دوره های طراحی صنعتی

دوره های طراحی صنعتی آموزشگاه آینده برتر

 با شرکت دردوره های طراحی صنعتی آموزشگاه طراحی صنعتی آینده برتردرشرق تهران، می توانید وارد دنیای جذاب طراحی صنعتی شوید.

با گذراندن دوره های نقشه کشی صنعتی دستی و نرم افزارهای مرتبط با طراحی صنعتی ، درشاخه موردعلاقه خودتان ، می توانید حتی بدون دانش آکادمیک واردبازارکار طراحی صنعتی شوید .پس از یادگیری دوره ها درصورت تمایل می توانیدمدرک بین المللی طراحی صنعتی ویادیپلم طراحی صنعتی را دریافت کنید.

به فرآیند طراحی محصولات قابل ساخت و استفاده در صنعت، طراحی صنعتی گفته می شود. هر وسیله ای که شما نیازدارید، محصول یک فرآیند طراحی صنعتی است که بر اساس نیازها ، زیبایی ظاهری و بودجه مصرف کننده طراحی شده است.

یک طراح صنعتی خوب با استفاده از دانش های مختلف خود در زمینه مکانیک ، طراحی ، اقتصاد، روان شناسی و جامعه شناسی بتواندباترکیبی از هنر و صنعت محصولی مطلوب از نظر ظاهر، هزینه، کارکرد،ماندگاری و مد رایج جامعه و متناسب با سلیقه های متنوع مشتریان ایجادکند.

برای طراحی صنعتی ، نرم افزارهای متعددی وجوددارد که هریک کارآیی و ویژگی های خاص خود رادارد .

در آموزشگاه آینده برتر ، شما می توانیدعلاوه بردوره نقشه کشی صنعتی دستی ، نرم افزارموردعلاقه خودر ا بیاموزیدتابتوانید با سرعت و کیفیت عالی طراحی های خودرا انجام دهید و محصول موردنظر خود را تولید کنید.

بازارکاری طراحی صنعتی :

طراح صنعتی می تواند در:

  • دفاتر طراحی کارخانجات صنعتی ( لوازم خانگی، اسباب بازی، مبلمان و دکوراسیون، ماشین‌ آلات، ماشین‌های سنگین، ماشین‌های ساختمانی، جواهرات، بسته‌بندی، محیط زیست و…)
  •  دفاتر خصوصی طراحی صنعتی
  • شرکت های طراحی داخلی
  • سازمان های مرتبط با مبلمان شهری
  • ایده پردازی تبلیغاتی
  • مدل سازی کامپیوتری

مشغول به کار شود. یک طراح صنعتی در صورتی در بازار کار موفق است که خلاق باشد وبه نرم افزارهای موردنیاز خود مسلط باشد.میزان درآمد بستگی به توانایی ها و پروژه هایی دارد که طراح می تواند جذب کندوشرکت هایی که طرف قرارداد وی باشندمتغیرمی باشد.

بازارکاری طراحی صنعتی درخارج ازکشور

درخارج ازکشور ، بخصوص کشورهای صنعتی ، تخصص طراحی صنعتی درشاخه های طراحی خودرو و قطعات صنعتی ، طراحی ماشین آلات سنگین و طراحی طلا و جواهراز استقبال خوبی برخورداراست و درآمدسالانه مناسبی دارد.

دوره های طراحی صنعتی

شرایط دوره تری دی مکس صنعتی
شرایط دوره اتوکدصنعتی
شرایط دوره سالیدورکز
شرایط کلاس ماتریکس
شرایط دوره راینوگلد
شرایط دوره راینو
شرایط دوره کتیا
1402-11-09
مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری