آموزش پایتون برای نوجوانان

آموزش برنامه نویسی پایتون نوجوانان

با آموزش برنامه نویسی پایتون نوجوانان در آموزشگاه برنامه نویسی آینده برترشما می توانیدبرای آینده فرزندانتان برنامه ریزی کنید. با آموزش های ویژه نوجوانان مسیر روشنی برای ساختن آینده ای بهتر پیش روی فرزند خود بازکنید.

ما در عصری هستیم که بیشتردانش آموختگان رشته های مختلف باید با اصول و مبانی برنامه نویسی کامپیوترآشنا باشند. پس از آموزش مبانی و اصول برنامه نویسی شما از یک ذهن تحلیل گر برخوردارخواهید شد. این نه تنها به شما درحوزه برنامه نویسی کمک خواهد کرد بلکه در زندگی روزمره شخصی شما نیز راه کارهای بی شماری را درارتباط با مسائل مختلف پیش روی شما خواهد گذاشت.پس از اینکه شما اصول کدنویسی را آموختید می توانید با دنیای فناوری ارتباط بهتری برقرارسازید .

دردنیای فناوری زبان های برنامه نویسی متنوعی طراحی شده اند که ازجمله آنها می توان به زبان برنامه نویسی اسکرچ ، پایتون ،++C ، سی شارپ ، جاوااسکریپت و …. اشاره نمود.

برای ورود به دنیای برنامه نویسی کدام زبان را انتخاب کنم ؟

ما برای شروع برنامه نویسی راحت ترین زبان و درعین حال کاربردی ترین زبان را پیشنهاد میکنیم که همان زبان برنامه نویسی پایتون است .

در کلاس پایتون نوجوانان آموزشگاه برنامه نویسی آینده برتر ، که کاملاً به صورت عملی و پروژه محور برنامه ریزی شده ؛ ما با زبانی ساده مفاهیم برنامه نویسی را به نوجوانان 13 تا 16 سال آموزش می دهیم و آنها را برای ورود به دوره پیشرفته برنامه نویسی پایتون همراه با بزرگسالان آماده می کنیم .

گواهینامه پایان دوره پایتون

بعد ازپایان دوره پایتون نوجوانان ، درصورت قبولی در آزمون پایان دوره ، مدرک دوره برنامه نویسی پایتون مقدماتی به کارآموزان عزیز تعلق می گیرد . برای دریافت گواهینامه پایتون بین المللی کارآموزان باید در دوره جامع پایتون که شامل پایتون مقدماتی و پیشرفته است شرکت کرده و در آزمون فنی حرفه ای شرکت کنند . در صورت موفقیت درآزمون می توانند مدرک بین المللی پایتون را که در 160 کشور معتبر می باشد دریافت کنند .مدرک بین المللی پایتون بسیار ارزشمند بوده و جهت ورود به بازارکار و مهاجرت دارای امتیازویژه می باشد.

آموزش پایتون نوجوانان

سرفصل های دوره پایتون نوجوانان آموزشگاه آینده برتر:

  1. معرفی ونصب پایتون
  2. خروجی ، ورودی ، متغیر
  3. شرط
  4. حلقه ی for
  5. ترسیم با turtle و عدد تصادفی
  6. حلقه ی while
  7. حلقه های تو در تو
  8. لیست (آرایه)
  9. تابع

شرایط کلاس پایتون نوجوانان

قیمت پایتون نوجوانان
1402-04-03
مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری