دوره طراحی و دکوراسیون داخلی

با شرکت دردوره طراحی ودکوراسیون داخلی آموزشگاه معماری آینده برتر درشرق تهران می توانید به خوبی  این صنعت خلاقانه و پردرآمد را بیاموزید .این آموزش ها به صورتی برنامه ریزی شده که پس از پایان دوره می توانید واردبازارکار شویدو در صورت نیاز مدرک معتبرطراحی داخلی هم بگیرید .
طراحی و دکوراسیون داخلی یک رشته فنی و هنری برای تزیین فضای داخلی ساختمان است .با آموزش رشته طراحی و دکوراسیون داخلی می توانید  تزیینات بسیار زیبا و بی نظیر در فضای داخلی ساختمان ها ایجاد کنید .در واقع  یک طراح داخلی می تواند یک فضای خالی را به یک اثر هنری دلنشین تبدیل کند.
درفرآیند طراحی داخلی توجه دقیق و هماهنگی هر یک از عناصر تزئینی در داخل فضای مورد نظر بسیارمهم می باشد . برای یک طراحی داخلی زیبا به کارگیری رنگ های متنوع و وسایل گوناگون و آموزش های تخصصی موردنیازاست .

شرایط کلاس های طراحی داخلی آموزشگاه آینده برتر :

در آموزشگاه معماری آینده برتر ، ما به دو صورت کلاس های طراحی داخلی را برگزار می کنیم :

1- دوره های طراحی داخلی دستی با گواهینامه فنی حرفه ای

این دوره با 2 استاندارد 295 ساعته (مخصوص کارآموزان آزاد) و 728 ساعته (مخصوص کارآموزان خواهان دیپلم معماری داخلی)

دراین دوره مطالب کلاس منطبق با استانداردهای فنی حرفه ای و بدون کار با نرم افزار طبق سرفصل های زیر ارائه می گردد و درپایان دوره کارآموزان محترم به آزمون فنی حرفه ای معرفی می گردند و پس ازقبولی درآزمون کتبی و عملی موفق به دریافت گواهینامه طراحی داخلی می گردند .

سرفصل های آموزشی دوره طراحی معماری داخلی (درجه 2)

این دوره به صورت کاملاً دستی ارائه می شود و پیش نیاز آن دوره نقشه کشی عمومی ساختمان است .

1-  ترسیم نقشه هاي فضاهاي داخلي ساختمان (پلان ، نما ، برش)
2 – ترسیم پرسپكتیوهاي موازي و مرکزي
3 –  ترسیم پرسپكتیو هاي مبلمان
4 – ترسیم پلان مبلمان
5-  ترسیم پرسپكتیوهاي فضا هاي داخلي ساختمان
6 – چیدمان فضاهاي داخلي ساختمان با در نظر گرفتن مفاهیم بصري

 

مدت دوره : 50 ساعت همراه با دریافت  2 گواهینامه نقشه کشی عمومی ساختمان و طراحی معماری داخلی

2- دوره طراحی داخلی با نرم افزار 3Dmax (ویژه بازارکار) باگواهینامه بین الملی (با احتساب 90 ساعت آموزشی) :

دراین دوره  ما سعی کردیم مواردی که در بازار کار طراحی داخلی مورد نیاز کارآموزان عزیز است بگنجانیم تا پس از پایان این دوره بتوانند به خوبی از عهده سفارشات کاری برآیند . همچنین در صورت نیاز به گواهینامه بین المللی طراحی داخلی با نرم افزاز ، کارآموزان به آزمون فنی حرفه ای معرفی و درصورت قبولی درآزمون ، موفق به اخذ مدرک بین المللی دکوراسیون و طراحی معماری داخلی می شوند.

عناوین آموزشی پکیج بازارکار طراحی داخلی آموزشگاه آینده برتر :

1- آموزش مبانی طراحی و دکوراسیون داخلی

2- –  ترسیم نقشه هاي فضاهاي داخلي ساختمان (پلان ، نما ، برش)

3- ترسیم نقشه ها در نرم افزار اتوکد

4- ترسیم عناصر سه بعدی مورد نیاز در طراحی و معماری داخلی  در نرم افزار 3DMAX

5- نورپردازی فضاها با نرم افزار VRAY

 

مدت دوره : 45 ساعت همراه با دریافت گواهینامه طراحی معماری داخلی با نرم افزار3D max و نورپردازی با پلاگین Vray

 

دوره طراحی و دکوراسیون داخلی با نرم افزار Revit :

نرم افزار Revit ، یک نرم افزار توانا برای سه بعدی سازی در معماری است و ما به راحتی و سرعت ، می توانیم از آن برای سه بعدی سازی قسمت های مختلف ساختمان مثل طراحی نمای خارجی ساختمان ، طراحی و دکوراسیون داخلی و طراحی کابینت استفاده کنیم .

مدت دوره  : 30 ساعت

 

تفاوت های طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی

  • طراحان دکوراسیون یا دکوراتور های داخلی اولویت کارشان زیبایی شناسی است  و مثل طراح داخلی نیازی به دانش و مهارت های آکادمیک ندارند.
  • طراحان  دکوراسیون داخلی به بررسی سبک ساختمان ها، سبک مبلمان، چیدمان وغیره میپردازند و  با صنایع مختلفی چون ساخت مبلمان و سرویس های خواب یا طراحان دوخت پرده یا صنعت فرش و دیگر مشاغل همکاری دارند .
  •  طراحی داخلی با جانمایی و برنامه ریزی فضا ها، عایق ها و پوشش ها و کفپوش ها، درب و پنجره، ورودی ها و هر آنچه که جزئی از یک سازه میباشد، سر و کار دارند , با مهندس ناظر، مدیر پروژه و کنترل پروژه و یا سایر کارکنان مشغول در یک پروژه ساخت در ارتباط است.
  • سبک های بسیار زیادی در دکوراسیون داخلی وجود دارد که هر کدام نظر افراد متفاوت را جلب می کند.
  • در طراحی داخلی نکات ریزی مانند شکل پنجره ها، ارتفاع فضا، فرم مبلمان های موجود در فضا، رنگ فضا، بافت ها و مصالح موجود در آن، میزان نورگیری و حتی محدوده تعریف شده دید که به وسیله پنجره ها تعیین می شود، حائز اهمیت است …

سرفصل های آموزشی دوره طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی درآموزشگاه معماری آینده برتر با هم تلفیق گردیده و کارآموزان این دوره جذاب با شرکت دردوره طراحی داخلی با اصول دکوراسیون داخلی نیز آشنا و مهارت های لازم دراین رشته را کسب می نمایند.

حوزه کاری رشته طراحی داخلی

طراحی داخلی یک رشته هنری سازگار با دنیای مدرن امروزی می باشد. با آموزش طراحی داخلی می توانید از این صنعت و هنر خلاقانه برای طراحی داخلی فضاهای مختلف استفاده کنید.
طراحی داخلی یک رشته منعطف  می باشد وحوزه فعالیت در این حرفه بسیار گسترده و متنوع می باشد .به همین دلیل از این رشته می توانید در زمینه های مختلف،از  پروژه های بزرگ مثل طراحی داخلی مجتمع های تجاری و اداری ، یا اقامتگاه های توریستی گرفته تا طراحی پروژه های کوچکی نظیر تزیینات داخلی یک خانه به فعالیت بپردازید.

درآمدزایی رشته طراحی داخلی

صنعت طراحی داخلی از درآمدبسیارخوبی برخوردار است.در ابتدای ورود به این رشته ممکن است با یک شرکت طراحی داخلی شروع به همکاری کنید و از این طریق در کنار کسب درآمد به کسب مهارت و تجربه نیز بپردازید.
اما پس از مدتی فعالیت و کسب تجربه  در این مهارت ،  می توانید از شهرت و تخصص خود در این رشته استفاده کنید و یک کسب و کار مستقل برای خود راه اندازی نمایید.
برای موفقیت به عنوان یک طراح داخلی باید از یک درک و تفکر خلاق برخوردار باشید و در کنار آن با یک آموزش طراحی داخلی صحیح واصولی ، دانش لازم را در رابطه با عناصر و اصول مهم در طراحی کسب کنید.
طراحان داخلی حرفه ای باید به مسائل مورد نظر مشتریان خودتوجه داشته باشند،این مسائل شامل توجه به فضاو ساختار، بودجه و محدودیت های زمانی می باشد.
رقابت شغلی دراین رشته زیاد است و کسانی دراین بازار درجایگاه بالاتری نسبت به رقیبان خود قرارمی گیرند ؛ که از آموزش قوی بهره برده و از تخصص و مهارت کافی دراین زمینه برخوردارباشند.

شرایط شرکت در دوره آموزشی طراحی و دکوراسیون داخلی آموزشگاه آینده برتر درشرق تهران :

هنرجویان و کارآموزان زیادی از ما راجع به مقطع تحصیلی و سطح اطلاعات لازم برای شرکت دراین دوره جذاب و درآمدزا سوال می کنند ؛ درپاسخ به این عزیزان باید بگوییم چون درآموزشگاه  فنی و حرفه ای آینده برتر ، آموزش این دوره از صفر تا صدمی باشد ؛ همه عزیزانی که به این دوره علاقه دارند ، بدون دانش قبلی می توانند دراین دوره شرکت نمایند و ازآن بهره ببرندوجذب بازارکارشوند. همچنین کلاس ها به صورت حضوری (خصوصی و نیمه خصوصی) و آنلاین با توج ه به نظر کارآموزان برگزارمی گردد .

آموزش طراحی و دکوراسیون داخلی به صورت جامع درآموزشگاه طراحی داخلی آينده برتردرشرق تهران بامجوزسازمان فنی وحرفه ای همراه با گواهینامه بین المللی جهت مهاجرت برگزار مي گردد.

توضیحات مدرسین دوره

سرکارخانم مهندس ستاری

مدرس پکیج معماری آموزشگاه آینده برتر

سرکارخانم مهندس باقریان

مدرس دوره های معماری آموزشگاه آینده برتر

راه های ارتباطی با آموزشگاه

   آدرس ما:

تهران، تهران نو، پایین تراز میدان امامت، نبش خیابان عبدالعظیمی، پلاک 101، واحد 2

     شماره تماس:

02177151273 ، 02177163338

 

اینستا گرام آموزشگاه آینده برتر

مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری