پریمیر

پریمیر (premiere) یکی از کاربردی ترین نرم افزار ویرایش ویدئو است که شما میتوانید با شرکت در دوره آموزش پریمیر در آموزشگاه آینده برتر صفر تا صد پریمیر را آموزش ببینید. همچنین می‌توانید این نرم افزار را به تنهایی و یا به همراه بقیۀ برنامه‌های کاربردی مانند فتوشاپ، After Effects، و غیره استفاده نمایید. پریمیر (premiere)یک برنامۀ ویرایش فایل‌های ویدئویی برای دسکتاپ است که توسط علاقه مندان و افراد حرفه ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. این برنامه که توسط کارمندان هالیوود نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد، به کاربران اجازه می‌دهد فیلم‌های خام را به تولیدات شگفت انگیز سینمایی تبدیل نمایند.

بااستفاده از آموزش پریمیر، ویرایشگران به ابزار مخصوصی دسترسی پیدا می‌کنند که آنها را قادر به ویرایش حرفه ای می‌سازد. این برنامۀ کاربردی اجازۀ ویرایش رنگ، فایل‌های صوتی، و غیره را به آنها می‌دهد. پریمیر همچنین بخوبی با برنامه‌های دیگرِ ادوب سازگاری دارد. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد تا داده‌های بیشتری را انتقال دهند و به اینصورت آزادی عمل بیشتری برای ویرایش  را داشته باشند. در اینصورت آنها می‌توانند بدون اختلال کارهای خود را انجام دهند و به محصول نهایی خود دست یابند.

پریمیر

کسب درآمد از پریمیر از طریق ساختن تیزر تبلیغاتی

همانطور که میدانیم یکی از روش‌های عالی برای درآمد زایی از پریمیر ساختن تیزرهای تبلیغاتی برای برندهای مختلف است. هر کسب و کار و هر استارتاپی به تیزر تبلیغاتی نیاز دارد. شما اگر در کار خود حرفه ای باشید می‌توانید در آمد خوبی را از طریق داشته باشید. قیمت میانگین برای هر 1 دقیقه تیزر تبلیغاتی بین 1 میلیون تا 5 میلیون تومان است.

کسب درآمد از پریمیر  با ساختن کلیپ عروسی

یکی دیگر از موقعیت‌هایی که این نرم افزاربسیار به کار می‌آید، ساختن کلیپ‌های عروسی است. همکاری شما با یک تیم عکاسی و فیلم برداری می‌تواند خیلی مفید باشد. معمولا کلیپ‌های عروسی مانند تیزر تبلیغاتی می‌تواند درآمد خوبی را برای ویرایشگر فیلم داشته باشدو مدت زمان آن خیلی بیشتر از 1 دقیقه است.

درآمد زایی از پریمیر با مونتاژ و تدوین فیلم

این بخش از کار، کار راحتی نیست و علاوه برتخصص شما برای تدوین به مقداری دانش و تجربه سینمایی نیاز دارد. اما درآمد آن هم بسیار خوب و قابل توجه است. اگر شما به عنوان تیم تدوین و مونتاژ یک فیلم سینمایی و یا یک سریال و حتی مستند فعالیت کنید، چیزی حدود 2 تا 5 برابر مبلغ قبلی برای هر یک دقیقه درآمد خواهید داشت.

کسب درآمد از طریق ساخت موزیک ویدیو

کلیپ‌های موسیقی هم یکی از موارد استفاده از نرم افزار پریمیر است. اگر شما به عنوان فردی شناخته شده و توانمند فعالیت کنید، می‌توانید برای موزیسین‌ها و خواننده‌ها ویدیو کلیپ تولید کنید و درآمد‌های بسیار خوبی از این طریق کسب کنید.

کسب درآمد از طریق ساخت دوره آموزشی

شما می‌توانید برای اساتید در زمینه‌های مختلف دوره‌های آموزشی بسازید. ساختن دوره‌های آموزشی با استفاده از موشن گرافی و جلوه‌های ویژه یکی از شاخه‌های جذاب تدوین و ویرایش فیلم است. علاوه بر جذابیت درآمد این بخش هم بالا است. شما علاوه بر مهارت تدوین باید برای گیرایی و جذابیت آموزش، خلاقیت زیادی هم به خرج دهید، دوره‌های موشن گرافیک هم همراه با دوره‌های افترافکت در آموزشگاه آینده برتر توسط اساتید مجرب تدریس می‌گردد.

کسب درآمد از طریق برگزاری ورکشاپ

یکی از روش‌های درآمد زایی از پریمیر برگذاری ورکشاپ آموزشی است. فراموش نکنید که شما از هر چیزی که بلد باشید از طریق آموزش می‌توانید کسب درآمد کنید. ورکشاپ‌ها و سمینار‌ها هم یکی از روش‌های عالی برای کسب درآمد از نرم افزار پریمیر(premiere) است.

سخن پایانی

نرم افزار پریمیر یک نرم افزار است و تنها یک بار آموزش نیاز دارد. اما این همه فرصت شغلی را برای شما فراهم می‌کند. با فراگیری این نرم افزار بسیار قدرتمند درمجتمع فنی آینده برتر و یادگیری راه کسب درآمد از آن فرصت بسیار خوبی را برای خودتان فراهم کنید.

 

پریمیر

گواهی معتبر برای هنرجویان کلاس های آموزش پریمییر

اگر شما نیاز به یک گواهی خاص برای این نرم افزار دارید و می‌خواهید از آن برای یک شغل یا پروژه و یا مهاجرت استفاده کنید؛ مجتمع فنی آینده برتر با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای، پس از گذراندن دوره‌های آموزش پریمیر شما را به آزمون فنی و حرفه ای معرفی و پس از کسب موفقیت در آزمون، گواهینامه بین‌المللی فنی و حرفه ای با کد استاندارد بین المللی و قابل ترجمه به شما تقدیم می‌گردد. گواهی آموزش پریمییر نشان دهنده ی تخصص یافتن در مهارت در یک فرد می‌باشد.

سر فصل های پریمیر

1.توانایی کار با محیط نرم افزار adobe premiere

2.توانایی کار با پنجره time line

3.توانایی کار پات ها در premiere

4.توانایی آماده سازی و وارد کردن کلیپ های منبع

5.توانایی ویرایش ویدیو

6.توانایی انجام transition

7.توانایی برهم نهادن و ترکیب تصاویر با استفاده از شفافیت

8.توانایی تیتراژ در زیرنویس و کار با فیلتر ها

مشاوره بیشتر

آدرس ما

تهران، تهران نو، پایین تراز میدان امامت، نبش خیابان عبدالعظیمی، پلاک 101، واحد 2

     شماره تماس:

02177151273 ، 02177163338

 

اینستا گرام آموزشگاه آینده برتر

1401-09-02
مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری