نرم-افزار-حسابدارینرم افزارهای حسابداری

نرم افزارهای متعددی درزمینه انجام کارهای حسابداری با رایانه وجود دارد که رایج ترین  و پرکاربردترین نرم افزارهای حسابداری ،نرم افزارهای هلو و سپیداراست .

درآموزشگاه حسابداری آینده برتر نرم افزار های حسابداری هلو و سپیدارتوسط اساتید برجسته حسابداری تدریس می گردد.

 نرم افزارهلو

نرم افزار هلو یکی از برترین نرم افزار های طراحی شده ایرانی تحت ویندوز در زمینه عملیات حساب داری می باشد.نرم افزارهلو جزء معدود نرم افزارهای ایرانی است که دارای نسخه های مختلف برای مشاغل مختلف می باشد.کارایی نرم افزارهلو بسیار بالاست ، طوری که در خیلی از مشاغل کاربرد دارد.

شاید یکی از شرط های استخدام در شرکت ها و ادارات داشتن توانایی کار با این نرم افزار می باشد.شما به راحتی و مدت زمان کم درآموزشگاه حسابداری آینده برترمی توانید  نرم افزار های حسابداری رابه صورت خصوصی (هماهنگ با ساعات آزاد خود ) و گروهی بیاموزید.

پیش نیاز آموزش نرم افزارهلو ، آشنایی با حسابداری دستی (حداقل حسابداری مقدماتی) می باشد .برای آموزش حسابداری مقدماتی شما می توانید با گذراندن دوره حسابداری مقدماتی درآموزشگاه حسابداری آینده برتردرشرق تهران کاملا دراین مهارت تسلط یابید.درآموزشگاه حسابداری آینده برتر نرم افزار های حسابداری هلو و سپیدارتوسط اساتید برجسته حسابداری تدریس می گردد.

در صورت تمایل به دریافت گواهینامه بین المللی این دوره هم می توانیددر آزمون سازمان فنی و حرفه ای شرکت نمایید.درصورت قبولی درآزمون موفق به دریافت گواهینامه بین المللی حسابداری مقدماتی که در160 کشورجهان معتبراست گردید.برای دریافت گواهینامه نرم افزار هلو هم می توانید در رشته کاربر نرم افزار مالی در آزمون سازمان فنی و حرفه ای شرکت نمایید .

ویژگی های نرم افزار هلو :

 • تخصصی بودن نرم افزارهلو برای مشاغل مختلف
 • امکانات گسترده درطراحی گزارشات
 • استفاده از جامعیت نرم افزاردرعین سادگی و سهولت استفاده
 • خدمات نوین وگسترده پشتیبانی

نرم افزار هلو به گونه ای طراحی شده است که می تواندکلیه نیازهای کاربران اعم از مبتدی و حرفه ای را به صورت کامل پوشش دهد.یکی از ویژگی های مهم نرم افزار هلو این است که با استفاده از sql server 2000 می تواند سندهای بسیار زیادی را ثبت کند.این کار بدون اینکه برای کارکرد نرم افزار مشکلی بوجود بیاید انجام می شود . در هنگام ثبت کردن سندها نیززمان زیادی لازم ندارد.

نرم افزار هلو با برنامه دلفی که قویترین برنامه بانک اطلاعاتی در جهان می باشد نگارش شده است . این برنامه با چند سال سابقه کار و هزاران مصرف کننده جزو یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای حسابداری می باشد.

سرفصل هاي اين دوره عبارتند از:

 • آشنايي بانرم افزارهاي مالي
 • ورود اطلاعات اول دوره شامل انبارگرداني وثبت موجودي كالاي اول دوره.
 • ثبت مانده حساب اشخاص.
 • معرفي وبسته بندي صندوقها،تنخواه گردان ها.
 • افتتاح وثبت حسابهاي جاري درسيستم ،ثبت موجودي اول دوره صندوق،بانك،تنخواه.
 • انتهاي عمليات پايان دوره.
 • صدور انواع فاكتورهاي خريد،فروش،برگشتي ها،اماني ها وضايعات،آموزش خزانه داري به صورت كامل اعم ازثبت دريافت ها،پرداخت ها،حواله ها،و…
 • صدور اسناد حسابداري موقت ودايمي.
 • نحوه ايجادتغييرات درسرفصل حسابهاوكدينگ حسابها،آموزش كليه امور مربوط به چك واسناد تجاري اعم ازوصول وبرگشت .
 • جاري شركا ومباحث مربوط به برداشت وسرمايه گذاري شركا.
 •  آموزش كامل دريافت وپرداخت كالاهاي اماني.
 • تعريف فرمول  توليد ومحاسبه بهاي تمام شده كالاي توليدي  به صورت كامل،حواله بين انبارها،بررسي برخي ازتنظيمات مديريتي، نرم افزار وفاكتورها،عمليات مربوط به بستن حسابها.

 

نرم افزار هلو نسخه های مختلفی دارد که هر شرکت بنابرنوع کاربری خود می تواند نسخه مورد نیاز خود را تهیه کند.

نسخه های مختلف فروشگاهی نرم افزار هلو

نسخه فروشگاهی

نسخه فروشگاهی دارای کدهای مختلف می باشد که به ترتیب پیشرفته تر می شوند و قیمت ها کمی تفاوت دارد . هر شخص یا شرکت با توجه به سطح نیاز خود یکی از کدها را انتخاب می کند تا به اندازه نیاز خود هزینه کند.

۱-  پایه کد(10)  : یا نسخه فروشگاهی شامل کلیه عملیات انبار, خرید و فروش, گردش چک و بانک و عملیات مالی به صورت اتوماتیک می باشد.

۲-  ساده کد(11) : این نسخه شامل نسخه ساده (کد۱۱) به انضمام عملکرد فروش و انبار امکان ثبت سند حسابداری (غیر اتوماتیک) به صورت جزئی، امکان نمایش معین ، امکان استفاده از بارکدخوان

۳-  متوسط کد(12) : این نسخه شامل نسخه ساده (کد۱۱) به انضمام عملیات چند انباره, امکان ثبت چکهای امانی, عملکرد و کنترل کامل واسطه های فروش, سطح دسترسی برای کاربران, امکان ثبت سند حسابداری (غیر اتوماتیک) به صورت جزئی، امکان نمایش معین اشخاص با ریزکالاها و چکها، امکان استفاده از بارکدخوان

۴- پیشرفته کد(۱۳) : این نسخه شامل نسخه متوسط(کد۱۲) به انضمام تیپ قیمت، دسته بندی مشتریها، خروجی با پسوندهای مختلف، پرداخت به ودریافت از، نمایش سود هر کالا, هر فاکتور و هر طرف حساب بطور مجزا, اطلاعات نموداری جهـت ارزیابی سیستم و فـروش, گـزارشـات پیشرفتـه (گـردش کالای طـی دوره، کاردکـس ریالی و تعـدادی، مرور حسابها و…)

دسته بندی  نسخه های نرم افزارهای هلو بر اساس کاربردهای مختلف آن انجام می شود، علاوه بر نسخه های فوشگاهی که شرح داده شد، نسخه های شرکتی، نسخه های تولیدی، نسخه های جامع و نسخه های شبکه همچون نسخه های فروشگاهی در رده های پایه، ساده، متوسط و پیشرفته دسته بندی می شوند که هرکدام کاربردهای مختلفی دارند.

نسخه های دیگر نرم افزار هلو

۱-  نسخه شرکتی:

دراین  نسخه ، کلیه عملیات انبار, خرید و فروش , گردش چک و بانک و عملیات مالی به صورت اتوماتیک و غیراتوماتیک انجام می شود.

۲ – نسخه تولیدی:

دراین نسخه کلیه عملیات نسخه شرکتی انجام می شود و به آن عملیات تولید هم اضافه شده است .

۳ – نسخه جامع:

دو نسخه جامع و صنعتی شامل کل امکانات نرم افزار هلو می باشد.

 ۴-  نسخه شبکه:

شامل همه امکانات نرم افزار هلو پیشرفته ، که در نسخه هلو کد۱۳، ۲۳، ۳۳، ۴۱ می باشد.

شما به راحتی و مدت زمان کم درآموزشگاه حسابداری آینده برتر می توانیدنرم افزارهای حسابداری را به صورت خصوصی (هماهنگ با ساعات آزاد خود ) و گروهی بیاموزید.

 

نرم افزار سپیدار

 • نرم افزار سپیدار مجموعه ای از نرم افزارهای مالی است که با بسته های بازرگانی ، تولیدی ، خدماتی و پیمانکاری ، برای مدیریت  هوشمندانه ی شرکت هاطراحی شده است ومتناسب با نیازهای این کسب و کارها کاربری  ساده ای دارد.
 • سپیدار با سرعت درانجام عملیات و سهولت دسترسی به اطلاعات به شما کمک می کند تا در زمان تصمیم گیری گزارش هایی سریع ، دقیق و یکپارچه استخراج کنید.

در آموزشگاه حسابداری آینده برتر در مدت زمان کمی می توانید این نرم افزار توانا را بیاموزید و حساب های کسب و کارتان را بادقت وسهولت مدیریت کنید.

قبل از آموزش نرم افزار های حسابداری بهتراست حداقل با اصول اولیه حسابداری آشنا شوید تا بتوانید اطلاعات صحیحی را وارد برنامه سپیدار کرده و نتیجه درستی از نرم افزار دریافت نمایید.

برای آموزش حسابداری مقدماتی شما می توانید با گذراندن دوره حسابداری مقدماتی یا دوره حسابداری ویژه اشتغال درآموزشگاه حسابداری آینده برتردرشرق تهران کاملا دراین مهارت تسلط یابید.

مزایای استفاده ازنرم افزار سپیدار

 • با استفاده از نرم افزار سپیدار به مدیریت مالی کسب و کارتان سرعت می بخشید

یکپارچگی سیستم های سپیدارسبب می شود تاباثبت یک عملیات ، سایر اسناد مرتبط به شکل خودکار ثبت شوند.همچنین گزارش وضعیت کسب و کارتان مثل ، چک های دریافتی و پرداختی سررسید شده و سررسید نشده ،…را یکجا می بینید . همچنین اسناد و گزارش های لازم برای تنظیم دفاترقانونی را خودکار استخراج می کنید وبا دقت وسرعت تحریر دفاترتان را انجام می دهید.

 • کسب و کارتان را با آخرین تغییرات منطبق می کنید

گزارش هایی مانندمالیات برارزش افزوده ، مالیات حقوق ، گزارش های خرید و فروش فصلی وبیمه تامین اجتماعی درنرم افزار سپیدار تعریف شده است و هر تغییری درآنها به سادگی و از طریق کلاب مشتریان دراختیار شما قرارمی گیرد ، بنابراین ، می توانیدتمام این گزارش ها را مطابق آخرین تغییرات قانونی راحت و سریع تهیه کنید.

 • کار با نرم افزار سپیدار ساده و راحت است

سادگی وراحتی سپیدار ، این امکان رابرای شما و کارکنان تان فراهم می کند که بدون نیاز به دانش تخصصی ، و فقط با دانستن مقدمات حسابداری به سادگی از نرم افزارحسابداری استفاده کنید. برای آموزش مقدمات حسابداری ، آموزشگاه آینده برتر طی یک دوره حسابداری مقدماتی و یا حسابداری ویژه اشتغال درمدت زمانی کوتاه شما را با اصول حسابداری آشنا می کند.

 • ارتباط با شرکای خارجی را تسهیل می کند

رعایت استانداردهای جهانی درتولید نرم افزار سپیدار ، درکنار قابلیت های چند زبانگی وثبت اطلاعات مالی با چند ارز ، مراودات شما با شرکای خارجی یا گسترش دفاتر و شعب کسب و کارتان درخارج از کشور را تسهیل می کند.

 • گزارش های دلخواهتان را به راحتی تهیه می کنید

 • با استفاده از گزارش های مروری و نمودارهای مدیریتی سپیدار به راحتی می توانید گزارش های دلخواه خود را تهیه کنید و از آخرین وضعیت کسب و کار خود مطلع شوید .خروجی های متنوع از قبیل word ، اکسل و pdf دارد.

امکانات نرم افزار سپیدار

تحلیل قوی در زمان کم

طراحی کدینگ مناسب ، نگارش به موقع دفاترقانونی به شکل تجمیعی یا روزانه ف تهیه گزارش های قانونی ترازنامه ، صورت حساب سود و زیان و تهیه گزارش تراز ها بدون صرف وقت بسیار ، خواسته ی مدیران مالی وحسابداران شرکت هاست.

نرم افزار حسابداری سپیدار به شما کمک می کند تابا بستن خودکار حساب های سود وزیان و صدور سند اختتامیه ، عملیات پایان سال مالی رابه راحتی و سادگی انجام دهید.

مدیریت اثربخش نقدینگی

وجه نقد مهم ترین دارایی شرکت ، ومدیریت وجه نقد ، اساس تجارت است ، علاوه برآن یادآوری سررسید چک های پرداختی و دریافتی وسرعت بخشی به تهیه ی صورت مغایرت بانکی از دغدغه های مدیریت است .

سیستم دریافت و پرداخت سپیدار به طورخودکار موجودی منفی بانک و صندوق راکنترل و باامکان راس گیری چک ها ، به مدیریت نقدینگی سازمان کمک می کند.

افزایش رضایت کارکنان و تسهیل پاسخگویی به مراجع قانونی

محاسبه وپرداخت حقوق ومزایای کارکنان ازمهم ترین و زمان برترین محاسبات بخش های مالی و اداری هرشرکتی است.

نرم افزار سپیدار کمک می کند تادستمزد کارکنان را منظم وبا رویه ای یکسان پرداخت کنید ، هم چنین اطلاعات عوامل را به گونه ای بایگانی کنید که علاوه بردسترسی آسان ، بتوانید گزارش های متنوعی هم از آنها تهیه کنیدو به این صورت هم میزان رضایت کارکنان افزایش می یابد وهم تعامل تان با مراکز وسازمان های مرتبط مانند بیمه ، دارایی و… تسهیل خواهد شد.

آگاهی دقیق ودرلحظه از وضعیت دارایی های ثابت سازمان

ردیابی آخرین وضعیت و کنترل های امنیتی بردارایی های ثابت سازمان کمک میکندتا از وجود و بهره برداری موثر ان ها در سازمان مطمئن شوید.

نرم افزار سپیدار به شما این امکان رامیدهدتاازوضعیت دارایی خود درهرلحظه آگاه شوید و برنامه ریزی کارآمدتری برای بهره برداری ازآن داشته باشید.

جلب اعتماد مشتریان

انجام سریع و ساده ی فعالیت های مرتبط با فروش وپاسخگویی سریع به مشتریان از ضرورت های هرکسب و کاری است.

بانرم افزار سپیدارمی توانیداطلاعات دقیق و صحیح ازحساب مشتریان را دردسترس داشته باشید و اعتماد مشتریان را افزایش دهید.

کنترل کارآمدکالا و انبار

دسترسی به موقع به اطلاعات کالا و انبارازمهم ترین عوامل موفقیت شرکت ها و واحدهای صنعتی است. اما به دلیل حجم بالای ورود و خروج کالا دسترسی سریع و به موقع به این اطلاعات به سادگی امکان پذیرنیست.

استفاده از نرم افزارسپیدارموجب تسهیل ثبت عملیات ، موجودی کالاو حساب تامین کنندگان می گردد.

مدیریت یکپارچه پروژه های پراکنده

پراکندگی اطلاعات پروژه های پیمانکاری نیازمند به کارگیری نرم افزاری است که درعین سادگی ، امکان ثبت ، طبقه بندی و گزارش دهی پروزها رابه تفکیک فراهم کند.

نرم افزار سپیدار ابزاری قدرتمند برای مدیریت مالی همزمان چندپروژه پیمانکاری است . این نرم افزار به شما کمک میکند تادرهرلحظه اطلاع دقیقی از وضعیت عملکرد هر قرارداد داشته باشید.

محاسبه ساده ودقیق بهای تمام شده

اطلاع از بهای تمام شده ی کالاها به کسب و کارها کمک می کند تااز اتلاف منابع جلوگیری کنندوبراساس آن نسبت به قیمت گذاری بهینه محصولات خوداقدام کنند.

درنرم افزارسپیدار باتعریف فرمول ساخت ، مصرف مواد اولیه را براساس سفارش کنترل می کنید وآگاهی دقیق تری از میزان انحراف از تولید یا مصرف خواهید داشت .

 

در آموزشگاه حسابداری آینده برتر در مدت زمان کمی می توانید این نرم افزار توانا را بیاموزید و حساب های کسب و کارتان را بادقت وسهولت مدیریت کنید.

قبل از آموزش نرم افزار های حسابداری بهتراست حداقل با اصول اولیه حسابداری آشنا شوید تا بتوانید اطلاعات صحیحی را وارد برنامه سپیدار کرده ونتیجه درستی از نرم افزار دریافت نمایید.

برای آموزش حسابداری مقدماتی شما می توانید با گذراندن دوره حسابداری مقدماتی یا دوره حسابداری ویژه اشتغال درآموزشگاه حسابداری آینده برتردرشرق تهران کاملا دراین مهارت تسلط یابید.

سرفصل هاي دوره آموزش نرم افزارحسابداري سپيدار(آموزش حسابداري مورد نياز كليه موسسات)

 • ثبت فاکتور
 • نحوه تعریف بسته محصول
 • محاسبه تخفیف
 • محاسبه اعلامیه قیمت
 • اعتبار مشتری
 • تسویه حساب طرف مقابل
 • خزانه داری
 • نحوه محاسبه حقوق و دستمزد
 • مالیات بر درآمد حقوق
 • نحوه محاسبه سنوات
 • خرید و فروش فصلی
 • فرمول ساخت
 • ثبت سفارش ساخت محصول
 • سیستم تولید
 • نحوه ارسال و دریافت اطلاعات
 • ……

درآموزشگاه حسابداری آینده برتر نرم افزار های حسابداری هلو و سپیدارتوسط اساتید برجسته حسابداری تدریس می گردد.

                                       

مشاوره بیشتر

آدرس ما

تهران، تهران نو، پایین تراز میدان امامت، نبش خیابان عبدالعظیمی، پلاک 101، واحد 2

     شماره تماس:

02177151273 ، 02177163338

 

اینستا گرام آموزشگاه آینده برتر

مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری