آموزش کاربردی3D MAX

3D MAXیک برنامه گرافيك سه بعدي رايانه اي حرفه‌ای است .با آموزش 3dmax وآشنایی با کاربردهاوموارد استفاده از 3dmax شما می توانیدبرای ساخت پويانمايي ها، مدل ها، بازي ها و تصاویر سه بعدي استفاده کنید.

دوره آموزشی 3D MAX (تری دی مکس) شامل تمامی سرفصل های کاربردهای تری دی مکس در معماری می‎‌باشد. تری‌دی‌ مکس مرتب توسط توسعه دهندگان بازي هاي ويدئويي، بسیاری از استودیوهای تبلیغات تلویزیونی و استودیوها، مجسمه سازی و معماري مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از این برنامه همچنین در جلوه هاي ويژه سينمايي و مجسمه سازی اولیه فیلم‌ها استفاده می‌شود.

آموزشگاه معماری آینده برتر دوره آموزشی 3D MAX را دردوشاخه معماری و گرافیک آموزش میدهد . درآموزش 3d max همراهی آموزش VRAY درنورپردازی به کارآموزان کمک شایانی می نماید.

آموزش 3DMAX درآموزشگاه معماری آینده برتر

 • تری دی مکس  نرم‌افزاری با قابلیت ساخت مدلهای سه بعدی، متحرک سازی  و رندر می‌باشد. این نرم‌افزار یکی از قدرتمندترین برنامه های طراحی مدلهای سه بعدی ، انیمیشن سازی و رندرینگ در حوزه گرافیک کامپیوتری است.
 • تری دی مکس امکانات بسیار گسترده و کارایی نسبتا آسان دارد .
 • 3dmaxدر معماری ساختمان به طورگسترده استفاده می شود.
 • تری دی مکس در طراحی صنعتی و مدل سازی کاربردهای زیادی دارد.
 • 3dmaxبرای ساخت فیلم و انیمیشن کاربرد دارد.
 • تری دی مکس درساخت بازی های کامپیوتری استفاده می شود.
 • 3dmaxدر پیش پردازش جلوه های ویژه استفاده میشود.
 • تری دی مکس  امکانات خوب مدل سازی دارد.
 • این نرم افزار همچنین دارای سیستم آنالیز نور بسیار قدرتمندیست که محیطی مناسب برای شبیه سازی تصاویر و صحنه های واقعی برای کاربر ایجاد میکند.

 کاربرد3dmax درمعماری

 

 

 

 

 • طراحی نما
 • طراحی دکوراسیون داخلی
 • طراحی کابینت
 • در رشته معماری می توان مدل سازی های سه بعدی را با استفاده از نرم افزار تری دی مکس انجام داده و یک پیش نمایش از آن ها را به مشتری ارائه داد.
 •  تبدیل پلانهای ساده به شکل سه بعدی

 • پشتیبانی از نقشه ها و ترسیمات انجام شده دربرنامه اتوکد .

 • با خروجی گرفتن طرح در 3DMAX میتوان سازه های خود را قبل از اجرا مشاهده کردونواقص آن را از بین برد که کمک شایانی به معماران و طراحان این صنعت درارائه طرح به کارفرما دارد.

 

 

نرم افزار 3DMAX دارای یک ساختار پلاگین انعطاف‌ پذیر با قابلیت مدل‌ سازی است . بسیاری از طراحان به دلیل توانایی های بی ‌نظیر این نرم‌افزار در طراحی‌ های سه‌ بعدی واقعی‌و ایجاد مدل ‌های جذاب و متفاوت، استفاده از تری ‌دی ‌مکس را به نرم‌افزار های مشابه ترجیح می‌ دهند.

در برنامه 3dmax، مدل ‌سازیِ سه ‌بعدی ، ابتدا با ترسیم تصاویر دو بعدی و سپس تغییر زوایای تصویر مدل سازی انجام می ‌شود. همچنین وجود رندرهای گوناگون، تهیه خروجی را برای کاربر بسیار ساده کرده‌ است.

آموزشگاه آینده برتر، راهی برای متخصص شدن شما

ازآنجاکه نرم‌افزار تری ‌دی ‌مکس دارای جزییات فراوانی‌ است، حرفه‌ ای شدن در آن نیاز به آموزشی تخصصی دارد.

یکی از آموزشگاه ‌هایی که دوره‌ های تخصصی این نرم افزار را باحضور اساتید مجرب برگزار می ‌کند آموزشگاه معماری آینده برتر است که با تیم باتجربه و متخصص خود راه حرفه ‌ای شدن را برایتان هموار می‌کند. این دوره به صورت حضوری و آنلاین درآموزشگاه آینده برتربرگزارمی شود.

آموزش‌ تری ‌دی ‌مکس مخصوص بازار کار داخلی و خارجی درنظرگرفته شده است و برای حضور در این دوره به هیچ پیش ‌نیاز خاصی احتیاج ندارید، فقط کافیست کمی با کامپیوتر و ویندوز آشنا باشید.

بنابراین اگر تا الان نتوانسته ‌اید با مدرک دانشگاهی ‌تان واردبازار کار شوید و یا حتی مدرک دانشگاهی ندارید اما درجستجوی  کار و درآمد هستید،یا به دنبال یادگیری رشته های مرتبط با معماری و دکوراسیون داخلی هستید تا به‌طور حرفه ‌ای آن را بیاموزید .

و به‌وسیله آن کسب درآمد کنید، بدون شک آموزشگاه آینده برترانتخاب مناسبی برای شما خواهد بود.دراین آموزشگاه لازم نیست که نگران هزینه ‌ها باشید، چراکه ما ، امکان پرداخت قسطی هزینه‌ ها را برایتان فراهم کرده ایم.

همچنین بابرگزاری کلاسها به صورت خصوصی با شهریه ای مناسب وبه صورت کاملا کاربردی و در مدت زمان کوتاه و هماهنگ با ساعات آزاد کارآموزان راه را برای رسیدن به تخصص برای علاقمندان هموارکرده ایم.

اما به یاد داشته باشید که آموزش هزینه نیست، بلکه سرمایه‌ گذاری برای کسب‌ و کار آینده خودتان است.

در پایان دوره نیز، پس از موفقیت در آزمون سازمان فنی وحرفه ای قادر به دریافت گواهینامه بین المللی3dmax که جهت اشتغال و مهاجرت معتبرمی باشد می شوید ومی ‌توانید به راحتی وارد بازار کار شوید.

طراحی کابینت با 3dmax

در صنعت طراحی داخلی و طراحی کابینت آشپزخانه، تری دی مکس کاربرد زیادی دارد وزیبایی و سرعت کاررا افزایش می دهد.
به سادگی و تنها با کلیک های ارزشمند می توان همه فضاهای خالی آشپزخانه را طراحی کرد و با توجه به سلیقه و بودجه مشتری با کابینت دلخواه پوشانید واحتمال ضرر وزیان های مالی و اتلاف وقت را به حداقل برسانیم  .

تغییر در کابینت آشپزخانه می تواندباعث تغییر اساسی در دکوراسیون داخلی خانه شود و چهره خانه را به شیوه ای مدرن و امروزی تبدیل کند.
با کمک رایانه طراحی های دستی کابینت جای خود را به طراحی کابینت با تری دی مکس  داده است و اکثر طراحان کابینت از شیوه های نوین و نرم افزار برای طرح ایده های جدید استفاده می کنند.

نرم افزار تری دی مکس دارای اسکریپ های مختلفی است که برای طراحی کابینت می تواند مورد استفاده قرار گیرد.برای مثال جای پیچ ها، ایجاد سوراخ برای دستگیره،شکل درهای کابینت ، رنگ بندی و.. همه قابل تنظیم بوده و در صورت بروز اشتباه و خطا در طراحی می توان به سادگی خطای صورت گرفته را ترمیم کرد.متریال سازی با انتخاب متعدد از روی نرم افزار صورت گرفته و بر روی مدل جای می گیرد.

ابتدا می توان طرح هایی از نمای کابینت را با اتوکد آماده کرد و سپس در محیط نرم افزار تری دی مکس، مدل اولیه را اجرا کرد.

امکان نورپردازی بر روی طرح نهایی با استفاده از پلاگین vray در جهات مختلف وجود دارد که به کشف نقایص طرح و کمک به تصحیح آن می انجامد.

نرم افزارهای زیادی برای طراحی وجود دارد که هر کدام محاسن و معایب خود را دارند .از بین این نرم افزارها ، برنامه 3dmax توانسته به خوبی مورد استفاده طراحان کابینت قرارگرفته است . این نرم افزار رابط کاربری ساده و راحتی دارد و کار با آن مشکل نیست.

یک دوره آموزش کافی است که اصول اولیه طراحی با تری دی مکس را فرا بگیرید و با تمرین و تکرار ، طرح های خلاقانه خود را به وجود آورید.تنظیمات پیش فرض و ایجاد تغییر در نرم افزار تری دی مکس طوری است که کاربر می تواند با توجه به نیاز خودبا آن کار کند.

 

آموزش طراحی کابینت آسان

 

از نرم افزار 3dmax همچنین درمدلسازی هود و سینک و اجاق گاز و یخچال و سایر وسایل آشپزخانه می توان استفاده کرد و نحوه نورپردازی بهینه آشپزخانه را طراحی نمود.

با توجه به بازارکارخوب طراحی کابینت ،  آموزشگاه معماری آینده برتر با بهره گیری از اساتید با تجربه درکنار کلاس های آموزشی نرم افزار 3dmax  ، اقدام به برگزاری کلاس های آموزش طراجی کابینت کرده است تا راهگشای جوانان برای یافتن شغلی مناسب باشد.

استفاده از تری دی مکس در طراحی صنعتی

 

 

 

 

 

 • سریع وکاربردی بودن : نرم افزارتری دی مکس در انجام طراحی های صنعتی
 • بازاریابی محصول : با استفاده از مدل سازی های سه بعدی ایجاد شده توسط نرم افزار تری دی مکس می توان محصولات را قبل از تولید آن ها بازاریابی نمود و نظر مشتریان را به محصولات خود جلب کردودرصورت یافتن بازارخوب برای محصول اقدام به تولید آن کرد و از ضرروزیان های احتمالی پیشگیری کرد.

 

 • کاهش هزینه ها :  امکان بازاریابی محصولاتی مانند ماشین آلات صنعتی ، خودروها و…. با استفاده از نرم افزار تری دی مکس قبل از تولید محصول  موجب  کاهش هزینه ها و همچنین افزایش مشتری ها می گردد.

 

 • طراحی های خلاقانه : انعطاف پذیری این نرم افزار و سازگاری با سایر نرم افزارهای مرتبط  در این زمینه امکان استفاده گسترده  از این نرم افزار را در طراحی های صنعتی، فراهم آورده است .

یک طراح صنعتی با استفاده از نرم افزار تری دی مکس می تواند به ایده ها و تفکرات ذهنی خود در زمینه طراحی سه بعدی واقعیت دهد و به این ترتیب طرح های خلاقانه و بی نظیری را در این زمینه بیافریند و راه را برای تولیدمحصولات با کیفیت هموارکند.

 

 • کاهش خطا و رفع ایرادات : با پیش نمایش های ارائه شده توسط نرم افزار تری دی مکس، می توان مدل سازی های سه بعدی را ویرایش کرده و در نهایت یک طراحی بسیار عالی و با کیفیت را در زمینه طراحی صنعتی ایجاد کرد.این ویژگی سبب کاهش خطا ها و رفع ایرادات موجود در طراحی ها می گردد.

 

 • استانداردهای بالا : قابلیت های موجود در نرم افزار تری دی مکس سبب ایجاد پیشرفت در طراحی و تولید محصولات صنعتی گردیده است.

 

 • پلاگین های موجود در  تری دی مکس، امکانات بسیاری از توانایی های تخصصی را برای طراحان صنعتی فراهم نموده و اثر مطلوبی در رفع نیازهای تولیدی در زمینه صنعت دارد.

با کسب دانش و تجربه در زمینه طراحی صنعتی با استفاده از تری دی مکس می توان مدل های سه بعدی بسیار حرفه ای را ایجاد کرد و به مرحله تولید رسانید.

 

بنابراین اگر در زمینه طراحی استعدادی دارید به شما پیشنهادمیکنیم با آموزش نرم افزار تری دی مکس در آموزشگاه آینده برتر بامجوز رسمی از سازمان فنی وحرفه ای وسالها تجربه ، قدم بزرگی را درجهت پیشرفت خود در این زمینه بردارید و به ایده های ذهنی خود در مدل سازی های سه بعدی واقعیت ببخشید.

بازار کار طراحی صنعتی با کمک 3dmax :

کارخانجات قطعه سازی صنعتی ،خودرو سازی ، کارخانجات ساخت وسایل منزل و …. همه از مواردی هستندکه به شدت به کسانی که بتوانند به خوبی از نرم افزار 3dmax درجهت طراحی استفاده کنند نیازمندند .طراحان خلاق می توانند از درآمد بالایی در ایران وخارج از کشور برخوردار شوند.

امروزه  استفاده از نرم افزار های سه بعدی در صنایع مختلف به حدی عمیق شده که عدم تسلط طراحان یا دانشجویان مکانیک وطراحی صنعتی دراین زمینه به معنی نداشتن سواد کامل در زمینه طراحی صنعتی می باشد.

کاربرد3dmax درانیمیشن سازی

موارد استفاده از 3DMAX درپویا نمایی :

از جمله توانایی‌های دیگرتری دی مکس قابلیت متحرک سازی آن می‌باشد که این محصول را تبدیل به یکی از قدرتمندترین نرم‌افزارهای ساخت محصولات بصری در زمینه ساخت انیمیشن و تیزرهای تبلیغاتی کرده است.

 •  3DMAX دارای پلاگین های متعدد و قدرتمندی می‌باشد که در صنعت جلوه های ویژه سینمایی استفاده فراوان دارد.

 

 امتیازات آموزشگاه آینده برتر

 1. برای پیشگیری از اتلاف وقت کارآموزان عزیز جهت یادداشت برداری کلیه کلاس های تری دی مکس ضبط و در همان جلسه تقدیم کارآموزان می شود ،این باعث می شود شما هیچوقت کلاس را فراموش نکنید و هر زمان نیاز داشته باشید به راحتی آموزش ها را مرور کنید.

      2. کلاس ها درایام کرونا به صورت خصوصی و نیمه خصوصی ولی با شهریه نزدیک به کلاس عمومی ، هماهنگ با ساعات آزاد کارآموزبرگزار می گردد.

     3. کلاس ها به صورت کاربردی و پروژه محور برگزار می گردد تا از اتلاف وقت کارآموزان برای مسایل حاشیه ای جلوگیری شده و کارآموزرادرهرچه سریع تررسیدن به مقصد و جذب وی برای بازار کاریاری دهد.

       4. در پایان دوره ، کارآموزان در صورت تمایل به دریافت گواهینامه معتبر و بین المللی به سازمان فنی و حرفه ای معرفی گردیده و پس از موفقیت در آزمون می توانند گواهینامه ارزشمند فنی وحرفه ای با کد استاندارد بین المللی رادریافت نمایند.

 

آموزش 3D MAX + VRAY و سایر نرم افزارهای معماری به صورت جامع درآموزشگاه معماری آينده برتردرشرق تهران بامجوزسازمان فنی وحرفه ای همراه با گواهینامه بین المللی جهت مهاجرت برگزار مي گردد.

سایر دوره های آموزشی نرم افزارهای معماری مجتمع فنی آینده برتر:

 

فیلم بخشی از کلاس 3dmax آموزشگاه آینده برتر

مواردمختلف استفاده از3dmax درمعماری

طراحی یک چاقو به کمک 3dmax

مشاوره بیشتر

   آدرس ما: 

تهران، تهران نو، پایین تراز میدان امامت، نبش خیابان عبدالعظیمی، پلاک 101، واحد 2

     شماره تماس:

02177151273 ، 02177163338

 

اینستا گرام آموزشگاه آینده برتر

مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری