آموزشگاه صنایع پوشاک آینده برتر

دوره های هنروصنایع پوشاک آموزشگاه آینده برتر

اگر به هنر و صنایع پوشاک علاقمند هستید ؛ می توانید به راحتی در کلاس های بهترین آموزشگاه صنایع پوشاک شرق تهران ، شرکت کنید ورشته های مورد علاقه خود مثل طراحی لباس ، طراحی دوخت ، …. را بیاموزید و ازآن کسب درآمد کنید.

صنایع پوشاک دارای شاخه های متعددی می باشد که هرکس می تواند بنابرعلاقه و توانایی های خود یک یا چند دوره رابیاموزد و ازآن استفاده کند.

در بهترین آموزشگاه طراحی لباس شرق تهران ، آینده برتر شما علاوه بردوره های طراحی لباس و طراحی دوخت ، می توانید با یادگیری دوره های تزیین لباس ، مثل نقاشی روی پارچه و روباندوزی ، لباس های دوخته شده خود را به زیبایی بیارایید و با قیمت بالاتربه فروش برسانید.

همچنین با استفاده ازهنرعکاسی ، عکس کارهای خود را با کیفیت بالا تهیه و به صورت مجازی اقدام به بازاریابی طراحی ها و دوخت های خودکنید.اگر باعکاسی حرفه ای آشنا نیستید ، می توانید با شرکت در کلاس های عکاسی آموزشی آموزشگاه آینده برتر ، میتوانید عکاسی حرفه ای را هم بیاموزید.

درکنارکلاس های مرتبط با صنایع پوشاک آموزشگاه آینده برتر ، کلاس های هنری کوتاه مدت دیگر  مثل عروسک سازی ، نقطه کوبی روی سفال ، پتینه ، نقاشی روی شیشه و …. نیز در آموزشگاه آینده برتر برگزارمی شود که علاقمندان درکلاس خصوصی و هماهنگ با ساعات آزاد خود ، این هنرهای زیبا و درآمدزا را یاد بگیرند.

مهاجرت و بازارکار دوره های طراحی لباس و طراحی دوخت

طراحی لباس و طراحی دوخت از بازارکارخوبی درداخل و خارج ازکشوربرخورداراست.از نظر درآمد در کشورهای مختلف متفاوت است که به صورت نمونه درآمد سالانه یک طراح لباس حرفه ای درچند کشوررا برای شما دراین مقاله می آوریم.

  • آمریکا : 77 هزار دلار
  • انگلستان: 47 هزار پوند انگلستان
  • فرانسه : 61 هزار یورو
  • ایتالیا: 53 هزار یورو
  • ترکیه : 94 هزار لیر ترکیه
  • ژاپن : 7 میلیون ین

برای مهاجرت ویا کار در خارج ازکشور شما می توانید ازطریق تحصیلی یا کاری مهاجرت کنید . مهاجرت ازطریق تحصیلی مشکل تر و هزینه براست ولی برای مهاجرت کاری شما با داشتن مدرک تحصیلی یا مدرک فنی حرفه ای و البته با تبحرو تجربه کافی می توانید اقدام کنید.

حتی شما اگرطراح لباس حرفه ای باشید می توانید به صورت فریلنسر یا دورکار با شرکت های طراحی لباس خارج ازکشور از طریق ارسال رزومه و نمونه کارمکاتبه کنید و درصورت موافقت شرکت مورد نظر به صورت دورکار باآنها همکاری کنید و حقوق ارزی دریافت کنید .

با شرکت دردوره های طراحی لباس و طراحی دوخت آموزشگاه طراحی لباس می توانید مدرک بین المللی طراحی لباس را دریافت کرده وبااستفاده ازآن برای مهاجرت کاری یا تحصیلی اقدام کنید .

برای اطلاعات بیشتر از روش های مهاجرت و آشنایی با شرکت های طراحی لباس خارجی که بتوانید به صورت فریلنسر با آنها کارکنید روی لینک کلیک کنید.

دوره های صنایع پوشاک بهترین آموزشگاه طراحی لباس شرق تهران
طراحی لباس باکلوتری دی
آموزش طراحی لباس با ایلستریتور
آموزش خیاطی آموزشگاه آینده برتر
آموزش طراحی لباس آموزشگاه آینده برتر
آموزش روباندوزی آموزشگاه آینده برتر
آموزش نقاشی روی پارچه آموزشگاه آینده برتر
طراحی لباس با موبایل وتبلت
آموزش مارولوس آموزشگاه آینده برتر

تماس با ما :

تهران، تهران نو، پایین تراز میدان امامت، نبش خیابان عبدالعظیمی، پلاک 101، واحد 2

     شماره تماس:

02177151273 ، 02177163338

 

اینستا گرام آموزشگاه آینده برتر

1403-01-26
مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری