آموزش انیمیشن سازی باموهو

انیمیشن سازی با موهو

اگربه انیمیشن سازی با موهو علاقه دارید؛ در آموزشگاه آینده برتر می توانیدبا یادگیری نرم افزارموهو به راحتی  انیمیشن سازی کنید .یکی از رشته های محبوب در علوم کامپیوترانیمیشن سازی است و نرم افزارهای متعددی تابحال برای انیمیشن سازی طراحی و استفاده شده است . یکی از نرم افزارهای ساخت انیمیشن های دوبعدی ، نرم افزارموهو می باشد .

موهو نرم افزاری قدرتمند و درعین حال آسان است که هم افرادمبتدی و هم افراد حرفه ای می توانند به راحتی از آن استفاده کنند. نام دیگر موهو ، انیمه استودیومی باشد. در2 نسخه‌ی Moho Pro و Moho Debut موجوداست. نسخه‌ی Pro این نرم افزار، ابزارهای حرفه‌ای‌تر و بیشتری را به کاربران خود می دهد.

با موهو همچنین با سرعت بالایی می توانید انیمیشن های دوبعدی بسازید.

هرآنچه که یک کاربر برای ساخت انیمیشن های تخصصی و زیبا احتیاج دارد ، موهو در اختیارش می گذارد تا بتواندآسان و سریع، نتایج حرفه ای بدست آورد. با استفاده از این نرم افزار حتی می توان برای ساخت تصاویر فلش، تصاویرسازگاربافرمت تلفن همراه ، طراحی بازی های کوچک اقدام کرد. با موهو ،می توانید افکت های زیبا و صدا را به انیمیشن ها اضافه کنیدو نیز انیمیشن های دو بعدی و سه بعدی را با هم ترکیب کنید. موهو همچنین کتابخانه های متعددی از تصاویر در برنامه برای کمک به کاربران ارائه می دهد.

کلاس موهو آموزشگاه آینده برتر:

کلاس های موهو آموزشگاه آینده برتر به صورت خصوصی و به مدت 18 ساعت هماهنگ با ساعت آزاد کارآموزان با شهریه مناسب برگزار می شود.قبل از ورود به آموزش نرم افزار موهو بهتراست کارآموزان به یک نرم افزار طراحی کاراکتر مثل ایلستریتور تسلط داشته باشند؛ ایلستریتور را هم به راحتی و درمدتی کوتاه می توانید در آموزشگاه آینده برتربیاموزید.

قابلیت های موهو
انیمیشن سازی با موهو

توانایی های نرم افزار Moho

@ باموهومی توانید افکت‌ها(جلوه ها) خاص را به انیمیشن‌ خود اضافه کند.

@ موهو کتابخانه‌های مختلفی دارد که در ساخت انیمیشن ازآنها به راحتی میتوانید استفاده کنید.

@ این نرم افزاردرعین سادگی توانایی ساخت انیمیشن با کیفیت بالا را دارد.

@ برنامه موهو از فرمت‌های فایل فتوشاپ پشتیبانی می کند.

@ بانرم افزارموهو ویدئو بافرمت های مختلف را میتوانید بسازید،همچنین امکان واردوخارج کردن فایل‌های ویدئو با کیفیت HD را دارد.

@ باموهو می توانید انیمیشن‌های دو بعدی و سه بعدی را با یکدیگر ترکیب کنیدوفایل های پروژه راذخیره کند.

@ با موهو می توانید شخصیت‌های سخنگو را بسازید.

@ موهو امکان ترکیب ویدئو، صوت و انیمیشن را دارد.

1402-09-11
مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری