آموزش مارولوس درآموزشگاه آینده برترآموزش طراحی لباس با نرم افزار مارولوس

آیا تاکنون این سوال در ذهنتان به وجود آمده که برای طراحی لباس و پوشاک از چه نرم افزار یا برنامه ای استفاده می‌شود؟ یکی از کاربردی ترین نرم افزار ها در این زمینه برنامه مارولوس دیزاینز (Marvelous Designer) است. مارولوس دیزاینز (Marvelous Designer) بستری را فراهم می‌کند تا هر طراح لباس بتواند در محیطی سه بعدی ایده های خلاقانه خود را شبیه سازی و مورد بررسی قرار دهد.

علاقمندان به طراحی لباس و مد باید به خوبی نرم افزار مارولوس دیزاینر (Marvelous Designer) را بشناسند.

این برنامه یکی از بهترین نرم افزار های موجود برای طراحی لباس است.

آموزشگاه آینده برتر درکنار کلاس ها ی جامع آموزش طراحی لباس به صورت دستی اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی مارولوس یا اموزش طراحی لباس با کامپیوتر کرده است تا بعد از آموزش آکادمیک و جامع طراحی لباس دستی ،  کارآموزان با استفاده از کامپیوتر بتوانند آسان تر و سریع تر طرح ها و ایده های خود را درتن مانکن شبیه سازی نموده و رنگ و جنس و طرح پارچه را قبل از خرید و صرف هزینه با استفاده ازبرنامه مارولوس دیده و سپس انتخاب نمایند.

طراحی لباس و ایجاد سبک های جدید در این حوزه یک حرفه بسیار لذت بخش است. در کشورهای پیشرفته تر طراحان لباس ابتدا نمونه های اولیه  طرح های مورد نظرشان را در محیط نرم افزارهای کامپیوتری شبیه سازی می‌کنند و آن را به صورت سه بعدی مورد ارزیابی قرار می‌دهند. سپس هر یک از طرح های برتر خود را به عنوان ایده به برند های برتر تولید کننده پوشاک ارائه خواهند کرد.

امکانات مارولوس دیزاینر

در نرم افزار مارولوس دیزاینر شما میتوانید انواع مانکن زنانه ، مردانه و بچه گانه با آناتومی آسیایی ، اروپایی و آفریقایی همراه با کفش در رنگ دلخواه و رنگ و مدل موی دلخواه انتخاب کنید .

سپس انواع لباس ، آستین ، دامن ، یقه ، شلوا ر و… را بطور دو بعدی و سه بعدی تن مانکن کنید و مدل های آن را تغییر دهید و درجا  تن نشینی آن را مشاهده کنید و همچنین میتوانید جنس و بافت و وزن پارچه را انتخاب و رنگ آن را تعیین کنید .

همچنین میتوانید نوع دوخت و دکمه و جیب و زیپ را هم تعیین و جانمایی کنید . لباس را برش بزنید و بدوزید . و همینطور به بافت پارچه نقش و طرح دلخواه بدهید یا روی پارچه چاپ بگذارید .

این نرم افزار حتی امکان دوبل کردن پارچه را هم به شما میدهد !!!

و همچنین میتوانید پس از طراحی و قبل از خروجی گرفتن مانکن را پنهان کنید و فقط لباس با فرم تن نشینی آن را خروجی یا پرینت بگیرید .

در خروجی های نرم افزار دو فایل که یکی فایل اصلی برنامه هست و دیگری فایل عکس سه بعدی طراحی شماست برایتان خروجی میگیرد .

بنابراین اگر به طراحی لباس و مد علاقه دارید، بهتر است با نرم افزار مارولوس دیزاینز (Marvelous Designer) هم آشنا باشید و نحوه کار با این برنامه قدرتمند را بدانید. ما در دوره آموزشی مارولوس قصد داریم به معرفی برنامه مارولوس دیزاینز (Marvelous Designer) و کاربرد آن بپردازیم. چنانچه در مورد این برنامه و نحوه استفاده از آن نیاز به اطلاعات دقیق‌تری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با آموزشگاه آینده برتر و ثبت نام در یادگیری این مهارت با ما همراه باشید.

 

 

    کلاس عمومی        18 ساعت          550000 تومان

   کلاس خصوصی      15 ساعت          900000تومان

 

فیلم بخشی از کلاس مارولوس

شرکت در دوره
 • خصوصی
 • 18 ساعت
117 دانشجو ثبت نام کرده

  مزایای مدرک فنی و حرفه ای

   

  • قابلیت ارائه به سازمان مربوطه
  • دریافت وام کارآفرینی
  • ترجمه به زبان‌های زنده دنیا
  مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری