصیلی دانشگاهی می تواند تبدیل به یک طراح سایت موفق شود.

HTML، CSS،DREAMWEAVER

صفحه وب به طور کلی دارای دو بخش سمت کلاینت(Client Side) وسمت سرور( Server Side) است.بخش Client Side را می‌ توان به سه بخش اساسی تفکیک کرد.

بخش اول ساختار صفحه است که توسط HTML ساخته می‌ شود.دوم شکل و شمایل و رنگ و لعاب صفحه است که در CSS  تعیین می‌ شود .سوم منطق برنامه در سمت کلاینت است که با زبان‌های اسکریپتی مانند JavaScript مشخص می‌ شود.

برای شروع آموزش طراحی سایت مانیازداریم html ، cssو جاوا اسکریپت را بیاموزیم .

با گذراندن این دوره شما می توانید در آزمون سازمان فنی و حرفه ای شرکت نموده و درصورت قبولی ،گواهینامه بین المللی طراحی سایت مقدماتی را دریافت نمایید.

مدت دوره : 20 ساعت

WORDPRESS

آموزش طراحي انواع سايت بدون نياز به دانش برنامه نويسي ،خيلي سريع و‌آسان قابل يادگيري براي همه سنين است .

وردپرس، یک سیستم مدیریت محتوا متن باز و رایگان است .شما می توانید با استفاده از آن، انواع سایت و وبلاگ را راه اندازی کنید.

وردپرس، به دلیل متن باز بودن و امکاناتی که در اختیار افراد قرار می دهد و همینطور، سادگی استفاده از پنل مدیریت، توانسته نقش بالایی ازبازار استفاده از سیستم های مدیریت محتوا را به خود اختصاص دهد..

کار با وردپرس بسیار ساده است . افراد مختلفی با سطوح مختلفی از دانش و اطلاعات کامپیوتری، توانسته اند وب سایت مخصوص به خودشان را با استفاده از آن بسازندو مدیریت کنند.

          مدت دوره : 20 ساعت

PHP

زبان برنامه نویسی PHP یکی از زبان های برنامه نویسی سمت سرور است که کاربرد اصلی آن، در ایجاد وب سایت های دینامیکی (پویا) است.

در طی ۱۰ سال، این زبان برنامه نویسی، به مهم ترین ابزار برای ایجاد پروژه های وب دینامیکی تبدیل شد.

یادگیری زبان php نسبت به سایر زبان های سمت سرور سریع تر و آسان تراست .ساختار آن بیشترشبیه ++c  و درنسخه های اخیرشبیه جاوا می باشد.

تعدادزیادی از سایت های معروف مثل فیسبوک و ویکی پدیا وبسیاری از سیستم های مدیریت محتوا مثل جوملا و وردپرس باآن نوشته شده اند.

پیش نیاز آموزش php  ، آموزش html، css و javascript  و …..می باشد.

مدت دوره : 30 ساعت

در آموزشگاه آینده برترمی توانیدطراحی سایت را بیاموزید و گواهینامه معتبروبین المللی آن را نیزدریافت کنید.این گواهینامه با شرکت وقبولی درآزمون سازمان فنی وحرفه ای امکانپذیراست.

کسانی که قصد مهاجرت کاری یا جهت ادامه تحصیل دارند با آموزش ودریافت این گواهینامه می توانند از امتیاز بالایی برخوردارشوند.

 

مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری