کودک-و-نوجوان-ICDL

دوره ICDL کودک و نوجوان

اگر علاقمند به ورود کودک و نوجوان عزیزتان به دنیا ی کامپیوتر هستید ؛ دوره ICDL کودک و نوجوان آموزشگاه آینده برتر ؛ دوره مناسبی برای سنین 8-12 سال می باشد.در دپارتمان کودک و نوجوان آموزشگاه کامپیوترآینده برتر ، کودکان و نوجوانان با رده سنی مخصوص به خود می توانند در کلاس های ICDL شرکت کنند و به صورت کاملاً عملی و پروژه محور با دوره های کاربردی ICDL مناسب این سنین آشنا و مسلط شوند.

دردوره ICDL کودک و نوجوان چه مهارت هایی آموزش داده می شود ؟

دراین دوره نوجوانان مبانی کامپیوتر ، ویندوز ، اینترنت ، نرم افزار WORD ، نرم افزار پاورپوینت و نرم افزار اکسل را با زبانی ساده و مثال های مناسب این سن می آموزند.

مدت دوره ICDL کودک و نوجوان چقدراست ؟

کلاس ICDL کودک و نوجوان آموزشگاه آینده برتر در 13 جلسه 1/5 ساعته برگزار می شود . درپایان دوره آزمون عملی ویژه این دوره برگزارمی شود و به نوجوانان عزیزی که موفق به انجام پروژه های خود شوند مدرک ICDL کودک و نوجوان مجتمع فنی آینده برتر تعلق می گیرد.

دوره ICDL کودک و نوجوان برای این رده سنی چه فایده ای دارد؟

ICDL دروازه ورود به دنیای کامپیوتر است .با یادگیری مهارت های ICDL دراین سن ، نوجوانان می توانند به خوبی با سخت افزارکامپیوتر و ویندوز آشنا شوند ؛ تکالیف درسی خود را با کمک نرم افزار ورد و پاورپوینت انجام دهند، ازنرم افزار اکسل برای حل سوالات ریاضی خود استفاده کنند و با استفاده از اینترنت در مورد سوالات خود تحقیق کنند.

سایردوره های کامپیوتر نوجوانان

آموزش ++cبرای نوجوانان آموزشگاه آینده برتر
آموزش گرافیک نوجوانان
آموزش برنامه نویسی پایتون نوجوانان آموزشگاه آینده برتر
آموزش بازی سازی با اسکرچ آموزشگاه آینده برتر
1403-03-09
مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری