آموزش پتینه آموزشگاه آینده برتر

آموزش حرفه ای پتینه در مجتمع فنی آینده برتر

درآموزشگاه پتینه آینده برتر شما می توانیدبا شرکت درکلاس های پتینه  تکنیک های متنوع پتینه را به صورت کاملاً عملی بیاموزید و با استفاده ازآن دکوراسیون داخلی منزل یا محل کار خود را زیباترنمایید.

همچنین با شرکت درکلاس های تخصصی معماری و دکوراسیون داخلی ، آموزشگاه معماری آینده برترمی توانید به صورت کاملاً کاربردی دانش و مهارت معماری و دکوراسیون داخلی را بیاموزید و درصورت تمایل ، گواهینامه بین المللی این دوره را نیز دریافت نمایید .

با آموزش پتینه می توانید جلوه های زیبایی را به دیوارها و اجسام ببخشید و درمنزل و محل کار یا اماکن اداری و …. استفاده کنید . آموزشگاه معماری آینده برتربا کمک اساتید حرفه ای (معماری و طراحی داخلی ) و مجرب ، در روزها و ساعات متنوع هما هنگ با ساعات آزاد برای علاقمندان به صورت خصوصی و نیمه خصوصی ، با رعایت شرایط دوران کرونا برگزار می شود.

پتینه کاری روی شیشه ، چوب ، سفال ، پلی استر ، ظروف و حتی دیوارها ، سقف و درهای یک ساختمان قابل اجراست  از هنرهای با اصالت و قدیمی است که برای تغییر رنگ و بافت اشیا و حتی دکوراسیون داخلی استفاده می شود.

 پتینه چیست؟

پتینه به معنی کهنگی با اشاره به کهن بودن و ریشه دار بودن معنی میشود. منظور از کهنگی به هیچ وجه فرسودگی نمی باشد بلکه به با اصالت بودن اشاره دارد. پتینه هنر اصالت بخشیدن و کهن کردن هر چیز موجود در اطراف ما به وسیله تغییر رنگ و بافت می باشد.این هنر می تواند بر روی یک تابلو یا یک کوزه و یا دیوارهای خانه و …اجرا شود.با هنر پتینه می شود یک جسم فلزی را چوبی نشان داد و یا یک کوزه گلی را به شکل برنز رنگ آمیزی کرد و دیوارهای خانه رو به شکل سنگ مرمر یا نمای گرانیت تغییر داد. با هنر پتینه می توان اجسام را ترک خورده قدیمی و زنگ زده نشان داد.

امروزه حرفه پتینه در ردیف شغلهای صنعتی وارد شده و نظر بسیاری را به خود جلب نموده و پوششی زیبا برای نمای ساختمان ها را فراهم کرده است.

کلاس های پتینه آموزشگاه آینده برتر

کلاس های پتینه آموزشگاه آینده برتر در دو زمینه معماری و هنر توسط اساتید برجسته طراحی و دکوراسیون داخلی برگزار می گردد

درکلاس پتینه آموزشگاه آینده برترحدود 40 تکنیک آموزش داده می شود و علاوه برآن 3 دوره نقاشی مدرن ، پتینه خط و پتینه مورال ، جهت زیبا ترشدن کارهای پتینه به هنرآموزان عزیز آموزش داده می شود .

مدت دوره پتینه آموزشگاه آینده برتر24 ساعت بوده و 6 ساعت آن جهت تکمیل دوره ، 3 دوره نقاشی مدرن ( آفریقایی ) ، پتینه خط و پتینه مورال به صورت اشانتیون دوره به کارآموزان عزیز آموزش داده می شود .

 

پتینه همراه با نقاشی مدرن

بازارکار پتینه کاری

یک پتینه کار حرفه ای علاوه براینکه از بازار کافی (منازل مسکونی،انواع فروشگاه ها و مغازه ها در تمام موضوعات،همه مشاغل سنتی و مدرن،رستوران ها،آرایشگاه ها،مزون هاو …) برخوردار می باشد ؛ می تواند  برای رفع مشکلات بخش های پر چالش فضا ها ی سکونت یا کاری خود نیز از هنر زیبای پتینه بهره برده تا با کمترین هزینه قادر به ایجاد فضایی زیبا و چشم نواز شود .

هنر و مهارت پتینه هم برای طرح های امروزی و مدرن و هم طرح های کلاسیک و سنتی قابل استفاده و اجرا می باشد .

نمونه کارهای بسیار زیاد و زیبایی از همه سبک های طراحی که در آن از پتینه نیز استفاده شده در کلاس های کاربردی آموزش پتینه مجتمع فنی آینده برتر  ارائه ،تحلیل،تدریس و اجرا می شود.

پتینه کاری برای آقایان و خانم ها به یک اندازه پتانسیل اشتغال زایی دارد. دوره آموزش پتینه در آموزشگاه معماری آینده برتراز سطح مقدماتی برگزار می شود و مخاطب آموزش پتینه نیاز به داشتن پیش زمینه و اطلاعات قبلی در این حوزه ندارد.

امروزه در سبکهای گوناگون طراحی از هنر پتینه استفاده می شود و یک پتینه کار می تواند در این حوزه برای فروشگاه های وسایل تزئینی،معماران،انبوه سازان، مشتریان عادی علاقمند به هنر و اشیاء هنری اقدام به پتینه کاری برای سفارشات نماید.

توضیحات استاد دوره پتینه آموزشگاه آینده برتر

مشاوره بیشتر

   آدرس ما: 

تهران، تهران نو، پایین تراز میدان امامت، نبش خیابان عبدالعظیمی، پلاک 101، واحد 2

     شماره تماس:

02177151273 ، 02177163338

 

اینستا گرام آموزشگاه آینده برتر

1402-08-08
مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری