آموزش رایگان پریمییر

آموزش رایگان premirere

دراین صفحه آموزش رایگان Premiere ، رادرقالب فیلم آموزشی ساخت یک کلیپ ساده باپریمییر، به عنوان نمونه‌‌‌ای ‌ازآموزش‌های‌مجازی premiere ، آموزشگاه آینده‌برتر به صورت کاملاً کاربردی ورایگان دراختیارکارآموزان عزیز‌قرارداده ایم‌تاهم‌با‌روش تدریس‌اساتیدآموزشگاه آینده برتر وهم با کاربرد نرم افزارهای مختلف آشنا شوند ، تا بتوانندبه خوبی نرم افزارموردنیاز خودرا بیابند،آموزش ببینندوگواهینامه معتبرپریمییردریافت نمایند .

پریمیر (premiere)یک نرم افزار ویرایش ویدئو است که برای کاربران مبتدی و همچنین افراد حرفه ای بسیار مناسب است. می‌توانید این نرم افزار را به تنهایی و یا به همراه بقیۀ برنامه‌های کاربردی مانند فتوشاپ، After Effects، و غیره استفاده نمایید. پریمییر (premiere)یک برنامۀ کاربردی ویرایش فایل‌های ویدئویی برای دسکتاپ است که توسط علاقه مندان و افراد حرفه ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. این برنامه که توسط کارمندان هالیوود نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد، به کاربران اجازه می‌دهد فیلم‌های خام را به تولیدات شگفت انگیز سینمایی تبدیل نمایند.

کسب درآمد از پریمییر : با یادگیری نرم افزارپریمییر به راحتی می توانید از طریق ساختن تیزر تبلیغاتی، ساختن کلیپ عروسی ، مونتاژ و تدوین فیلم و ساخت موزیک ویدیو کسب درآمدکنید.

نرم افزار پریمیر یک نرم افزار است و تنها یک بار آموزش نیاز دارد. اما این همه فرصت شغلی را برای شما فراهم می‌کند. با فراگیری این نرم افزار بسیار قدرتمند درآموزشگاه آینده برتر واقع درشرق تهران و یادگیری راه کسب درآمد از آن ، فرصت بسیار خوبی را برای خودتان فراهم کنید.

کلاس های primiere درآموزشگاه آینده برتربه صورت خصوصی و نیمه خصوصی با شهریه ای بسیارمناسب و درمدت زمان کوتاه به صورت کاربردی ، پروژه محور وهماهنگ باساعات آزادکارآموزان برگزارمیشود.

ویدئوهای مرتبط

روش تبدیل تصاویرپیکسلی به برداری

درایلستریتور

چگونگی ماسک کردن تصاویر

درکرل

آموزش ساخت پیکسل درفتوشاپ

به زبان ساده

تماس باما :

آدرس ما

تهران، تهران نو، پایین تراز میدان امامت، نبش خیابان عبدالعظیمی، پلاک 101، واحد 2

     شماره تماس:

02177151273 ، 02177163338

 

اینستا گرام آموزشگاه آینده برتر

1401-06-16
مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری