آموزش رایگان ICDL

آموزش رایگان ICDL

آموزشگاه کامپیوتر آینده برتربا مجوزرسمی فنی حرفه ای و ارائه دهنده مدرک بین المللی ICDL ، جهت کمک به کارآموزان عزیز که به دنبال یادگیری و شرکت درآزمون ICDL فنی حرفه ای هستند ؛ اقدام به تهیه تعدای فیلم آموزش رایگان ICDL ، فیلم حل سوالات عملی آزمون ICDL وفیلم های آموزش رایگان ورد(word) نموده تا کارآموزان آموزشگاه و سایرعلاقمندان بتوانند از آنها به راحتی استفاده نموده و درآزمون ICDL موفق شوند.

اگرمی خواهید دوره ICDL را به راحتی و کاربردی یادبگیرید ؛ می توانید در کلاس های ICDL بهترین آموزشگاه فنی شرق تهران (آینده برتر)شرکت کنید و درمدتی کوتاه ازپایه کامپیوتررابیاموزید. با یادگیری دوره های اداری ؛ می توانید رزومه خوبی برای خود ساخته و به سرعت وارد بازارکارشوید.

علاوه برفیلم حل سوالات عملی ICDL ، نمونه سوالات تستی آزمون فنی حرفه ای ونمونه ای از آزمون آنلاین ICDL نیزدرسایت آموزشگاه آینده برتردراختیارکارآموزان قرارگرفته ؛ تا کارآموزان برای امتحان تستی سازمان فنی حرفه ای نیز آماده شوند. همچنین دراین صفحه آموزش های رایگان برنامه word قرارگرفته که به راحتی می توانید برای یادگیری نرم افزار ورد استفاده کنید.

حل سوالات عملی ICDL آزمون فنی حرفه ای

حل-سوالات-اکسس
حل-سوالات-اکسل
حل-سوالات-ورد
حل-سوالات-ویندوز
حل-سوالات-اکسس

آموزش رایگان نرم افزار WORD

نرم افزار ورد یک نرم افزار محبوب واژه پرداز است که ما برای کلیه کارهای متنی ، کشیدن جداول ، کشیدن اشکال ، استفاده ازعکس ها درمتن و ….. استفاده می کنیم .یکی از مواردی که در دوره ICDL ، در آموزشگاه آینده برتر به صورت کامل و کاملاً کاربردی تدریس می شود نرم افزار پرکاربرد WORD است . درسایت آموزشگاه کامپیوتر آینده برتر هم کارآموزان و علاقمندان می توانند با استفاده از فیلم های آموزش رایگان ورد ، به خوبی و راحتی آموزش ببینند و درمحیط کار استفاده کنند.

تنظیمات صفحه در ورد
آموزش تنظیمات فونت درورد
آموزش ایجاد لیست های شماره دارو علامت دار درورد
نوشتن فرمول های شیمی و اعداد توان دار درورد
فیلم آموزش رایگان ورد
آموزش رایگان کشیدن جدول در ورد
آموزش ستون بندی صفحه درورد
فیلم آموزش رایگان ورد
1403-03-03
مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری