آموزش رایگان کرل

آموزش رایگان COREL (کرل)

دراین صفحه آموزش رایگان کرل درقالب فیلم آموزشی روش تغییرتصاویردرکرل (ماسک کردن تصاویردرکرل)  به عنوان نمونه‌‌‌ای‌ازآموزش‌‌مجازی کرل آموزشگاه آینده‌برتر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به‌ صورت کاملاً کاربردی ورایگان دراختیارکارآموزان عزیز‌قرارداده‌ایم‌تا هم‌ با‌ روش تدریس‌اساتیدآموزشگاه آینده برتر وهم با کاربردهای نرم افزارهای مختلف آشنا شوند ، تا بتوانندبه خوبی نرم افزارموردنیاز خودرا بیابند ،آموزش ببینندو گواهینامه معتبرکرل بگیرید.

در آموزشگاه گرافیک آینده برتر درشرق تهران ، کلاس های کاربردی کرل به صورت عملی،‌‌‌‌‌‌‌جهت ورود به بازارکار تبلیغاتی برگزارمی شود.

کرل یک نرم افزارتدوین وکتورمحبوب برای طراحی می‌باشد  ما می‌توانیم طرح‌هایی را در اندازه‌های کوچک ایجاد کنیم که می‌توانند با کیفیت‌های بالا چاپ شوند.نرم افزار کرل در طراحی لوگوهای شرکت‌ها، تصویرسازی‌ها، نمودارها،جدول‌ها، کارتون از عکس‌های واقعی و تبلیغات برای بالا بردن فروش یا حتی کارهای شخصی، هم به صورت چاپ شده یا دیجیتال، استفاده می‌شود.

آموزشگاه آینده برتربا 17 سال سابقه در شرق تهران سطوح حرفه ای آموزش کرل را ارائه می‌دهد و تمام موارد مهم از مبتدی تا پیشرفته را پوشش می‌دهد.

روش آموزش درآموزشگاه آینده برتر به صورت کاملا کاربردی و پروژه محور بوده و سعی بر این است که درکوتاهترین زمان مهم ترین نکات کاربردی توسط اساتید مجرب آموزش داده شود. اکثر کلاس‌ها به صورت خصوصی ومطابق با نیازهای کارآموزان و هماهنگ با ساعات آزاد آن‌ها به صورت حضوری و یا آنلاین (باتوجه به شرایط کرونا)، با شهریه بسیار مناسب (تقریبا معادل کلاس‌های گروهی) برگزار می‌شود.

گواهینامه معتبر کرل برای هنرجویان 

اگر شما نیاز به یک گواهینامه معتبرکرل دارید  و می‌خواهید از آن برای یک شغل یا پروژه و یا مهاجرت استفاده کنید. مجتمع فنی آینده برتر با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای، پس از گذراندن دوره‌های آموزشی ، شما را به آزمون فنی و حرفه ای معرفی و پس از کسب موفقیت در آزمون، گواهینامه بین‌المللی فنی و حرفه ای با کد استاندارد بین المللی و قابل ترجمه به شما تقدیم می‌گردد. گواهینامه بین المللی corel نشان دهنده ی تخصص فرد درآن مهارت می‌باشد.

فیلم های مرتبط

تماس باما

آدرس ما

تهران، تهران نو، پایین تراز میدان امامت، نبش خیابان عبدالعظیمی، پلاک 101، واحد 2

     شماره تماس:

02177151273 ، 02177163338

 

اینستا گرام آموزشگاه آینده برتر

مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری