آموزش رایگان سالیدورکز

آموزش رایگان سالیدورکز

ذراین صفحه آموزش رایگان سالیدورکز ، درقالب فیلم آموزشی مدل سازی یک قطعه به روش Extroud، را به عنوان نمونه‌‌‌ای‌ازآموزش‌های‌مجازی سالیدورکز ، آموزشگاه آینده‌برتر ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌، به صورت کاملاً کاربردی ورایگان دراختیارکارآموزان عزیز‌قرارداده ایم‌.تاهم‌با‌روش تدریس‌اساتیدآموزشگاه آینده برتر وهم با کاربردهای نرم افزارهای مختلف آشنا شوند ، تا بتوانندبه خوبی نرم افزارموردنیاز خودرا بیابند و آموزش ببینند.

در آموزشگاه معماری آینده برتر درشرق تهران ، کلاس های کاربردی نرم افزارهای معماری و دوره های مختلف معماری و نقشه کشی دستی و صنعتی ،  جهت ورود به بازارکاربرگزارمی شود.

درآموزشگاه معماری وطراحی صنعتی آینده برتربا مجوزرسمی از سازمان فنی حرفه ای و 20 سال سابقه می توانیدنرم افزارسالیدورکز را درکلاس سالیدورکز

به آسانی ودرمدت کوتاهی بیاموزید .

قبل از آموزش سالیدورکز بهتراست به عنوان پیش نیاز دوره نقشه کشی طراحی صنعتی (به صورت دستی) و نرم افزاراتوکد را آموزش ببینید.

کسانی که علاقه به آموزش نقشه کشی صنعتی به صورت دستی یا بوسیله نرم افزاراتوکددارندنیزمی تواننددرآموزشگاه آینده برترتحت نظرمدرسین با تجربه طراحی صنعتی این مهارت ها رابیاموزند.

نرم‌افزار SolidWorks (سالیدورکز) یکی از پیشرفته ترین نرم‌افزارهای طراحی سه‌بعدی قطعات صنعتی است.

این نرم‌افزار جزو نرم‌افزارهای CAD می باشد. نرم‌افزارهای CAD، به ابزارهای طراحی به‌کمک رایانه هم معروف هستند.

سالید ورکز درچه مشاغلی مورداستفاده است ؟

سالیدورکز بیشتر مورد استفاده‌ی مهندسان مکانیک، صنایع و طراحان صنعتی قرار می‌گیرد. فارغ‌التحصیلان رشته‌های مهندسی ورزش، مهندسی توانبخشی و گرایش بیومکانیک مهندسی پزشکی از دیگر کاربران این نرم‌افزار هستند. شرکت‌های قطعه‌ساز خودرو و ماشین‌آلات هم از امکانات پیشرفته و کاربردی سالیدورک بی‌بهره نیستند.

سالیدورکز علی‌رغم محیط کاربرپسند و استفاده‌ی آسان، پیشرفته‌ترین ابزارهای طراحی و مدل‌سازی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. Help بسیار جامعی که شرکت سازنده برای این نرم‌افزار در نظر گرفته، کاربر را از هر راهنمای دیگری بی‌نیاز می‌کند.
علاوه بر این‌ها سرعت بالا و طراحی‌های کاملاً حرفه‌ای، سالیدورکز را بر سایر نرم‌افزارهای مشابه خود برتری داده‌است.

CATIA دیگر نرم‌افزاری است که عملکرد سالیدورک در رده‌های پایین‌تر شبیه به آن است. کاربرانی که در ابتدای کار با نرم‌افزارهای CAD هستند، بهتر است در قدم اول به یادگیری سالیدورک بپردازند. پس از تسلط به این نرم‌افزار، کار با CATIA بسیار ساده‌تر خواهدبود.

درآموزشگاه آینده برتر ، پس از طی دوره آموزشی سالیدورکز ، می توانیددوره کتیا را نیز آموزش ببینیدو به یک طراح صنعتی ماهر تبدیل شوید.

ویژگی‌های SolidWorks

1- سالیدورکز نرم‌افزار آسانی است .

2- رابط گرافیکی قوی دارد و در مقایسه با دیگر نرم‌افزارها، سریع‌تر عمل می‌کند.

3- پشتیبانی از ۱۰ زبان، آیکون‌های هدفمند، امکان استفاده از توابع ریاضی و بهره‌گیری از ماژول‌های تحلیلی از ویژگی‌های سالیدورکز هستند.

4- در این نرم‌افزار کاربر قادر به طراحی هم‌زمان ساده‌ترین و پیچیده‌ترین انواع سیستم‌های صنعتی خواهدبود.

5- امکان معادله‌نویسی، استفاده از کتابخانه‌ی‌ قطعات استانداردهای مختلف، ایجاد نماهای انفجاری و تهیه‌ی انیمیشن از آن‌ها ازدیگرتوانایی‌های سالیدورکز است.

6- در این نرم‌افزار کاربر می‌تواند ورودی‌ها را از اتوکد گرفته و خروجی‌ها را در قالب DXF ارائه دهد.

7- ارائه‌ی خروجی‌های گرافیکی در محیط PhotoWorks یا Photoview 360 و سه‌بعدی‌سازی با نرم‌افزار ۳D MAX در سالیدورکز امکان‌پذیر است.

8- شبیه‌سازی فرآیندهای جوش‌کاری، ریخته‌گری، قالب‌سازی، تست حرارت، تحلیل تنش و مدل‌سازی مقاومت قطعه تحت انواع بارگذاری‌ها از دیگر کاربردهای سالیدورک است.

9- این نرم‌افزار با اکثر نرم‌افزارهای ماشین‌کاری مانند PowerMILL، MasterCam، EdgeCam و … مرتبط می‌شود.

10- قابلیت لینک شدن با نرم‌افزارهای تحلیلی هم‌چون ANSYS و ABAQUS از ویژگی‌های کلیدی و کاربردی سالیدورک است.

 

فیلم های مرتبط

تماس باما

آدرس ما

تهران، تهران نو، پایین تراز میدان امامت، نبش خیابان عبدالعظیمی، پلاک 101، واحد 2

     شماره تماس:

02177151273 ، 02177163338

 

اینستا گرام آموزشگاه آینده برتر

1402-08-18
مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری