آموزش آسان طراحی سایت با وردپرس

با شرکت دردوره آموزش آسان طراحی سایت با وردپرس دربهترین آموزشگاه طراحی سایت شرق تهران، طراحی سایت را درکلاس وردپرس بیاموزید و  مدرک معتبر وردپرس دریافت کنید .

اگرمی خواهید وارد حوزه طراحی سایت شوید با شرکت در کلاس های طراحی سایت با وردپرس آموزشگاه آینده برتر به خوبی طراحی سایت با وردپرس را بدون نیاز به کدنویسی  درمدتی کوتاه بیاموزید و وارد بازارکارشوید.

امروزه یکی از بهترین راه های داشتن تبلیغات ایجاد وب سایت است . برای ساخت یک سایت شما می توانید به دو روش با کدنویسی (CIW) و بدون کد نویسی (WORDPRESS)  یک سایت خوب طراحی کنید.

برای داشتن یک وب سایت شما دو راه دارید:

1-  ساخت آن را به طراحان سایت بسپارید

2-  خودتان طراحی سایت را بیاموزید و سایت دلخواهتان را با سلیقه خود بسازید و مدیریت کنید.

مزایای یادگیری طراحی سایت :

با یادگیری طراحی سایت شما می توانید هم برای خود سایت طراحی کنید و هم برای دیگران ، و از این راه برای خود کسب درآمد کنید.

 • 1- با طراحی سایت توسط خودتان ، می توانید با سلیقه خود سایت دلخواهتان را بسازید و آن را به راحتی درمقاطع زمانی مختلف تغییر دهید ، تولیدمحتوا کنید و آن را مدیریت کنید .
 • 2- با طراحی سایت توسط خودتان ، به طراحان سایت وابسته نخواهید شد و به این صورت درهزینه طراحی سایت و مدیریت سایت خود صرفه جویی کنید .
 • 3- با طراحی سایت توسط خودتان ، چون مدیریت سایت فقط دردسترس شماست ، امنیت سایت شما بالاتر رفته و احتمال سوء استفاده از سایت شما به حداقل می رسد .
 • 4- صرفه جویی در وقت شما برای ارتباط با طراحان سایت که گاهاً با بدقولی های آنان مواجه می شوید و کارهای شما به موقع و دلخواه انجام نمی شود .

چگونه می توانم طراحی سایت یاد بگیرم ؟

آموزش طراحی سایت در بهترین آموزشگاه طراحی سایت شرق تهران  به دو روش انجام می شود :

1- دوره جامع طراحی سایت (CIW)

2- دوره کوتاه مدت و آسان وردپرس

برای آموزش طراحی سایت کدام روش را انتخاب کنم ؟

اگر وقت و حوصله کافی برای یادگیری طراحی سایت دارید و از نظر هزینه مشکلی ندارید می توانید دوره CIW را انتخاب کنید تا طراحی سایت با کدنویسی را ازپایه بیاموزید و دوره فرانت سایت و سپس بک اند سایت را در مدتی حدود یکسال بیاموزید و سایت هایی با ظاهری زیبا و سفارشی با امنیت بالا بسازید .

اگر وقت و حوصله کافی برای یادگیری طراحی سایت ندارید و با هزینه کم و درمدت زمان کوتاه می خواهید طراحی سایت را بیاموزید و سریع وارد بازارکارشوید ؛ می توانید دردوره وردپرس شرکت کنید و درمدت 20 ساعت با کمک وردپرس سایت دلخواه خود را بیاموزید و مدیریت کنید.

مدرک معتبر طراحی سایت با وردپرس :

پس از پایان دوره وردپرس در آموزشگاه طراحی سایت آینده برتر ، کارآموزان در صورت تمایل به دریافت گواهینامه بین المللی وردپرس ، به آزمون سازمان فنی حرفه ای معرفی شده و پس از موفقیت در آزمون می توانند مدرک معتبر طراحی سایت با وردپرس را دریافت کنند .

دریافت مدرک معتبر بدون شرکت در کلاس : اگرطراحی سایت با وردپرس را مسلط هستید ولی مدرک معتبر وردپرس ندارید ؛ می توانید باکمک آموزشگاه طراحی سایت آینده برتر ، درآزمون شرکت کنید و گواهینامه بین المللی طراحی سایت با وردپرس بگیرید.

وردپرس چیست؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای سایت ساز است که به وسیله آن می توان انواع گوناگون سایت فروشگاهی، خبری، شرکتی و… را راه اندازی نمود. این سیستم یک سایت ساز متن باز(open source) و رایگان تحت وب است. برای استفاده از وردپرس کافی است که آخرین نسخه آن را دانلود کرده و بعد از تهیه هاست مناسب، نرم افزار را نصب و راه اندازی نمایید.

ویژگی های کلیدی وردپرس

 1. رایگان بودن: برای استفاده از این سیستم مدیریت محتوا نیاز به صرف هیچ پولی نیست و این سیستم یک سیستم رایگان است.
 2. طراحی ظاهر وردپرس: در سایت رسمی وردپرس به آدرس org انواع قالب ها و پوسته های ورد پرسی موجود است که با استفاده از فیلترهای مناسب می توان انواع قالب های فروشگاهی، خبری، شخصی را جستجو کرد و از آنها استفاده کرد.
 3. ایجاد افزونه ها: افزونه های وردپرس نیز همچون قالب ها در سایت رسمی ورد پرس موجود هستند. در صفحات مربوط به هریک از افزونه ها ویژگی های آنها و کاربردشان را می توان مشاهده کرد.
 4. وجود روابط خوب بین وردپرس و موتورهای جستجو: کدنویسی مناسب وردپرس سبب بهینه سازی این سیستم برای موتورهای جستجو شده است.
 5. توابع وردپرس: وردپرس برای خود توابعی به صورت پیش فرض دارد، اما در صورت نیاز می توان در قالب و افزونه وردپرس با استفاده از کد نویسی توابع جدیدی را ایجاد نمود.
 6. امنیت وردپرس: امنیت سایت یکی از کلیدی ترین مسائل بعد از راه اندازی سایت است، اگر سایت دارای امنیت کافی باشد، از نفوذ هکرها در آن می توان جلوگیری کرد. در هر بار بروز رسانی نرم افزار وردپرس، موارد امنیتی و روش های نفوذ هکر ها بررسی شده و از نفوذ آنها جلوگیری به عمل می آید.
 7. پشتیبانی وردپرس: دو سایت wp-persian.com و org به عنوان سایت های پشتیبان رسمی وردپرس هستند. با مطرح کردن سوالات و مشکلات وردپرسی در انجمن های پشتیبانی این دوسایت، کاربران وردپرس پاسخگوی مشتریان هستند.

سرفصل های آموزشی دوره وردپرس آموزشگاه آینده برتر:

1- مقدمات وردپرس:

 • معرفی دامنه و هاست و نکات خرید دامنه و هاست
 • نحوه انتخاب اسم مناسب دامنه ونکات مربوط به آن ، نحوه ثبت دامنه و ساخت حساب کاربری برای خرید دامنه و هاست، معرفی شرکت های مناسب برای خرید دامنه و هاست

2-نصب وردپرس:

 • ساخت بانک اطلاعاتی برای نصب وردپرس، نحوه نصب وردپرس روی لوکال هاست و هاست واقعی

3-آشنایی با انواع قالب ها :

 • معرفی قالب های مناسب برای سایت های شرکتی، فروشگاهی، خبری و …، معرفی بسته نصبی وردپرس، تفاوت بسته نصبی با قالب وردپرس و آموزش آپلود بسته نصبی بر روی هاست ، معرفی شرکت های مناسب برای تهیه قالب  و آشنایی با ساخت قالب اختصاصی

4- آشنایی با عناصر محتلف سایت وردپرسی :

 • معرفی گزینه های وردپرس مثل برگه ها، نوشته ها، رسانه، تنظیمات عمومی، معرفی دایرکت ادمین و نحوه کار با دایرکت ادمین و هاست و انجام پروژه اولیه کارآموزان جلسه

5- ساخت یک قالب اختصاصی با کمک المان های صفحه ساز :

استفاده از صفحه ساز المنتور پرو جهت ساخت قالب اختصاصی

 • ساخت صفحه اصلی سایت
 • طراحی منو ، فهرست ، اسلایدرصفحه اصلی ، فوتر و سایرجزییات موردنیاز

6- اضافه کردن مقالات، نوشته ها، دسته بندی نوشته ها، کادر بندی، اضافه کردن دکمه ها و ردیف در صفحه

7اضافه کردن بقیه عناصر صفحه ها :

 • اضافه کردن صفحه تماس با ما
 • اضافه کردن نقشه به سایت
 • لینک کردن شماره ها به شماره گیر گوشی
 • اضافه کردن فونت به صفحات مختلف
 • استفاده از گالری نصاویر ، قالب بندی رنگ صفحات، قالب بندی هدر صفحات، قالب بندی کلی و تنظیمات قالب

8ساخت فروشگاه اینترنتی :

 • معرفی فروشگاه و ساخت محصول ، تنظیمات مربوط به فروشگاه و کار با ووکامرس

9آشنایی با افزونه های کاربردی و مهم :

روش نصب افزونه ها ی لازم و مفید برای سایت ، آشنایی با افزونه های مریوط به سئو سایت ، آشنایی با مفاهیم اولیه سئو و نحوه بکارگیری در سایت های طراحی شده کارآموزان

10- استفاده از افزونه Jet engine برای داینامیک کردن سایت

11- پروزه وبسایت فروشگاهی

12- دریافت پروژه کارآموزان و رفع اشکالات پروژه نهایی

مزایای شرکت در کلاس وردپرس آموزشگاه آینده برتر

شهریه کلاس وردپرس آموزشگاه آینده برتر

1- استفاده هرکارآموز از یک سیستم مجزا

2- برگزاری کلاس ها به صورت خصوصی و نیمه خصوصی با شهریه مناسب

3- دریافت گواهینامه معتبر و بین المللی در صورت قبولی کارآموز در آزمون

4- طراحی سایت هر کارآموز با توجه به نیاز شخصی کارآموزان

5- ارائه فیلم آموزشی هرجلسه در پایان کلاس به صورت کاملاً رایگان جهت آموزش بهتر کارآموزان و بازدید مجدد درمنزل

6- طراحی قالب اختصاصی داینامیک

مشاوره بیشتر

   آدرس ما: 

تهران، تهران نو، پایین تراز میدان امامت، نبش خیابان عبدالعظیمی، پلاک 101، واحد 2

     شماره تماس:

02177151273 ، 02177163338

 

اینستا گرام آموزشگاه آینده برتر

مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری