پکیج معماری ویژه اشتغال آموزشگاه آینده برتر

اگر هیچ دانش معماری و طراحی دکوراسیون داخلی ندارید ؛ ولی علاقمند به یادگیری پروژه محور و کاربردی دوره های مختلف معماری مثل طراحی نما ، طراحی دکوراسیون داخلی و طراحی کابینت  با نرم افزار هستید ؛ می توانید به راحتی و درمدت زمان کم دربهترین آموزشگاه معماری شرق تهران ، ازپایه مهارت های معماری و نرم افزارهای موردنیاز را بیاموزید و به صورت کاملاً عملی و پروژه محور موارد دلخواه و مورد نیازتان را بیاموزید و وارد بازارکارشوید.

پکیج معماری ویژه اشتغال آموزشگاه آینده برتر برای دانشجویان معماری یا فارغ التحصیلان رشته معماری و علاقمندان کار در حیطه معماری برنامه ریزی شده است . اگر دررشته معماری تحصیل کرده اید و می خواهید واردبازارکارشوید؛ ولی دانش کاربردی نداریدو موارد لازم برای انجام کار را نمی دانید ؛ جای تعجب ندارد …

چون دردانشگاه ها تدریس بیشتر به صورت تئوری بوده و با واقعیت ها و نیازهای بازارکار فاصله زیادی دارد .

شرایط دوره پکیج معماری آموزشگاه آینده برتر :

شما می توانید هریک از دوره های طراحی نما ، کابینت و طراحی و دکوراسیون داخلی را به تنهایی درمدت 40 ساعت به صورت خصوصی آموزش ببینید و یا در پکیج ویژه اشتغال هر 3 دوره را در 70 ساعت آموزش ببینید.

کلاس ها به صورت خصوصی و هماهنگ با ساعات آزاد کارآموزان با شهریه مناسب در آموزشگاه آینده برتر به صورت حضوری و آنلاین با شرایط یکسان برگزار می شود.

مدت دوره طراحی دکوراسیون داخلی همراه طراحی کابینت 55 ساعت می باشد . دوره طراحی نما مخصوص علاقمندانی است که دانشجو یا کارشناس معماری باشند.


نظرات کارآموزان دوره پکیج معماری آموزشگاه آینده برتر

آموزش طراحی داخلی ، طراحی کابینت و طراحی نما با کمک نرم افزار

اگر مدیر یک شرکت طراحی و دکوراسیون داخلی هستید یا به‌‌تازگی وارد حوزه طراحی و دکوراسیون شده اید، در هر صورت، انتخاب یک نرم‌افزار طراحی داخلی مناسب به شما در ارائه طرح های هرچه زیباترکمک می‌کند و کارشمارا منظم ، مستندکرده و سرعت عمل شما را بالا می برد . نرم افزارهای مناسب جهت  طراحی داخلی متعدد هستند و هریک  دارای امکانات خاصی می باشند.

آموزش طراحی داخلی آموزشگاه آینده برتر

کدام نرم افزاربرای طراحی داخلی بهتراست ؟

نرم‌افزارهای طراحی داخلی بسیارمتنوع  هستند که یک طراح داخلی زبده با توجه به سطح و نوع پروژه خود می تواند بهترین و مناسب ترین نرم افزاررا انتخاب کند.درانتخاب نرم افزار ، دیزاینر باید به مسایلی مثل ، توانایی های نرم افزار، سرعت ، سهولت کاربا برنامه و سیستم کامپیوتری که قصد استفاده از آن را دارد توجه کند.مثلاً از یک سیستم باسخت افزارضعیف نمی توان توقع کاربا برنامه های سنگین را داشت .

درپکیج معماری آموزشگاه آینده برتر ، طراحی و دکوراسیون داخلی ، طراحی کابینت و طراحی نما ، بسته به نظرکارآموزان با یکی ازنرم افزارهای تری دی مکس ، اسکچاپ یا رویت تدریس می گردد و جهت نورپردازی پلاگین قدرتمند وی ری(vray) تدریس می گردد . البته پیش نیاز همه این نرم افزارها، آشنایی و کار با نرم افزار کاربردی اتوکد می باشد.

اتوکد-ومکس درمعماری

کاربرد نرم افزار اتوکد در طراحی داخلی و طراحی نما:

اتوکد یک نرم افزار مناسب برای معماری و طراحی داخلی می باشد که جایگزین طراحی سنتی با استفاده از کاغذ و قلم گردیده است.
در گذشته معماران و طراحان داخلی از قلم و کاغذ برای طراحی مدل های خود استفاده می کردند که این کاربسیاردشواربود و  به زمان زیادی نیاز داشت .
ازطرفی درنهایت مدل های طراحی شده از کیفیت اجرایی لازم برای پیاده سازی در پروژه ها برخوردار نبودند.امروزه معماران و طراحان داخلی با کمک نرم افزار قدرتمند اتوکد طرح های خود را پیکربندی کرده و طرح ها را با جزئیات تمام ترسیم کنند.

طراحان با اتوکد می توانند طرح های خودرا ترازبندی کننداز همان ابتدای پروژه، تمام بخش های داخلی مورد نظرشان را در نرم افزار وارد کرده و طراحی کنند.

باکمک نرم افزاراتوکد همه اجزا و اکسسوری های ساختمان مثل دیوارها ، سقف ها ، ستون ها ،مبلمان ، پرده ها ، پالت های رنگی ، رنگ کاغذ دیواری ها و…قابل ترسیم شدن هستند.

کاربردهای برنامه 3D MAX در طراحی داخلی و خارجی ساختمان

تری دی مکس یک برنامه مدل‌سازی سه‌بعدی بسیار توانا است که طراحان، معماران و مهندسان برای طراحی انواع پروژه‌ها از آن بسیار استفاده می کنند. یکی از زمینه‌های کاربردی 3Ds Max استفاده در معماری و طراحی داخلی است. با استفاده از این برنامه می‌توان فضاهای داخلی را بر اساس نقشه‌هایی که در اتوکد کشیده شده  به طور دقیق مدل‌سازی کرد، به آن‌ها بافت و متریال داد و در انتها با پلاگین قدرتمند وی ری (Vray) نورپردازی نموده و رندرهای بسیار حرفه‌ای خلق کرد.

مزایای استفاده ازبرنامه 3dmax درطراحی داخلی :

1- یکی از پرکاربردترین و همه‌کاره‌ترین ابزارهای نرم‌افزاری سه‌بعدی در صنعت .

2- امکان افزودن انواع و اقسام مبلمان و لوازم و تجهیزات داخلی حتی تجهیزات روشنایی با انواع امکانات و مدل‌های نورپردازی

3- امکان تنظیم مقیاس ، جهت و مشخصات آبجکت ها

4- داشتن یک مجموعه ابزار غنی و انعطاف‌پذیر که همهٔ جنبه‌های تولید سه‌بعدی، از مدل‌سازی تا رندر را پوشش می‌دهد.

5- این برنامه یک رندر داخلی به نام آرنولدداردکه در ایجاد تصاویر و افکت‌های ویژه با کیفیت بالا به ما کمک می کند.

6- داشتن منابع آموزشی فراوان مثل فیلم ، کتاب و کلاس های آموزشی تری دی مکس

آموزش vray آموزشگاه آینده برتر

Vray چیست و چه کاربردی دارد؟

وی ری یکی از بهترین پلاگین ها و موتورهای رندر موجودبرای نرم افزارهای مختلف مثل تری دی مکس ، اسکچاپ ، رویت ، راینو و …. است .

پلاگین برنامه ای است که به تنهایی کاربردی ندارد وباید روی یک برنامه بزرگتر نصب شود . پس ازنصب روی برنامه اصلی قابلیت هایی را به برنامه اضافه می کند که قبل از نصب پلاگین نداشته است. پلاگین وی ری ازسرعت بالایی برخوردار میباشد و این برای مهندس معمار که استفاده ازهرثانیه برایش مهم است ؛بسیاربا ارزش است. وی ری به خوبی با نرم افزارهایی مثل مکس و اسکچاپ و راینو و … سازگاری داشته ومنابع بسیارغنی مثل نوروسایه را به آنها اضافه میکندکه این امر برای همه معماران مبتدی و حرفه ای بسیار کاربردی است .

درواقع آخرین قسمت ازکارشما که نشان دهنده کیفیت کار شماست به عهده پلاگین وی ری است . شما به خوبی می توانید در پکیج معماری آموزشگاه آینده برتر، پس از آموزش اتوکد و تری دی مکس ، کاربا پلاگین توانای وی ری(Vray) را یادبگیرید و از قابلیت های آن در پروژه های طراحی داخلی ، کابینت و طراحی نما ی خود استفاده کنید.

نصب نرم افزار وی ری بر روی تری‌دی‌مکس، کاربرد بسیاری برای معماران دارد. این دو نرم‌افزار زوج محبوبی برای طراحی داخلی و طراحی نمای ساختمان هستند.نرم افزار Vray یک موتور رندر قدرتمند است که در میان طراحان و معماران محبوبیت بسیاری دارد. کیفیت فوق‌العاده رندر و تنظیمات گسترده‌ متریال‌سازی و رندرگیری از برتری‌های پلاگین ویری هستند.

معماران شیفته نورپردازی و سایه‌های دقیق در طرح‌های خود هستند و به کیفیت متریال‌های به کار رفته در ساختمان اهمیت می‌دهند. پلاگین وی ری دقت بسیار بالایی در محاسبه تابش نور و سایه‌های ایجاد شده دارد. وی ری با داشتن کتابخانه‌ای از متریال‌های آماده و امکان ساخت دقیق‌ترین متریال‌ها به خوبی معماران را راضی می‌کند.

موتور رندر وی ری پراستفاده‌ترین ابزار رندرگیری حرفه‌ای در طراحی داخلی و طراحی نمای ساختمان است.

آموزش طراحی-کابینت آموزشگاه آینده برتر

آمورش طراحی کابینت درپکیج معماری آموزشگاه آینده برتر

طراحی کابینت یکی از موارد کاربردی در طراحی و دکوراسیون داخلی می باشد که بسیار موردتوجه کابینت کاران و طراحان داخلی است . شما با شرکت در دوره پکیج معماری آموزشگاه آینده برتر ، علاوه بر طراحی و دکوراسیون داخلی می توانید به صورت کاملاً پروژه محور طراحی انواع کابینت با نرم افزارهای اتوکد و تری دی مکس و پلاگین وی ری را بیاموزید . همچنین می توانید این دوره جذاب را  با نرم افزاراسکچاپ یا Revit آموزش ببینید.

آشپزخانه قلب هر خانه است. کابینت ها یکی از مهم ترین مواردی است که موجب تمایز آشپزخانه ها از یکدیگر می شود. شما وقتی واردیک آشپزخانه می شوید رنگ و طرح کابینت ها و دکوراسیون و چیدمان آنها توجه شما را جلب میکند و نمونه ای  از سلیقه طراح و صاحب خانه را به شما نمایش می دهد.
بنابراین می توانیم بگوییم که طراحی کابینت یکی از رشته‌های کاملا تخصصی است که از بازار کار بسیار خوبی برخورداراست . طراحی کابینت هم برای ساختمان های نوساز و هم زمان بازسازی بنا های قدیمی مورد استفاده است و کارفرمایان همیشه به همکاری یک طراح کابینت حرفه ای نیازدارند.

آموزش طراحی نما آموزشگاه آینده برتر

 آموزش طراحی نما

یکی ازموارد محبوب ، کاربردی و پولساز در معماری و صنعت ساختمان ، طراحی نمای خارجی ساختمان است . نمای خارجی هرساختمان به اندازه دکوراسیون و طراحی  داخلی آن خانه اهمیت دارد، چون اولین موردی که توسط مردم مشاهده می شود ، نمای خارجی  خانه است و به همین دلیل باید جذاب و چشمگیر باشد.

برای یک طراحی نمای جذاب شما می توانید از طراحان حرفه ای کمک بگیرید یا خودتان در یک دوره کاربردی معماری و طراحی نما شرکت کنید و به خوبی این مهارت جالب و کاربردی و پولساز را یاد بگیرید و برای طراحی نمای ساختمان خود و یا دیگران بهره ببرید.

درعصر حاضر نرم افزارهای مختلفی دراین امر می توانند به ما کمک کنند .ما با کمک نر م افزار هایی مثل اتوکد ، تری دی مکس ، رویت  می توانیم بدون اینکه متحمل هزینه های سنگین شویم ؛ ابتدا نمای دلخواه خود را طراحی کنیم و سپس در صورت رضایت خود یا کارفرما ، آن طرح را اجرایی کنیم .

شما می توانید دوره محبوب و پولسازآموزش طراحی نما را در قالب کلاس های آموزش طراحی نمای ساختمان در بهترین آموزشگاه معماری شرق تهران بگذرانید . کلاس طراحی نما به صورت تئوری و عملی ، همراه با اجرا در نرم افزار اتوکد و 3D Max یا Revit برگزار می شود. دوره طراحی نمای ساختمان ویژه علاقمندان ، دانشجویان معماری و یا معمارانی است که برای تکمیل اطلاعات خود در زمینه طراحی نما ، نیاز به راهنمایی استاد مجرب دراین حوزه دارند.

مدت این دوره محبوب بسته به اطلاعات قبلی کارآموزان و میزان آشنایی با نرم افزارهای اتوکد و 3D Max ؛ از30ساعت (با نرم افزار revit) تا 50 ساعت (با نرم افزار های اتوکد ، تری دی مکس و وی ری) متغیر می باشد .

اگر شما در دوره پکیج معماری آموزشگاه آینده برتر شرکت کنید می توانید دوره طراحی و دکوراسیون داخلی ، طراحی کابینت و طراحی نما را به صورت حضوری یا آنلاین به صورت کاملاً عملی و پروژه محور در مدت 70 ساعت بیاموزید و وارد بازارکارشوید.

پکیج معماری با نرم افزار Revit

یکی از نرم افزار های قدرتمند در حوزه نقشه کشی و معماری نرم افزار رویت است . نرم افزاررویت ، یکی ازنرم افزارهای مبتنی بر bim می باشد.

 بیم مخفف Building information modeling است . در فارسی به معنی مدل سازی اطلاعات ساختمان است یک تکنولوژی جدید و کاربردی در حوزه ساختمان است که  فواید و نکات مثبت زیادی دارد و به این دلیل علاقه مندان حوزه ساختمان را به خود جلب کرده است.

با نرم افزار رویت، طراحی و مدل سازی در معماری بسیار سریع و دقیق می شود. در مدل معماری نرم افزار رویت ، تمام اجزای سازنده مانند طرح ها، بخش ها و ارتفاعات هوشمندانه به یکدیگر متصل می شوند.
هرگاه تغییری در مدل ایجاد شود، نرم افزار به طور خودکار همه مولفه های مربوطه را تغییر می دهد و بر تمامی مدل ساختمان تاثیر می گذارد.

نرم افزار رویت از مجموعه کاملی از ابزارها برخورداراست که به ما در طراحی و مدلسازی بسیار کمک می‌کند. ما می توانیم به کمک رویت خیلی راحت و سریع طرح های خودرا ترسیم و مدلسازی کنیم . نرم افزار رویت تنها یک نرم افزار مدلسازی نیست بلکه میتوان به صورت همزمان با ترسیم دو بعدی، مدل سه بعدی را هم ترسیم کنیم و جزئیات پروژه ها را تعریف کرده و شیت بندی تمام نقشه ها و قابلیت هایی مثل متره و برآورد را نیز انجام می دهند.

نرم افزار رویت در بسیاری از رشته‌های مهندسی مانند معماری، عمران سازه و تاسیسات، برق و … کاربرد دارد و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

طراحی مفهومی پروژه ها

نرم افزار قوی برای مستندسازی

  دسترسی آسان به پروژه

هماهنگی مشترک

اعمال تغییرات به صورت خودکار در رویت

بدست آوردن اندازه هابه صورت سریع و خودکار

بهره گیری از کامپوزیت ها

رویت-یا-مکس درپکیج معماری؟

 

در پکیج معماری با نرم افزار رویت یاد بگیرم یا تری دی مکس و ….؟

شمامی توانید دوره های مختلف پکیج معماری را به انتخاب خود با نرم افزاررویت یا مجموعه ی اتوکد و مکس آموزش ببینید . هرکدام ازاین نرم افزارها مزایا و معایبی دارد که ما دراین قسمت از مقاله به مقایسه آنها می پردازیم تا کارآموزان با توجه به شرایط خود بهترین نرم افزار را برای یادگیری انتخاب کنند.

رابط کاربری : نرم‌افزار رویت  محیطی کاربر پسند دارد .  نسبت به تری دی مکس دسترسی به ابزارها و دستورات آسان تر است . حتی کاربران تازه‌ وارد به‌راحتی می توانند به ابزارها و دستورات دسترسی پیدا کنند. نرم افزار تری دی مکس نسبت به نرم افزار رویت محیط پیچیده تری دارد و ابزارها و دستورات به صورتی است که برای کاربران مبتدی کمی پیچیده است و آنها را در ابتدای کار طراحی ، ممکن است کمی سردرگم کند.

مدل سازی : امکان ایجاد مدلسازی‌های ساده و پیچیده در هر دو نرم افزار وجود دارد . از نظرمدلسازی نرم افزار تری دی مکس بسیار قدرتمند است و ما میتوانیم برای طراحی های داخلی ، خارجی ، طراحی کابینت و مدلسازی آبجکت و … از این نرم افزارتوانا استفاده کنیم. اما در رویت مدلسازی کمی سخت تر از نرم افزار تری دی مکس است و بسیاری از امکانات نظیر آبجکت های آماده در آن فراوان در آن موجود نیست چون نرم‌افزار رویت برای فاز اجرایی و پروژه‌های معماری استفاده می شود و نرم‌افزار تری دی مکس در حوزه های مختلف مثل معماری،  انیمیشن‌سازی و …  استفاده می شود و دارای توانایی های مدلسازی بیشتری نسبت به نرم افزار رویت می‌باشد.

رندرگیری : مبحث رندرگیری شامل دو قسمت نورپردازی و متریال دهی است . در هر دو نرم افزار امکان رندرگیری از مدل‌های سه بعدی با کمک پلاگین های Enscap و vray وجود دارد. اما خروجی های 3d max که با کمک پلاگین vray نورپردازی شده از کیفیت بالاتری برخورداراست.

متریال سازی : ازنظر متریال سازی نرم افزار تری دی مکس دارای متریال های باکیفت تری نسبت به برنامه رویت می باشد بوده که این امربه  شبیه سازی بهتر و بالا بردن کیفت رندر پروژه ها بسیار کمک میکند.

انیمیشن سازی : نرم افزار تری دی مکس یکی ازنرم افزارهایی است که توانایی انیمیشن سازی دارد ولی نرم افزار رویت این قابلیت را ندارد. شما میتوانید بعد از  مدل‌سازی ، متریال دهی و نورپردازی واردفضای انیمیشن‌سازی شوید و با حرکت دادن کاراکترها و دوربین‌ها نمای بهتری را برای پروژه های خود فراهم کنید.

بازار کار : هر دو نرم افزار با توجه به کارآیی متفاوتی که دارند بسیار پر استفاده می باشند و بازار کار بسیار خوبی در داخل و خارج از کشور دارند . امروزه شرکت های مهندسی که فعالیت عمده شان پروژه های معماری است به شدت به رویت کاران حرفه ای نیازدارند.

سوالات متداول

پاسخ : دوره طراحی داخلی و کابینت برای سن 15 سال به بالا مناسب است ولی دوره طراحی نما برای دانشجویان و کارشناسان معماری و عمران مناسب است.

در پایان دوره ، درصورت ارائه پروژه های پایان دوره به کارآموزان گواهینامه پایان دوره پکیج معماری تعلق می گیرد و همچنین در صورت تمایل کارآموزان به آزمون فنی حرفه ای معرفی می شوند و درصورت قبولی در آزمون ، می توانند 2 مدرک بین المللی از فنی حرفه ای دریافت نمایند.

مدت دوره با نرم افزار رویت 50 ساعت و با نرم افزارهای اتوکد و تری دی مکس و وی ری 70 ساعت است . کلاس ها معمولا هفته ای 2 بار ، هرجلسه 3 ساعت برگزارمی شود، دوره با رویت حدود2 ماه و با اتوکد و مکس حدود 3 ماه طول میکشد.

بله ، برای کارآموزان خارج از تهران یا خارج ازکشور و همه کسانی که محدودیت شرکت در کلاس حضوری دارند ، کلاس ها با همان کیفیت کلاس های حضوری ، به صورت آنلاین برگزارمی شود.

1403-04-19
مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری