آموزش پایتون آموزشگاه آینده برتر

آموزش برنامه نویسی پایتون

درمدرسه پایتون آینده برتر با مجوز رسمی ازسازمان فنی وحرفه ای می توانیدبرنامه نویسی پایتون را بیاموزید و ازآن برای اشتغال استفاده کنید.

همچنین درصورت تمایل به دریافت گواهینامه بین المللی ، بعداز اتمام دوره آموزشی ، از طریق شرکت درآزمون فنی وحرفه ای و قبولی درآن ، موفق به دریافت گواهینامه معتبر بین المللی پایتون که در 160کشور معتبر می باشد گردید .

این گواهینامه جهت افرادی که قصد مهاجرت کاری یا ادامه تحصیل دارند از امتیاز خوبی برخورداراست .

به گفته‌ی استیو جابز:

مدیر عامل کمپانی اپل “همه‌ی افراد باید کدنویسی یاد بگیرند، چون کدنویسی به شما یاد می‌دهد که چگونه فکر کنید”.

 آموزش پایتون درآموزشگاه آینده برتر:

روش آموزش برنامه نویسی پایتون در آموزشگاه آینده برتر به صورت پروژه محور می باشد و کارآموز به صورت دانشی و مهارتی جهت شرکت درآزمون فنی حرفه ای و ورود به بازارکارآماده می شود . درآموزشگاه برنامه نویسی آینده برتر(مدرسه پایتون آینده برتر) آموزش پایتون در 3 دوره مقدماتی ، پیشرفته و حل تمرین و پروژه ، تدریس  می شود . دوره مقدماتی به مدت 12 ساعت ، پیشرفته 24 ساعت و حل تمرین و پروژه 14 ساعت می باشد .

کسانی که خواهان دریافت مدرک بین المللی پایتون می باشند ؛ ملزم به گذراندن هر سه دوره و قبولی در پیش آزمون آموزشگاه می باشند .

پروژه پایتون

درعصرحاضر تعداد زیادی زبان های برنامه نویسی وجود دارد که هریک کاربردهای خاص خودرادارد . هرکدام ازاین برنامه ها مزایا و معایب خودشان را دارند .دراین میان زبان برنامه نویسی پایتون یکی از زبان های برنامه نویسی مطرح بوده و روزبه روز برمحبوبیت آن افزوده می شود.

از زبان برنامه نویسی پایتون درموارد مختلفی مثل هوش مصنوعی ، توسعه وب ، ساخت اپلیکیشن های موبایل و دسکتاپ استفاده می شود.

زبان برنامه نویسی پایتون یک زبان اسکریپتی است که کدها ی آن در پلتفرم ها ی لینوکس ، ویندوز ، مکینتاش ، سیستم عامل های موبایل وحتی پلی استیشن قابل اجراست.

به دلیل توانایی های  فراوانی که دارد ، به یکی از زبان های مود توجه برنامه نویسان تبدیل شده و شرکت های بزرگی مثل گوگل ، یاهو ، اینستاگرام ، ناسا ، یوتیوب و…. درحال استفاده از آن می باشند.

ویژگی های زبان برنامه نویسی پایتون :

1- سادگی و آسان بودن آن است . این خصوصیت باعث شده تا زبان برنامه نویسی پایتون به عنوان بهترین گزینه برای کسانی باشد که برای اولین بار شروع به آموزش برنامه نویسی کرده اند. این افراد زبان برنامه نویسی پایتون را سریع می توانند یاد بگیرند و به سرعت کدنویسی با ان را آغاز کنند.

در آموزشگاه کامپیوتر آینده برترواقع در شرق تهران و با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای ، آموزش زبان برنامه نویسی پایتون حتی برای نوجوانان انجام می گردد.

2- سادگی پایتون به معنای ضعیف بودن آن نیست ، بلکه پایتون یک زبان برنامه نویسی مفسری ، چند منظوره و و سطح بالاست که از شی گرایی و برنامه نویسی ساختاریافته به طورکامل پشتیبانی می کند.

3- زبان برنامه نویسی پایتون زبانی قوی و منعطف است که چون ساختاری بسیارمنظم دارد ، کد نویسی درآن بسیارراحت است .

4- این زبان برنامه نویسی روی خوانایی کدها تمرکزدارد به طوری که هرکسی می تواند به راحتی کدها ی این زبان را بخواند.

5- زبان برنامه نویسی پایتون از انواع روش های برنامه نویسی مثل پروسه ای، تابعی و شی گرایی پشتیبانی می کند و همین ویژگی موجب شده که در پروژه های بزرگ بتوانند از آن استفاده کنند.

6- زبان برنامه نویسی پایتون یک زبان مفسری است . مفسری بودن این زبان یعنی کدهای پایتون خط به خط توسط مفسرترجمه می شوند . وظیفه این مفسر تبدیل کدهای پایتون به زبان ماشین وسپس اجرای آنهاست .

7- مفسر پایتون برای سیستم عامل های مختلف وجوددارد و شما بدون نیاز به هیچ اقدامی می توانید کدنویسی رادرسیستم عامل لینوکس شروع کنید چون لینوکس به طورپیش فرض پایتون و مفسرآن رادارد.

مزایای برنامه نویسی پایتون :

حضور ماژول های شخص ثالث :

زبان برنامه نویسی پایتون شامل چندین ماژول شخص ثالث است که باعث می شود بتواند با بسیاری از زبان ها و سیستم عامل های دیگرارتباط برقرارکند.

دارا بودن کتابخانه های پشتیبانی گسترده :

زبان برنامه نویسی پایتون کتابخانه استاندارد بزرگی را ارائه می دهد که شامل موضوعات مختلف مانند پروتکل اینترنت ، عملیات رشته ، ابزارها و سرویس های وب و رابط های سیستم عامل است .بسیاری از کارهای برنامه نویسی پرکاربرد قبلاً در کتابخانه  استاندارد نگاشته شده اند که موجب می شوند طول کد به صورت قابل توجهی کاهش یابد. همچنین دارای فریم ورک های متعدد و پرکاربرد می باشد که کار برنامه نو یسان پایتون را بسیار آسان می کند .

یادگیری سریع و آسان :

پایگاه گسترده کاربران و توسعه دهندگان فعال باعث شده  است تا یک بانک منابع اینترنتی غنی برای ترغیب توسعه و ادامه پذیرش زبان ایجادشود.

ساختار داده ها ی کاربرپسند : پایتون دارای ساختارداخلی داده ها و فرهنگ نامه ها است که می تواند برای ساخت سریع داده های  زمان اجرا سریع استفاده شود.

بهره وری و سرعت :

پایتون دارای طراحی شی گراست ، قابلیت های کنترل پیشرفته یک فرآیند را فراهم می کند و توانایی های ادغام و پردازش متن رادارد که همه اینها به افزایش سرعت و بهره وری آن کمک می کند . پایتون انتخابی مناسب برای ساخت برنامه های پیچیده تحت شبکه محسوب می شود.

 

بازار کار  برنامه نویسی پایتون درایران و جهان :

مهارت های رایانش ابری ، هوش مصنوعی ، توسعه نرم افزار ، محاسبات علمی ، توسعه بازی های کامپیوتری  ، علم داده و بازاریابی دیجیتال جزو مجموعه 25 مهارت سخت و نرمی هستند که سازمان ها به آن نیازدارند .

پایتون در کلیه موارد یاد شده نقش مهمی دارد و بالاخص در زمینه هوش مصنوعی ، محاسبات علمی و علم داده ها از پرکاربردترین زبان های برنامه نویسی است .

علاوه بر گستردگی بازار کار پایتون درایران و جهان سطح درآمد برنامه نویسان پایتون در ایران و جهان نیز بالاست  .

افرادی که برنامه‌نویسی پایتون بدانند، در هر جایگاه شغلی که قرار بگیرند، از درآمد بسیار بالایی برخوردارند و در واقع، سطح درآمد برنامه نویس پایتون در جهان بسیار بالا و قابل توجه است.

همچنین میزان نیاز به برنامه نویس پایتون درایران بالا و برنامه نویسان حرفه ای از سطح درآمد بالایی برخوردارهستند.

اما نباید فراموش کرد که داشتن سابقه و تجربه در برنامه‌نویسی، در سطح درآمد برنامه نویس پایتون در ایران یک فاکتور بسیار مهم و موثر است .

افرادی که تمایل دارند تا از بالاترین سطح درآمد برنامه نویس پایتون در ایران بهره‌ مند شوند، باید هر چه زودتر اقدام به یادگیری این زبان برنامه‌نویسی و کسب مهارت در آن کنند.

آموزش توسعه وب با پایتون در آموزشگاه آینده برتر

ساخت backend سایت با کمک پایتون

سایردوره های برنامه نویسی آموزشگاه آینده برتر

سایردوره های برنامه نویسی

به گفته‌ی استیو جابز: “همه‌ی افراد باید کدنویسی یاد بگیرند، چون کدنویسی به شما یاد می‌دهد که چگونه فکر کنید”

زبان برنامه نویسی C++ به عنوان یکی از پر طرفدار‌ترین و پر کاربرد‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی است ، این دوره را در آموزشگاه آینده برتر می توانید از سن 15 سالگی به بالا با داشتن اطلاعاتی درزمینه کامپیوتر بیاموزید و مدرک بین المللی هم دریافت کنید

در آموزشگاه کامپیوتر و برنامه نویسی آینده برتر ، می توانید یکی از قدرتمندترین زبان های برنامه نویسی دنیا به نام  زبان PHP را بیاموزید . آموزش PHP به عنوان یک زبان سمت سروری به شما کمک می کند تا از آن برای توسعه و ساخت سایت های داینامیک، استفاده کنید……….

دوره محدود
  • خصوصی
  • 3 ماه
120 دانشجو ثبت نام کرده
    مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری