حسابداری صنعتی

دوره حسابداری بهای تمام شده

اگردر جستجوی آموزش حسابداری صنعتی ویژه بازار کار(حسابداری بهای تمام شده)هستید و یا جهت گرفتن دیپلم حسابداری ، نیاز به گذراندن دوره  حسابداری صنعتی دارید ؛ در آموزشگاه حسابداری آینده برتر در شرق تهران ، یکی از بهترین کلاس های تخصصی برای یادگیری حسابداری صنعتی و بهای تمام شده کالا در شرکت های تولیدی و… تحت نظر اساتید مجرب برگزارمی شود .

شما در این دوره در کنار آموزش کامل و کاربردی حسابداری صنعتی ، امکان دریافت مدرک بین المللی را نیز خواهید داشت.

حسابداری بهای تمام شده  یکی از زیر شاخه های  حسابداری است که دارای  بازار کار خوبی می باشد  و بسیاری از افراد به دنبال بهترین آموزشگاه حسابداری برای آموزش این دوره هستند. آموزشگاه آینده برتر با بیش از 20 سال سابقه درخشان ، سال هاست که دوره آموزش حسابداری صنعتی را با بالاترین کیفیت به کارآموزان تدریس می کند.

پیش نیازدوره حسابداری بهای تمام شده :

پیش نیاز دوره حسابداری بهای تمام شده ، دوره کمک حسابدار یا حسابداری ویژه کار می باشد که هر دو این دوره ها در آموزشگاه حسابداری آینده برتر به نحواحسن برگزارمی شود .

در دوره حسابداری صنعتی به شما آموزش داده می شود که چگونه  اطلاعات مختلف را جمع آوری کنید و با بررسی و تحلیل تمامی هزینه ها و ورودی ها و خروجی ها بتوانید یک گزارش کامل تنظیم کنید و به مدیر خود تحویل دهید. این گزارش باید به همراه تحلیل های متفاوتی مانند چگونگی بهبود روند درآمدی و مخارجی باشد و همچنین دلایل افزایش و یا کمبود فروش و…

آموزشگاه آینده برتر به عنوان برترین آموزشگاه حسابداری شرق تهران ،  دوره های آموزشی حسابداری صنعتی را  با بهترین کیفیت برگزار  می کند و کارآموزان برتر را به بازارکار معرفی می نماید .

اهمیت حسابداری صنعتی(حسابداری بهای تمام شده)

حسابداری صنعتی دستی قدرتمنددراختیار مدیران قرارمی دهد که وی را در جهت داشتن بهترین نتیجه یاری می دهد. اگر مدیران برآورد درستی از میزان هزینه نهایی داشته باشند می توانند  تصمیم گیری های دقیق و کارامد تری داشته وموجب پیشرفت روزافزون صنعت خود شوند . البته حسابداری صنعتی تنها مربوط به بخش های تولیدی، کارخانجات نمی شود برای مثال ادارات بیمه، بیمارستان ها، شرکت های حمل و نقل و غیره نیز از آن استفاده می کنند .

برای مثال فکر کنید کارخانه ایی قصد افزایش محصول خود را دارد. حسابدار بهای تمام شده با تجزیه و تحلیل آمار هزینه ها این امکان را به مدیریت میدهد تا بهترین تصمیم را بگیرد. مدیریت با در نظر گرفتن هزینه های مربوط به عملکرد کارکنان ،  دستمزد کارکنان را افزایش داده و ساعت کاری آن ها را بیشتر می کند. و یا تصمیم می گیرد ماشین آلات جدید خریداری کند یا ماشین آلات جدید اجاره کند.

سرفصل هاي آموزش حسابداری بهای تمام شده :

 • توانايي محاسبه، ثبت و تفكيك حسابداري صنعتي
 • توانــايي ترســيم نمــودار ســازماني در جهــت وظــايف و
  مسئوليتهاي مديران در واحدهاي اقتصادي
 • توانايي محاسبه قيمت تمام شده
 • توانايي طرح و تنظيم فرمهاي حسابداري صنعتي
 • توانايي تهيه وتنظيم بودجه براي برقراري مدلهاي كنتـرل و
  برنامه ريزي
 • توانايي تسهيم هزينه ها بر حسب مراكز هزينه
 • توانايي تنظيم هزينه هـاي حـسابداري صـنعتي و فرمهـاي
  مربوطه
 • توانايي محاسبه هزينه ها به روش سفارش كار
 • توانايي ثبت عمليات حسابداري در دفاتر
 • توانايي طبقه بندي و محاسبه حسابداري پيماني
 • توانايي محاسبه ساخت محصول براي محاسبه كل هزينه
 • توانايي ثبت و محاسبه حسابداري صنعتي استاندارد

مشاوره بیشتر

آدرس ما:

تهران، تهران نو، پایین تراز میدان امامت، نبش خیابان عبدالعظیمی، پلاک 101، واحد 2

     شماره تماس:

02177151273 ، 02177163338   اینستا-گرام آموزشگاه آینده برتر

مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری