موارد استفاده از کرل در بازار کار:

مجتمع فنی آینده برتر دوره آموزشی کرل را در تقویم آموزشی خود گنجانده است. از کرل در بازار کار استفاده‌های زیادی می‌شود:

  1. از جمله برای طراحی، آماده سازی نوشته و آرم‌های مختلف
  2. برای برش با دستگاه کاتر پیلار که اغلب مورد استفاده دفاتر تبلیغاتی‌، تابلو سازی و برش شبرنگ می‌باشد.
  3. استفاده از الگوهای آماده کرل برای طراحی مجله و روزنامه
  4. استفاده از کرل برای طراحی صفحات وب، البته با کمک نرم‌افزارهای دیگر
  5. استفاده از کرل برای طراحی پارچه در کارخانجات پارچه بافی
  6. استفاده از نرم افزار کرل برای تهیه ست اداری شامل کارت ویزیت، سربرگ، لیبل cd، کاتالوگ، بروشور و کلیه موارد چاپی

ویژگی مهم برنامه کرل، برداری بودن آن است و به همین علت نوشته‌ها و آرم‌ها و لوگوها با استفاده از این برنامه بسیار تمیز درمی‌آید و در اصطلاح رنجه ندارد و لبه های دندانه‌دار نمی‌شود. کیفیت تصاویر در کرل به علت برداری بودن این نرم افزار افزایش می‌یابد و با کوچک و بزرگ کردن تصاویر کیفیت کاهش نمی یابد (برعکس فتوشاپ). همچنین حجم فایل‌های کرل نسبت به فتوشاپ خیلی کم می‌باشد و به این ترتیب انتقال تصاویر و استفاده از آنها در وب‌سایت‌ها که محدودیت حجم دارند بسیار مفید است .

اوراق اداری در کورل

تفاوت کرل با فتوشاپ:

از آنجایی که کرل یک نرم افزار برداری و فتوشاپ یک نرم افزار پیکسلی است، در مواردی که کار نیاز به کوچک و بزرگ کردن دارد، نرم افزار کرل بسیار مناسب‌‎تر بوده و از طرفی حجم فایل‌های طراحی شده با کرل در مقایسه با فتوشاپ خیلی کمتر بوده و طراحی با کرل بسیار آسانتر از فتوشاپ می‌باشد.

تفاوت کرل و ایلستریتور:

محیط برنامه ایلستریتور شبیه فتوشاپ می‌باشد، البته ایلستریتور نرم افزار برداری است ولی جهت طراحی ابزارهای ایلستریتور مناسب‌تر و طراحی با آن آسان‌تر بوده و جهت کوچک و بزرگ کردن تصاویر طراحی شده مناسب‌تر می‌باشد.

کرل درآموزشگاه آینده برتر:

کلاس های کرل آموزشگاه آینده برتر به صورت خصوصی و نیمه خصوصی باهزینه مناسب برگزارمی گردد.همچنین کارآموزان می توانند به جای شرکت درتک دوره های گرافیک ، درپکیج گرافیک آینده برترشرکت کنند و ازتخفیف ویژه پکیج استفاده کنند.

نکته1:اگر میخواهید در آزمون فنی حرفه ای شرکت کنید میتوانید در اینجا کلیک کنید و به صورت رایگان آزمون بدهید و با آزمون فنی حرفه ای آشنا شوید

نکته2: جهت آشنایی بیشتر شما عزیزان با نمونه سوالات فنی حرفه ای علاوه بر آزمون آنلاین رایگان  میتوانید روی لینک کلیک کنید و نمونه سوالات مختلف دریافت کنید

پکیج گرافیک 1 : شامل دوره های فتوشاپ ، کرل ، ایلستریتور وایندیزاین می باشد . کارآموزان پس از طی این دوره ، قادربه انجام هرگونه کارگرافیکی درشرکت های تبلیغاتی می باشند.

پکیج گرافیگ 2 : دوره کاربردی برای ورود به بازارکار می باشدو شامل همه مواردی است که یک گرافیست باید مسلط باشد.

هردو پکیج به مدت 50 ساعت می باشد، و به صورت خصوصی ونیمه خصوصی با رعایت پروتکل ها ی بهداشتی (درشرایط شیوع ویروس کرونا) برگزارمی گردد.

گواهی معتبر برای هنرجویان کلاس های آموزش کرل

اگر شما نیاز به یک گواهی خاص برای این نرم افزار دارید و می‌خواهید از آن برای یک شغل یا پروژه و یا مهاجرت استفاده کنید؛ مجتمع فنی آینده برتر با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای، پس از گذراندن دوره‌های آموزش کرل شما را به آزمون فنی و حرفه ای معرفی و پس از کسب موفقیت در آزمون، گواهینامه بین‌المللی فنی و حرفه ای با کد استاندارد بین المللی و قابل ترجمه به شما تقدیم می‌گردد. گواهی آموزش کرل نشان دهنده ی تخصص یافتن در مهارت در یک فرد می‌باشد.

نمونه فیلم آموزشی کرل

مشاوره بیشتر

آدرس ما

تهران، تهران نو، پایین تراز میدان امامت، نبش خیابان عبدالعظیمی، پلاک 101، واحد 2

     شماره تماس:

02177151273 ، 02177163338

 

اینستا گرام آموزشگاه آینده برتر

مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری