آموزش افترافکت آموزشگاه آینده برتر

آموزش افترافکت

بهترین دوره افترافکت حرفه ای و پروژه محور را می توانیددربهترین آموزشگاه فنی حرفه ای تهران (مجتمع فنی آینده برتر) بیاموزید، مدرک معتبرافترافکت بگیرید و وارد بازارکار پردرآمد تدوین و انیمیشن شوید .

شما با افترافکت میتوانید یک صحنه معمولی را به یک صحنه هیجان انگیز تبدیل کنید؛ انواع جلوه های ویژه را می توانید با افترافکت ایجاد کنید از ایجاد عناوین فیلم های سینمایی تا راه انداختن یک آتش بزرگ یا ایجاد یک باران با طراوت !

توسط نرم افزارجذاب افترافکت شما می توانید هر ایده ای را به حرکت درآورید!

کاربردهای افترافکت

نرم افزار افتر افکت در زمینه کار و ویرایش فیلم و محتوای تصویری می باشد. اشخاصی که در زمینه فیلم سازی و انیمیشن سازی فعال هستند ؛ این نرم افزار یکی از ابزارهای اصلی کارشان برای انجام پروژه ها می باشد.

در واقع افتر افکت یک برنامه جلوه های ویژه، موشن گرافیک و کامپوزیت می باشد که برای فرایند Post production در صنعت فیلم و انیمیشن سازی سینما و تلویزیون استفاده می شود.

نرم افزارافترافکت با نرم افزارهای فتوشاپ و پریمییرهماهنگی و ارتباط تنگاتنگ دارد.

بطور کلی مباحث مهم افترافکت، عبارت است از: کامپوزیشن ها (Composition)، لایه ها (Layer)، متحرک سازی (Effect)، انیمیشن سازی (Animation)، سه بعدی و رندرینگ (Rendering).

  • ایجاد جلوه های ویژه توسط افترافکت

از جلوه های ویژه ای که می توان با افترافکت ایجاد کرد می شود به ساختن یک فضای فانتزی و غیر واقعی، ایجاد ربات های غول پیکر، ایجاد انفجارها و طوفان های عظیم و …. اشاره نمود.

به کمک افتر افکت می توانیدکاری کنید که صحنه های تصادف و انفجارغیرواقعی بسازید و یا یک سرزمین رویایی بیافرینید.

  • ایجادموشن گرافیک

در دنیای امروز که تبلیغات نقش مهمی در پیشرفت کارها دارد ، موشن گرافیک ها در زمینه های گوناگون از قبیل تبلیغات، تیزرهای تلوزیونی، تیتراژ فیلم ها و … کاربرد فراوان دارند. موشن گرافیک (motion graphics) یا گرافیک متحرک به طرح های گرافیکی دارای حرکت گفته می شود.

  • ویرایش فیلم

نرم افزار افتر افکت در زمینه کار و ویرایش فیلم و محتوای تصویری می باشد. اشخاصی که در زمینه فیلم سازی و انیمیشن سازی فعال هستند ؛ این نرم افزار یکی از ابزارهای اصلی کارشان برای انجام پروژه ها می باشد.

  • ایجاد افکت روی فیلم های مراسم

یکی ازکاربردهای خوب ویژه بازارکار نرم افزار افترافکت ؛ کار بر روی فیلم های مراسم مختلف از قبیل جشن ها و عروسی ها است.شما با یک آموزش خوب و قوی دربهترین آموزشگاه گرافیک تهران می توانید با کمک افترافکت ، برای فیلم های خانوادگی و مراسم خود، افکت های زیبایی ایجاد کنید.

نرم افزار افترافکت درموارد متعددی مورد استفاده دارد ، درساخت فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی وایجاد افکت روی آنها ، تیزرهای تبلیغاتی،  انیمیشن سازی، حذف موارد اضافی و زاید فیلم‌ها، تلفیق فیلم ها و…

کلاس افترافکت آینده برتر
آموزش افترافکت

کلاس افترافکت جامع (مقدماتی و پیشرفته)آموزشگاه آینده برتر در 30 ساعت برنامه ریزی شده است که با تدریس اساتید مجرب و به صورت پروژه محور تدریس می شود.

کلاس ها به صورت خصوصی و هماهنگ با ساعات آزاد شما با شهریه ای مناسب (نزدیک به شهریه کلاس گروهی)برگزار می گردد .

درپایان دوره در صورت نیاز به دریافت مدرک ، مدرک داخلی آموزشگاه و مدرک بین المللی (در صورت قبولی در آزمون) ارائه می گردد.

ارتباط با آموزشگاه آینده برتر

آدرس ما:

تهران، تهران نو، پایین تراز میدان امامت، نبش خیابان عبدالعظیمی، پلاک 101، واحد 2

     شماره تماس:

02177151273 ، 02177163338

 

اینستا گرام آموزشگاه آینده برتر

1402-04-24
مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری