python-teenager2

آموزش برنامه نویسی پایتون نوجوانان

با آموزش برنامه نویسی پایتون نوجوانان در آموزشگاه برنامه نویسی آینده برترشما می توانیدبرای آینده فرزندانتان برنامه ریزی کنید.دوره برنامه نویسی پایتون نوجوانان با هدف آماده سازی ذهن نوجوانان برای ورود به دنیای برنامه نویسی طراحی گردیده است . با آموزش های ویژه نوجوانان مسیر روشنی برای ساختن آینده ای بهتر پیش روی فرزند خود بازکنید. آموزشگاه برنامه نویسی آینده برتر واقع درشرق تهران ، دردپارتمان تخصصی کامپیوتر کودک و نوجوان با سالها تجربه درخشان برنامه های ویژه ای برای سنین 8 سال به بالا دارد .

کودکان و نوجوانان 8-14 سال بنابرسن و علاقه خود می توانند در دوره های ICDL(جامع) ، ICDL کودک و نوجوان ،گرافیک ، اسکرچ یا پایتون ثبت نام کنند و به خوبی این مهارت هارا بیاموزند. این کلاس ها به صورت گروهی ، نیمه خصوصی و خصوصی بنابر برنامه های آموزشگاه و کارآموزان تنظیم شده است تا کودکان و نوجوانان اوقات فراغت پرباری داشته باشند و بااشتیاق و علاقه به دنیای کامپیوترواردشوند.

ما در عصری هستیم که بیشتردانش آموختگان رشته های مختلف باید با اصول و مبانی برنامه نویسی کامپیوترآشنا باشند. پس از آموزش مبانی و اصول برنامه نویسی شما از یک ذهن تحلیل گر برخوردارخواهید شد. این نه تنها به شما درحوزه برنامه نویسی کمک خواهد کرد بلکه در زندگی روزمره شخصی شما نیز راه کارهای بی شماری را درارتباط با مسائل مختلف پیش روی شما خواهد گذاشت.پس از اینکه شما اصول کدنویسی را آموختید می توانید با دنیای فناوری ارتباط بهتری برقرارسازید .

دردنیای فناوری زبان های برنامه نویسی متنوعی طراحی شده اند که ازجمله آنها می توان به زبان برنامه نویسی اسکرچ ، پایتون ،++C ، سی شارپ ، جاوااسکریپت و …. اشاره نمود.

برای ورود به دنیای برنامه نویسی کدام زبان را انتخاب کنم ؟

ما برای شروع برنامه نویسی راحت ترین زبان و درعین حال کاربردی ترین زبان را پیشنهاد میکنیم که همان زبان برنامه نویسی پایتون است .

در کلاس پایتون نوجوانان آموزشگاه برنامه نویسی آینده برتر ، که کاملاً به صورت عملی و پروژه محور برنامه ریزی شده ؛ ما با زبانی ساده مفاهیم برنامه نویسی را به نوجوانان 12 تا 14 سال آموزش می دهیم و آنها را برای ورود به دوره پیشرفته برنامه نویسی پایتون همراه با بزرگسالان آماده می کنیم .

دلایل یادگیری برنامه نویسی پایتون برای دانش آموزان

برنامه نویسی پایتون به دانش آموزان کمک می کند تا مهارت های مختلف مثل حل مسئله، تفکر منطقی، خلاقیت و کارتیمی را بیاموزند.آموزش برنامه نویسی به دانش آموزان درمقاطع مختلف دبستان ، متوسطه اول و دوم  در کشورهای مختلف توجه زیادی را به خود معطوف کرده است.فناوری با سرعت درحال پیشرفت است وآینده از آن فناوری خواهد بود. در این میان کشورها برای تصاحب جایگاه نخست در عرصه فناوری دیجیتال تلاش می کنند تا باتربیت نیروهای کارآمد ازسنین کودکی و نوجوانی دراین مبارزه پیروز شوند .

چه کشورهایی آموزش برنامه نویسی را درمدارس خود برنامه ریزی کرده اند؟

استرالیا : این کشور برنامه دارد تا از بچه‌های مهدکودک‌ها گرفته تا بچه‌های بزرگتر را با مفاهیم اساسی برنامه نویسی آشنا کند دولت استرالیا مبلغ 64 میلیون دلار بودجه به آموزش زود هنگام و مدارس پیشگام اختصاص داده است.

سنگاپور: وزارت آموزش و پرورش سنگاپور اعلام کرده بود که قصد دارد در سال 2020 به جای درنظر گرفتن کلاس‌های برنامه نویسی به عنوان فعالیت فوق برنامه، آن را در طول مدرسه اجباری کند.

فیلیپین : Kaya coding یکی از مکان‌هایی است که در فیلیپین برای آموزش کدنویسی به کودکان آغاز به کار کرده است این مجموعه توسط گروهی از دانش‌آموختگان دانشگاه استنفورد با سابقه کار در شرکت‌هایی نظیر گوگل، اپل و دیگر شرکت‌های معتبر تاسیس شده است. خواسته ‌‌آن‌ها این است که هر کسی در هرجا به کدنویسی دسترسی داشته باشد.

آفریقای جنوبی : بیشترین شغل مورد نیاز در آفریقای جنوبی «مهندسی نرم‌افزار» است و به این دلیل دولت آفریقای جنوبی توجه ویژه‌ای به آموزش فنی دارد. آنها قصد دارند برای برطرف کردن نیازهای آینده کشورشان ، ازکودکی ، دانش آموزان ، آموزش‌های لازم را دیده باشند.

امارات متحده عربی : این کشور شروع به دگرگون ساختن تمام سیستم آموزشی کرده تا بیشتر آن را وابسته به کتاب‌های الکترونیک، رباتیک و دیگر فناوری‌های در حال ظهور کند.

یکی از مهم ترین کارهایی که در امارات متحده عربی صورت گرفت طرح «یک میلیون برنامه‌نویس عرب» بود که هدف آن اطمینان از آموزش یک میلیون عرب برای تکنیک‌های برنامه‌نویسی مجازی طی سه سال آینده است.

قطر : این کشور با احداث 12 مدرسه جدید، به عنوان یکی از فعال ترین  بخش‌های آموزش و پرورش منطقه خلیج فارس شناخته شده است. قطر به عنوان کشوری شناخته شده است که به آموزش صحیح دانش‌آموزان آن به جهت تامین نیازهای علمی آینده‌اش بسیار بها می‌دهد. قطرپنجمین کشور از نظر کیفیت برای تحصیل و آموزش دیدن می‌باشد.

گواهینامه پایان دوره پایتون

بعد ازپایان دوره پایتون نوجوانان ، درصورت قبولی در آزمون پایان دوره ، مدرک دوره برنامه نویسی پایتون مقدماتی به کارآموزان عزیز تعلق می گیرد . برای دریافت گواهینامه پایتون بین المللی کارآموزان باید در دوره جامع پایتون که شامل پایتون مقدماتی و پیشرفته است شرکت کرده و در آزمون فنی حرفه ای شرکت کنند . در صورت موفقیت درآزمون می توانند مدرک بین المللی پایتون را که در 160 کشور معتبر می باشد دریافت کنند .مدرک بین المللی پایتون بسیار ارزشمند بوده و جهت ورود به بازارکار و مهاجرت دارای امتیازویژه می باشد.

آموزش پایتون مقدماتی آموزشگاه آینده برتر
python-teenager3

سرفصل های دوره پایتون نوجوانان آموزشگاه آینده برتر:

  1. معرفی ونصب پایتون
  2. خروجی ، ورودی ، متغیر
  3. شرط
  4. حلقه ی for
  5. ترسیم با turtle و عدد تصادفی
  6. حلقه ی while
  7. حلقه های تو در تو
  8. لیست (آرایه)
  9. تابع

نظرات کارآموزان نوجوان دوره پایتون نوجوانان

آقای علیزاده دانش آموز12 ساله دوره پایتون آموزشگاه آینده برتر

آقای سرتیپی دانش آموز13 ساله ازمدارس سمپاد، دوره پایتون نوجوانان

آقای گوهری کارآموز 14 ساله پایتون آموزشگاه آینده برتر

اگر می خواهید فرزندتان دوره جدید که از10 تیرماه شروع میشه را ازدست نده هرچه سریع تر برای ثبت نام اقدام کنید

سایر دوره های کودک و نوجوان

آموزش گرافیک نوجوانان
office
آموزش بازی سازی با اسکرچ آموزشگاه آینده برتر
آموزش ++cبرای نوجوانان آموزشگاه آینده برتر

ارتباط با ما

   آدرس ما: 

تهران، تهران نو، پایین تراز میدان امامت، نبش خیابان عبدالعظیمی، پلاک 101، واحد 2

     شماره تماس:

02177151273 ، 02177163338

 

اینستا گرام آموزشگاه آینده برتر

1403-03-30
مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری