آموزش رایگان فتوشاپ

آموزش رایگان فتوشاپ

دراین صفحه آموزش رایگان فتوشاپ درقالب فیلم آموزشی ساخت پیکسل درفتوشاپ به عنوان نمونه‌‌‌ای‌ازآموزش‌های‌مجازی‌فتوشاپ آموزشگاه آینده‌برتر ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به صورت کاملاً کاربردی ورایگان دراختیارکارآموزان عزیز‌قرارداده ایم‌تاهم‌با‌روش تدریس‌اساتیدآموزشگاه آینده برتر وهم با کاربردهای نرم افزارهای مختلف آشنا شوند ، تا بتوانندبه خوبی نرم افزارموردنیاز خودرا بیابند و آموزش ببینند.

در آموزشگاه فتوشاپ آینده برتر درشرق تهران ، کلاس های کاربردی فتوشاپ به صورت عملی،‌‌‌‌‌‌‌جهت ورود به بازارکار تبلیغاتی برگزارمی شود.

دنیای امروز، دنیای تبلیغات است

تبلیغات موثر تبلیغاتی هستند که فکر شده، اثر بخش و جذاب باشند. خلق افکت های گرافیکی دقیقا همان کاریست که فتوشاپ برای شما بخوبی انجام
می­دهد.

طراحی لوگو، انواع تراکت، بنر، بیلبورد، تقویم و سررسید‌ها، کارت ویزیت، مجلات و کتاب‌های تبلیغاتی و انواع پوستر ها همه و همه محصولاتی هستند که با استفاده از امکانات رویایی فتوشاپ طراحی می­‌شوند.کمتر تجارتی یافت می­‌گردد که بدون انجام تبلیغات پویا و برنامه ریزی شده  بتواند نام و برند خود بر سر زبان‌ها جاری سازد.

با تسلط به فتوشاپ در ساده ترین حالت ممکن می توانید کاری پاره وقت درساعات غیراداری برای خود پیداکنیدوعلاوه بر سرگرمی ، درآمدی جانبی نیز داشته باشید .البته به صورت حرفه ای تر و جدی تر نیز می توانید مشغول شویدکه مستلزم این است که در کلاس‌های فتوشاپ ثبت نام کنید و با صرف هزینه ای اندک، تخصصی را فراگیرید که بسیار پولساز است.

فقط کافیست که اراده کنید.

اگر به فکر گسترش کسب و کار خود با طراحی و تبلیغات چه بصورت فیزیکی (چاپ) و چه بصورت اینترنتی هستید. ( اینستاگرام، وب سایت‌ها، شبکه های اجتماعی، تبلیغات در سایت های دیگر) اکنون بهترین زمان برای اضافه کردن بخش گرافیک به کسب و کار شما هست . شما می‌توانید دائم طراحی های خود را به شرکت‌های گرافیکی بسپارید و یا یکبار روی خود سرمایه گذاری کنید و طراحی اصولی با فتوشاپ را بصورت گام به گام در کلاس‌های تخصصی آن یاد بگیرید. کلاس‌های آموزش جامع فتوشاپ به شما دقیقا یاد می‌دهد که چطور ایده‌های خود را با دقت بسیار و زیبایی پیاده کنید. نه هر نوع طراحی بلکه طراحی‌های زیبا و بتوانید با جدیدترین متدهای آموزشی با طراحی توسط فتوشاپ به درآمد بالا برسید و باعث رشد خودتان و شرکتی که در آن هستید بشوید.

آموزش های مرتبط

نحوه اضافه کردن سرصفحه و پاصفحه

وعناصردیگردرایندیزاین

چگونگی ماسک کردن تصاویر

درکرل

تبدیل تصاویرپیکسلی به برداری

درایلستریتور

گواهینامه معتبر برای هنرجویان کلاس های گرافیک

اگر شما نیاز به یک گواهی خاص برای نرم افزار های گرافیگی دارید  و می‌خواهید از آن برای یک شغل یا پروژه و یا مهاجرت استفاده کنید. مجتمع فنی آینده برتر با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای، پس از گذراندن دوره‌های آموزشی ، شما را به آزمون فنی و حرفه ای معرفی و پس از کسب موفقیت در آزمون، گواهینامه بین‌المللی فنی و حرفه ای با کد استاندارد بین المللی و قابل ترجمه به شما تقدیم می‌گردد. گواهی آموزش فتوشاپ نشان دهنده ی تخصص فرد درآن مهارت می‌باشد.

تماس باما

آدرس ما

تهران، تهران نو، پایین تراز میدان امامت، نبش خیابان عبدالعظیمی، پلاک 101، واحد 2

     شماره تماس:

02177151273 ، 02177163338

 

اینستا گرام آموزشگاه آینده برتر

1401-06-16
مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری