برنامه نویسی آموزشگاه آینده برتر

آموزش برنامه نویسی آموزشگاه آینده برتر

درآموزشگاه برنامه نویسی آینده برتر با شرکت در کلاس های آموزش برنامه نویسی می توانید دوره های برنامه نویسی را حرفه ای بیاموزید و مدرک معتبربگیریدوبرنامه نویس حرفه ای شوید. مجتمع فنی حرفه ای آینده برتر درشرق تهران با مجوز رسمی از سازمان فنی حرفه ای  دوره های مختلف زبان های برنامه نویسی را با کمک اساتید مجرب برگزار می نماید .

کارآموزانی که این دوره ها را با موفقیت سپری نمایند ؛ درصورت نیاز به مدرک معتبر از طرف آموزشگاه برنامه نویسی آینده برتر به آزمون سازمان فنی حرفه ای معرفی می شوند و درصورت قبولی در آزمون ؛ موفق به اخذ گواهینامه بین المللی زبان مربوطه می شو ند . این گواهینامه در ایران و خارج از کشور معتبر بوده و قابل ترجمه می با شد .

برنامه‌ نویسی یک تمرین بسیار خوب برای ذهن انسان است. با این‌که رایانه نیاز به انجام بسیاری از محاسبات ذهنی را از بین می‌برد،

اما برنامه‌ نویسی سبب می‌شود فرد برنامه‌نویس،همه اجزای لازم برای حل یک مساله را به‌صورت دقیق تعیین کند و همین امر به تقویت توان او برای حل مساله می‌انجامد.

به  گفته‌ی استیو جابزمدیر عامل کمپانی اپل :

“همه‌ی افراد باید کد نویسی یاد بگیرند، چون کد نویسی به شما یاد می‌دهد که چگونه فکر کنید

در جهانی که همه‌چیز در حال متصل شدن به اینترنت است،مطمئناً برنامه‌ نویس‌ها و افرادی که مهارت کدنویسی داشته باشند، بیکار نخواهند ماند ومشکلات اقتصادی کشور یا رکود بازار جهانی نمی‌تواند بر کسب‌ و کارشان تأثیر بگذارد.

در هر سازمانی جای خالی برای برنامه‌ نویس‌ ها و توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و وب وجود دارد . غالباً در مقایسه با مهارت‌ ها ی شغلی دیگر حقوق‌ بالاتری دریافت می‌کنند.

برنامه‌ نو یس  می‌تواند در شرایط قرنطینه خانگی ، بیماری ،…. برای خود در خانه کار کند. یا یک شرکت نوپا تأسیس کندو محصولات و ایده‌های خود را بفروشد.

می‌تواند پس از اخراج یا نارضایتی از یک شغل سریعاً در بازار به سراغ شغل دیگری برود و در جهان آینده نگران کسب درآمد نباشد.

ازآنجایی که یکی از مهم ترین اهداف آموزشگاه کامپیوتر آینده برتر ، اشتغال زایی برای قشرجوان می باشد  ؛ با آموزش برنامه نویسی آرزو داریم گامی موثر دراین راه برداریم.

دوره های برنامه نویسی آموزشگاه آینده برتر

در آموزشگاه برنامه نویسی آینده برتر ، برنامه های پایتون ، ++C #، C ، جاوا اسکریپت ، PHP و …. را تحت نظر اساتید مجرب بیاموزید و وارد عرصه برنامه نویسی شوید.

زبان برنامه نویسی پایتون یکی از زبان های برنامه نویسی مطرح بوده و روزبه روز برمحبوبیت آن افزوده می شود. از زبان برنامه نویسی پایتون درموارد مختلفی مثل هوش مصنوعی ، توسعه وب ، ساخت اپلیکیشن های موبایل و دسکتاپ استفاده می شود.

به گفته‌ی استیو جابز: “همه‌ی افراد باید کدنویسی یاد بگیرند، چون کدنویسی به شما یاد می‌دهد که چگونه فکر کنید”زبان برنامه نویسی C++ به عنوان یکی از پر طرفدار‌ترین و پر کاربرد‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی است ، این دوره را در آموزشگاه آینده برتر می توانید از سن 15 سالگی به بالا با داشتن اطلاعاتی درزمینه کامپیوتر بیاموزید و مدرک بین المللی هم دریافت کنید

سی شارپ یکی از قدرتمند ترین زبان های شی گرا در دنیای برنامه نویسی میباشد که طرفداران زیادی دارد و با استفاده از آن میتوانید در تکنولوژی های وب، ویندوز و موبایل حرفه ای شوید

در آموزشگاه کامپیوتر و برنامه نویسی آینده برتر ، می توانید یکی از قدرتمندترین زبان های برنامه نویسی دنیا به نام  زبان PHP را بیاموزید . آموزش PHP به عنوان یک زبان سمت سروری به شما کمک می کند تا از آن برای توسعه و ساخت سایت های داینامیک، استفاده کنید……….

.

مشاوره بیشتر

آدرس ما

تهران، تهران نو، پایین تراز میدان امامت، نبش خیابان عبدالعظیمی، پلاک 101، واحد 2

     شماره تماس:

02177151273 ، 02177163338

 

اینستا گرام آموزشگاه آینده برتر

1402-07-06
مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری