یک نرم‌افزار ویرایش چند منظوره و سریع‌ترین نرم‌افزار غیر خطی در دسترس است. از نظر تدوین‌گرها نرم ‌افزار EDIUS یکی از برترین نرم افزار گرافیکی محسوب می‌شود. در واقع ادیوس یکی از نرم‌افزارهای ساده و سریع میکس و تدوین فیلم می‌باشد. در سراسر جهان میلیون‌ها کاربر از مزایای آن بهره‌مند می‌شوند. نرم‌افزار EDIUS از کیفیت‌های بسیاری مانند HD , 3D , 4K , SD و غیره پشتیبانی می‌کند.

نرم‌افزار ادیوس برای نخستین بار در سال 2012 میلادی توسط  یک شرکت ژاپنی بنام کانپوس که در زمینه تولید سخت افزارهای تدوین فعالیت داشت، مورد معرفی واقع شد و اولین نسخه از آن با نام ادویس نئو به بازار عرضه شد. نسخه نئو، نسخه‌ای ساده و در اصل شالوده این نرم‌افزار محبوب بود که تنها قادر بود فیلم و عکس و صوت را به روشی ساده با استفاده از افکت و ترانزیشن ادیت نماید.

در ادیوس هنگام پخش فیلم می‌توان ویرایش‌های خود را اعمال کنید، رابط کاربری این نرم‌افزار بسیارخوب است و حتی کسانی که مبتدی هستند و هیچ چیزی از تدوین نمی‍‌دانند به راحتی می‌توانند فیلم‌هایشان را میکس کنند.

نرم ‌افزار EDIUS

همان طور که ذکر شد نرم ‌افزار EDIUS یکی از نرم‌افزارهای خوب ویرایش ویدئو می‌باشد. آخرین نسخه‌ای که از نرم‌افزار EDIUS منتشر شده است نسخه 8 می‌باشد که قابلیت نصب بر روی ویندوزهای 32 بیتی را ندارد .

 

قابلیت‌های نرم افزار EDIUS

1- محیط کاربری ساده و در عین حال غنی از امکانات
2- استفاده از افکت‌های حرفه‌ای روی فیلم
3- توانایی درج و یا ویرایش زیرنویس
4- ذخیره فیلم‌ها در فرمت‌های مختلف
5- نورپردازی فیلم به صورت حرفه‌ای

 

درآموزشگاه آینده برتر به راحتی ومدت زمان کوتاهی می توانید ادیوس را بیاموزید و فیلم های خود را تدوین نمایید.

شرکت در دوره
 • خصوصی
 • 10 ساعت
75 دانشجو ثبت نام کرده

  مزایای مدرک فنی و حرفه ای

   

  • قابلیت ارائه به سازمان مربوطه
  • دریافت وام کارآفرینی
  • ترجمه به زبان‌های زنده دنیا
  مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری