آموزش رایگان اسکچاپ

آموزش رایگان اسکچاپ

دراین صفحه آموزش رایگان اسکچاپ ، درقالب یک  فیلم آموزشی ،   به عنوان نمونه‌‌‌ای‌ازآموزش‌های‌مجازی اسکچاپ ، آموزشگاه آینده‌برتر ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌، به صورت کاملاً کاربردی ورایگان دراختیارکارآموزان عزیز‌قرارداده ایم‌.

تاهم‌با‌روش تدریس‌اساتیدآموزشگاه آینده برتر وهم با کاربردهای نرم افزارهای مختلف آشنا شوند ، تا بتوانندبه خوبی نرم افزارموردنیاز خودرا بیابند و آموزش ببینند.

در آموزشگاه معماری آینده برتر درشرق تهران ، کلاس های کاربردی نرم افزارهای معماری و دوره های مختلف معماری و نقشه کشی دستی و صنعتی ،  جهت ورود به بازارکاربرگزارمی شود.

کلاس های معماری آموزشگاه آینده برتر به صورت حضوری و آنلاین و استفاده از فیلم ها ی آموزشی برگزارمی گردد.

درپایان دوره درصورت تمایل کارآموزان ، گواهینامه معتبر و مدرک بین المللی اسکچاپ و سایر دوره های آموزش دیده ، با معرفی کارآموزان به آزمون سازمان فنی حرفه ای و موفقیت درآزمون ، ارائه می گردد.

با فراگیری دوره آموزش نرم افزار Sketch up قادر خواهید بود طرح کلی یک خانه، کارخانه، کشتی، سفینه فضایی و دیگر اجسام مورد نظر خود را تهیه کرده و رنگ آمیری نمایید. Sketch up یکی از نرم افزارهای بسیار سودمند در انجام طراحی های سه بعدی می باشد. با استفاده از نرم افزار Sketch up  می توان بسیاری از الگوها و ایده های مورد نظر خود در طراحی را به گونه ای پیوسته با طراحی های ایجاد شده در اتوکد به انجام رساند. دوره آموزشی sketchup به صورت عملی در آموزشگاه آینده برتر برگزار می گردد.

مزایای نرم افزاراسکچاپ

  1. 1- نرم افزار اسکچاپ یکی از آسان ترین و کاربردی ترین نرم افزارهای طراحی می باشد و معماران می توانند به راحتی طراحی های مورد نظر خود را با استفاده از نرم افزار اسکچاپ ایجاد کنند.
  2. 2- اسکچاپ به خاطر محیط ساده ای که دارد، برای افراد تازه کار و مبتدی و افرادی که می خواهند تجربه سریع تر و در عین حال دقیق تری از انجام طراحی و مدلسازی سه بعدی داشته باشند، گزینه مناسبی است .
  3. 3- البته user friendly بودن محیط اسکچاپ ، چیزی از کارایی و قدرت این نرم افزار کم نمیکند. امروزه خیلی از افراد حرفه ای و متخصص هم برای انجام طراحی و مدلسازی سه بعدی از اسکچاپ استفاده می کنند. چرا که این نرم افزار یکی از به روز ترین و کارآمدترین ها در زمینه سه بعدی سازی است .
  4. 4- بسیاری از کارهایی که درپیچیده ترین نرم افزارهای مدل سازی مثل 3DS MAXانجام می شود ،می توان خیلی ساده و سریع در برنامه  اسکچاپ انجام داد .
  5. 5-  مشخصات سیستمی خیلی بالایی هم نیاز ندارد.
  6. 6- برای یادگیری این نرم افزار حتی نیاز به هیچ پیش نیازی هم نمی باشد.

فیلم های مرتبط

موارداستفاده از3dmax درطراحی صنعتی

موارداستفاده از3dmax درمعماری

طزاحی یک قطعه صنعتی با اتوکد

تماس با ما :

درس ما:

تهران، تهران نو، پایین تراز میدان امامت، نبش خیابان عبدالعظیمی، پلاک 101، واحد 2

شماره تماس:

02177151273 ، 02177163338

 

اینستا گرام آموزشگاه آینده برتر

1402-08-18
مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری